Jump to content

ame

Üyeler
  • İçerik sayısı

367
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

5

ame kullanıcısının paylaşımları

1. ame

Lovely Complex FC

Ekledimm ^_^
  2. ame

Lovely Complex FC

^_^ Hoşgeldin aramıza :D Biraz da paylaşım yapıyım o zaman :lol: Bence çok başarılı bir cosplay olmuş :D
  3. ame

İtiraf Köşesi

hehe :lol: yanlız değilsin :ph34r:
  4. ame

İtiraf Köşesi

İtiraf ediyorum okuldan gelince bilgisayarın başına oturuyorum yatasıya kadar kalkmıyorum :ph34r:
  5. ame

Hyuuga Hinata FC

Beni de ekler misin çok severim Hinata'yı :D Naruto'da bence en sevilen kızdır Hinata -_- Tabi ben Konan'ı da çok severim -_-
  6. ame

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Mirai Nikki izliyorum . 4. bölümdeyim -_-
  7. ame

Birazdan SAO izleyeceğim -_-
  8. ame

Sukitte-Iinayo - 4 Chuunibyou demo Koi ga Shitai! - 4 Tonari no Kaibutsu-kun - 5
  9. ame

Mirai Nikki

Başladım dün :lol: Konusu çok tuhaf :o Çok güzel ama çok güldüm :lol:
  10. ame

Ülkemizde çıkan Mangalar ve alabileceğiniz yerler.

Oo Death Note geldi mi :o Sonuncusunu da alırsam tamamlamış oluyorum B)
  11. ame

Lovely Complex FC

ekledim hepinizi :D
  12. ame

Lovely Complex FC

Benim de izlediğim en komik anime :D Daha animeye yeni başladım ama neyse :lol: Edit: Yanlış anlaşılmış sanki Lovely Complex'i bitirdim genel olarak animeye yeni başladım demek istedim :lol:
  13. ame

Lovely Complex FC

Gerçekten çok iyi bir anime :D Yaz tatilinde sabaha kadar izliyordum herkes uyuyordu genelde o kadar komikti ki gülme krizine girerdim ses çıkartmamak için çok çabaladım :D Boğazım falan acımıştı :lol:
  14. ame

Lovely Complex FC

Rica ederim :D
  15. ame

Lovely Complex FC

ben sabahlayıp bir günde bitirmiştim . O derece sevdim yani :D aşırı komik bir anime mutlaka izle yani :D ekliyorum :D yanlız ilk üye toprakezgi :D önceden kaptı :lol:
  16. ame

Lovely Complex FC

LOVELY COMPLEX Koizumi, 1.70 cm boyunda, hemcinslerine göre uzun boylu bir kızdır. Ootani ise Koizumi'den yaklaşık 10 cm daha kısa bir erkektir. Bu ikili lise başladığından beri birbiriyle sürekli ağız dalaşına girmekte ve çoğunlukla da bu kavgaları etraftakileri eğlendirmektedir. Zaten kısa bir süre sonra da sınıf öğretmenleri Koizumi ve Ootani'yi All Hanshin-Kyjin olarak çağırmaya başlar. Bu sırada okula yeni gelen Suzuki adındaki genç çocuk, Koizumi'nin hayallerini süslemeye başlar. Bu durumu hemen fark eden Ootani, Koizumi'ye işbirliği teklif eder. Ootani'nin Suzuki ve Koizumi'yi bir araya getirmesinin karşılığında Koizumi'de en yakın iki arkadaşından biri olan Chiharu'yu Oatani'ye ayarlayacaktır. Planlarını yapan Koizumi ve Ootani, diğerleriyle birlikte havuza giderler. Eğlenceli bir günün ardından Koizumi ve Ootani acı gerçeği öğrenir. Chiharu, kendi boylarında olan Otani'yi tam bir erkek gibi görmezken Suzuki'de Koizumi için aynı şeyleri hissetmektedir. Koizumi ve Ootani, boy komplekslerine ve sürekli kavga etmelerine rağmen bir şekilde kişiliklerinin birbirine uygun olduğunu yavaş yavaş fark etmeye başlayacaktır. Resim ve Gifler Kurucu: ame Üyeler : toprakezgi polyterpe hokage_minato paprika ayanatsume kzsill haruka songena2 shana-chan strauss jiyuu uchiha_n heiwa. pusat ムラト/
  17. ame

Ülkemizde çıkan Mangalar ve alabileceğiniz yerler.

Ben de aldım Naruto ve One Piece :D Boyutları basımevi ile ilgili heralde ama aynı sanırsam . Bölümler ilerledikçe sayfa sayısı artıyor sanırsam boyutları da değişiyor Naruto'nun ingilizce mangası öyleydi çünkü Şurdan bakabilirsin . Biraz farklı ama aynı gibi o da basımeviyle alakalı sanırsam ^_^ http://data.whicdn.c...1_500_large.jpg
  18. ame

Into The Wild

Gerçekten çok güzel bir filmdi. Sonunda çok ağlamıştım ama :( Gerçekten benim de bakış açımı değiştirdi. Çok teşekkürler paylaşım için ^_^
  19. ame

Mirai Nikki

İşte ben de öyle değilim . Başlıyorum hep bırakıyorum :D Kötü bir şey ya :D Üşeniyorum izlemeye :P
  20. ame

Mirai Nikki

O da var ya :D İzlemem gereken çok anime var önce hangisini izleyeceğime karar veremiyorum hiç başlamıyorum o yüzden :D
  21. ame

Mirai Nikki

Teşekkürler paylaşım için . Başlamayı düşünüyorum da daha bitirmem gereken çook anime var :D Zaten sınav haftası da başladı yarın matematik sınavı var :ph34r:
  22. ame

Hatake Kakashi FC

Beni de ekler misin :D
  23. ame

Naruto 607 Tartışma / 608 Öngörü

ha anladım şimdi :D Sağolun :lol:
  24. ame

Şimdi Obito Kyuubi'yi Kuchiose (yanlış yazdım) ile çağırdı ya önceki bölümlerde Kushina doğum yaparken Kyuubi serbest kalıyordu hatta Kakashi'de mezarda dedi Minato Sensei 'in oğlu doğacak diye yani bu Obito nasıl çaığırdı Kyuubi'yi ?
  25. ame

Ya ben şeyi anlamadım Kyuubi'yi çağırdı ya bu Obito. Kushina doğum yaparken ortaya çıkmamış mıydı bu ben mi anlamadım :huh:
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.