Jump to content

ame

Üyeler
  • İçerik sayısı

367
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

5

ame kullanıcısının paylaşımları

1. ame

İtiraf Köşesi

Yaa neler neler oldu da bilmiyor onlar
  2. ame

İtiraf Köşesi

Benim başımdan öyle bir olay geçti ki söylesem mi söylüyorum: Ben bir çocuğu seviyordum o çocuğun kuzeni de beni seviyormuş :mellow:
  3. ame

İtiraf Köşesi

Bana da o kişi yanımdan geçerken enişte falan derlerdi :angry: Sınıfa geldiğinde Gülşaaah! diye bağırmışlardı :ph34r:
  4. ame

İtiraf Köşesi

Bizde ederdik :ph34r: Okul çıkışında 3 kız giderdik onlarda 3 taneydi :D
  5. ame

İtiraf Köşesi

İtiraf ediyorum bazen evde yanlız olduğumda korkuyorum :ph34r:
  6. ame

Anime Karakterlerinin Yaşamasını İster Miydiniz?

Kuroko'dan Aomine yaşasaydı.......
  7. ame

En Çok Sevdiğiniz Film

Green Street Holigans Into The Wild 500 Days of Summer V for Vendetta Cold Mountain
  8. ame

Anime Karakterlerinin Yaşamasını İster Miydiniz?

O kadar mükemmel insanların olduğuna inanmıyorum açıkçası <_< Ama çook isterdim
  9. ame

Mesleğiniz yada olmak istediğiniz

hahahah :D :D
  10. ame

hahaha :D ama oyunda hapsolup sevdiğin kızın tehlikede olmasını istemezsin heralde :D
  11. ame

İnşalla herkes istediği mesleği yapar . İnsanlar sırf puanları yüksek diye meslek seçmeleri yüzünden hem kendi hayatlarını mahvediyorlar hem de o mesleği gerçekten isteyip kazanamayanlara haksızlık ediyorlar
  12. Vampire Knight'ın ingilizce mangası Kadıköy'de var ben alcam ^_^ Edit.: evet 2. bölüm de çok güzeldi :D ben mangasını okumuyordum ama çok sevdim animeyi :D
  13. Yuuki salak cidden :angry: Benim daha yolum uzun inşallah çıkar karşıma öyleleri :D
  14. Gerçekten Kaname'de ne var . Allahım orda Zero gibisi varken .. Bi mutlu olamadı ona üzülüyorum :(
  15. Gerçekten ya Zero en iyisi :wub: Ya ama mangası devam ediyorsa animesi de etsin olmazsa manga mı okusam :huh: Hayır yani hiç iyi bitirmediler Zero'nun mutlu olduğunu göremedik bi :(
  16. hiiç ama hiç adil değil :angry: hayır yani zaten çocuk onca acı çekti senelerce bir de üstüne bu kızla uğraş dur :angry: çocuk kız için canını verir salak Yuuki onu terketti valla çok sinir oluyorum :angry: Bu arada devam edicek mi ya sonu pek olmadı ben birşey anlamadım :huh:
  17. valla ya zero'yu bırakııp gitti kız :angry:
  18. ame

Benim ablam da doktor olmak istiyor ama psikiyatri doğru mu yazdım :D çok çalışıyor ya daha yeni geldi eve :(
  19. ame

2012 TürkAnime Forum Ödülleri Sahiplerini buldu.

hahahah :D ilerde biz de ödül alırız umarım :D elimizden geleni yapalım ne diyim :D
  20. ame

Aslında hakim galiba :D ama en çok düşündüğüm bu yani :D anneme hakim olmak istiyorum dediğimden beri bana hergün yeni mesleklerle geliyor :D hakim olmamı ne kadar da istemiyormuş :D Edit: bu arada ben yazasaya kadar baya kişi yazmış gine :D
  21. ame

2012 TürkAnime Forum Ödülleri Sahiplerini buldu.

ben kıskanmak mııı imrenmek daha doğru olur sanırsam :D
  22. ame

bence psikolog ol :D yankı'nın dediği gibi iyi bir kızsın ^_^ hem insanları dinlemeyi seviyorsun sanırsam zaten eşit ağırlıksın bence gayet uygun :D
  23. ame

Hakim sanırsam :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.