Jump to content

ame

Üyeler
  • İçerik sayısı

367
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

5

ame kullanıcısının paylaşımları

1. ame

Hayatta yapmayı sevdiğiniz 5 şey.

Yemek yemek :D Anime izlemek manga okumak . ^_^ Ailemle ve arkadaşlarımla vakit geçirmek Müzik dinlemek Gezmek :P bi de internette takılmak öyle işte :D
  2. ame

Taze Üye Taze Resim..

Valla bende gözüküyor :D çok güzel olmuş hepsi :D
  3. Ya çok sağol da internet sitesi savcılık tarafından engellenmiş : /
  4. Vay be adamlar ne kadar uğraşıyorlar :D
  5. ame

En sevdiğiniz karakter sesleri?

Sasori ve Pain'in -_-
  6. ame

Üzüldüğünüz ve Sevindiğiniz Sahne

Naruto'da Naruto'nun anne ve babasıyla buluştuğu sahneler . Hönküre hönküre ağlamıştım :( :( SAO'da Kirito'yu kurtarmak için Asuna'nın kendini feda etmesi ve sonra sarılarak vedalaşmaları :( :( Death Note'da Light'ın ölümü :( :(
  7. ame

İlk İzlediğiniz Anime?

Avatar anime sayılır mı bilmiyorum ama ilk onu izledim . Sailor Moon'u da küçükken ablamla izlerdik :D Ama asıl animeye başlamam Naruto ile oldu ^_^
  8. ame

Sizde Death Note olsa kullanır mıydınız? neden?

Bir kez kullandın mı kaçış yok ama :ph34r:
  9. ame

Sizde Death Note olsa kullanır mıydınız? neden?

Kullanırdım . Kira ile aynı fikirdeyim çünkü ... aslında kullanamazdım :D
  10. Genel olarak 60-70 müziklerini daha çok severim . Doors - Jefferson Airplane mesela ^_^ Ama her türlü müziği fazlasıyla dinlerim :D
  11. Kuroko no Basket :D Aomine ve Kise için :wub:
  12. Ya o da var tabi onca kişi okuyor ne yorum ne oy var :( Ama kimse okumasa da ben kendi çapımda takılırım :D :D
  13. ame

Birisiyle Evlensen Hangi Animeden Olur

Asuna çok güzel kız :D
  14. Ben yarışma bittikten sonra da devam edeceğim . Sonuçta başladım hem yarışma stresi bitince daha iyi yazarım büyük ihtimal :D
  15. ame

Anime hayatınızda istediğiniz en çok 3 şey!!

Manga ve anime koleksiyonu yapmak istiyorum . Manga oluyor sanırsam yavaş yavaş :D Anime izleyen arkadaşlarım olsun istiyorum ve çok yakın olalım :D Evdekilerin ben anime izlerken rahatça ağlayıp bağırıp çağırmama izin vermelerini istiyorum :angry:
  16. Usui için olunur :wub:
  17. Bana kim oy verdi acaba :huh:
  18. ame

İtiraf Köşesi

İtiraf ediyorum dökülen saçlarım yüzünden kanser olduğumu düşünüyorum :mellow:
  19. Ben oy kullanmayı düşünmüyorum hepsini okuyamam hayatta çok zor :huh:
  20. ame

İtiraf Köşesi

İtiraf ediyorum arkadaşlarımla konuşurken onları çoğunlukla dinlemiyorum bana bakıp cevap istediklerinde 'Evet haklısın' diyorum :D
  21. hahahahah :D aynen katılıyorum :D :(
  22. Zaten benim okuduğum bir kaç tane FF var. Hepsini okumadan oy kullanamam ki. Kimsenin de hepsini okuduğunu sanmıyorum .
  23. Lovely Complex'den Otani ve Risa da var çok tatlılardı ya ^_^
  24. ame

İtiraf Köşesi

İtiraf ediyorum gribim ama geçmek üzere yarın okula gitmemek için numara yapmayı planlıyorum <_<
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.