Jump to content

ame

Üyeler
  • İçerik sayısı

367
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

5

ame kullanıcısının paylaşımları

1. ame

Geleneksel Japon Giysileri

Kimono ve sandalet almak istiyorum altı tuhaf olandan Jiraiya'nın giydiğinden :D Çok hoşuma gidiyor yalnız onunla yürümek çok zordur ya :lol:
  2. ame

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Dayanamadım Naruto'yu izledim ama daha var biriktirdiğim bölüm :lol: Çok özlemişim :3
  3. ame

Uchiha_n'nin çizimleri (^.^)

Çook güzeller :o Kıskandım açıkçası :lol:
  4. Lanet olsun niye girdiysem bu konuya :angry: 9. bölümdeyim sonunu öğrendim animenin :angry: :( :angry: Direk söylemişsiniz herşeyi insan bi spoiler falan koyar :angry: :(
  5. ame

2013 Mart Ayında Yayımlanacak Animeler

Allahıım biran önce Kuroko no Basket gelsin başka isteğim yok :D :lol: Bu arada Vampire Knight geliyormuş yaşasın :lol:
  6. ame

Guilty Crown :lol:
  7. ame

İtiraf Köşesi

Evet almış şurubu oturmuş televizyonun karşısına dikmiş :lol: :D Evet tehdit ediyoruz.. :rolleyes:
  8. ame

İtiraf Köşesi

Hahahaha :lol: Sadistiz B) Bu arada çocuk şurubu cidden güzeldi onu içmiyorum ama :D Arkadaşım küçükken kafasına dikmiş hastaneye falan gitmişler :lol:
  9. ame

Akatsuki FC

Tamam o zaman :lol:
  10. ame

Akatsuki FC

Heheheh :lol: Paylaşım yapmak serbest mi :D
  11. ame

Akatsuki FC

Konan alındı mı :( Ben de Sasori'yi alıyım o zaman :(
  12. ame

İtiraf Köşesi

İtiraf ediyorum aspirini çok seviyorum :ph34r: Bazen başım ağrımasa da içiyorum :ph34r:
  13. ame

Katethegreat19/Erutan Tanıtım

Yok aslında severim :lol: :ph34r: Baktım zaten 13 bölümmüş iyii ben bunu salı izlerim :D
  14. ame

Katethegreat19/Erutan Tanıtım

Spirit Away-Always with me bayılıyorum bu şarkıya gerçekten çok güzel söylemiş ^_^ . Elfen Lied izlemedim ama baktım şarkı çok güzelmiş cidden. :D Teşekürler bilgi için :lol:
  15. ame

Anna Tsuchiya Tanıtım

Ben baya takıyorum malesef :(
  16. ame

Anna Tsuchiya Tanıtım

Ben anlatamam sinirimi ya :angry: Daha ilk bölümden başladı sinirim :angry: Tam Nobu'yla mutlu olacaklarken ki ben hiç istemedim Nobu ve Nana'yı pislik çocuğu bıraktı gitti . Bir de son bölümde tekrardan Shoji'yi düşünüyor onun için ağlıyor Nana'yı bekletti pislik . Shoji akıllı çocukmuş bırakmış Nana'yı pislilk nasıl sinir oluyorum :D Bu arada ben son bölümden hiç bir şey anlamadım noldu Nana'ya ?
  17. ame

Anna Tsuchiya Tanıtım

Nana'yı bu mu seslendiriyorduu :o Çok güzelmiş Nana gibi -_- Valla Reira'nın da melek gibi bir sesi vardı ama ikisi de müthişti ya. :rolleyes: Salak Nana vardı ona nasıl sinir oluyorum anlatamam :angry: Yanlız gerçekten Rose gerçekten çok güzel bir şarkı dinleyince insanın içine dokunuyor. Ama benim Nana'da favori şarkım Starless Night . Müthiş bir şarkı dinleyip dinleyip efkarlanıyorum :D .Teşekkürler paylaşım için :D
  18. Çok az anime izledim ama Naruto en çok duygulandığım anime :( Naruto'nun annesi ile buluştuğu sahnede hönküre hönküre ağladım bölüm bitince de duramadım :(
  19. ame

( 17 / 24 ) Chibi Vampire Karin

Giin :wub: Hotarubi no mori e :lol: Tek bölümlük kısa bir anime ama aşırı güzel izle bence hemen ^_^ Ama sonunda çok ağlamıştım ben :(
  20. ame

( 17 / 24 ) Chibi Vampire Karin

Yeni gördüm bunu :lol: Çok teşekkürler uzun zamandır yeni bölümü bekliyordumm :D
  21. ame

Guilty Crown 5-8
  22. ame

Kuroko no Basket 2. Sezonu Duyuruldu

Nasıl mutlu oldum anlatamam . :lol: Teşekkürler ^_^
  23. ame

Guilty Crown 1-2-3 -çok güzel iyi ki başladım :3
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.