Jump to content

ErenY

Üyeler
  • İçerik sayısı

3
  • Son ziyareti

ErenY kullanıcısının paylaşımları

1. Selamlar arkadaşlar nasılsınız ?
  2. neyse saat geç olmuş, bir ziyaret edeyim dedim herkese iyi geceler diliyorum :)
  3. e tanışalım ozaman :D Ben Eren yoroshiku onegaishimasu
  4. iyi valla ne olsun, aklım dolu bu aralar oyunlarla :C World Of Warships için teste katıldım dün, denizaltı testi başladı 3 yıldır devam ediyor meraklıyım ekleyecekler mi denizaltıları yoksa etkinlik mi yapacaklar ? aklımda deli sorular :D
  5. İyi vallahi ne olsun, biz tanışmış mıydık ? Aklım dolu bu aralar :( kim kimdir hatırlayamıyorum büyük ayıp etmiş olurum öyle bir şey olmuşsa
  6. arkadaşlar merhabalar nasılsınız
  7. Hoş Buldum
  8. iyi ne olsun , sınavları isteğe bağlı yaptıklarından rahatladım biraz. Sen nasılsın ?
  9. herkese günaydın ! Yoktum bir süre ama döndüm
  10. :)
  11. aynen valla yol uzun ben başındayım
  12. 9. sınıfım :))))))))))))) yada ???????
  13. valla genelde birşey yapmıyorum şimdi another izliyorum gerginim :D
  14. iyiyim bende aynı şekilde , teşekkürler sorduğunuz için
  15. Sizede Günaydın :) Bende aynı şekilde iyi , mutlu bir gün diliyorum herkese.
  16. arkadaşlar selam nasılsınız ?
  17. teşekkürler
  18. yarın sabah size hatırlatırım. şuanda önerseniz bile izleyemem aklımdan çıkar :D bitirmem gereken ödevler var . iyi geceler herkese :)
  19. anime dedinde fark ettim bende izleyecek anime kalmadı 1 2 tane anime önerebilirmisiniz ? müzik ve ecchi olmasın (müzik klasik olursa olur ) lütfen
  20. çok iyiyim saolun :)
  21. selamın aleyküm arkadaşlar nasılsınız ?
  22. doğru diyorsun :D
  23. bir şey diyeceğim şöyle bir u-boat mürettebatının denizaltındaki hayatını anlatan bir manga çizilse tutmazmı ? bence tutar animeyede uyarlanır .
  24. sizede günaydın :) iyiyim,siz nasılsınız?
  25. anladııım
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.