Jump to content

burakwoz

Üyeler
  • İçerik sayısı

45
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

3

İletiler bölümüne burakwoz kullanıcısının eklediği dosyalar

1. 3 saat önce, pegasusejder yazdı:

Hee iyi bari, tamamla hemen. :D 

Tatil için karar verdin mi? 

Yıldız Gezgini'ne yeni başladım daha, sonralarında haber edeyim. :D Başı biraz yavaş ilerliyor ondan çok okuyamıyorum. :D 

Öğrenirsin ya hemen aynen. :D Yeteneğimi orada harcayamam. :D 

İzmir'i sevmeyen tek benim herhalde... :D 

Bu arada Burak sürekli float yapıyorsun, admin görürse uyarı falan verebilir dikkat et. :) Çoklu mesaj yanıtlayacağın zaman "Alıntı" yazısının yanındaki "+" sembolüne bas alıntılayacağın mesajlar için. :)

Evet onu fark ettim de alıntı yapacağım zaman bir sonraki sayfada kalıyor ikinizden biririn mesajı yoksa önceden de uyarmıştın beni. Yani bir nevi istemsiz oldu.Teşekkürler uyarı için :muajajaja__how_funny__onion_by_elcerbero:

3 saat önce, Elimiel yazdı:

Hahaha İzmir olursa denk gelemeyiz bee :D İstanbul'a tıkılıp kaldım ben tabii sen mezun olana kadar falan ben tayin isteyebilirim başka yerlere o ayrı :D

Tamamm :D

Hayır bir de şuan ortalık çok karışık bilmiyorum şu sıralar nasıl olur yani. 

Genel olarak yavaş ilerliyor bence yazarın kitapları. Bu arada inceleme için sağ ol okuyacağım :) 

İstanbul' a hiç gitmedim ama oraya bir türlü ısınımadım ben :bad-luck-crazy-rabbit-emoticon: Ama olurda gelirsem beni gezdir :embarrassed3-onion-head-emoticon:

2. 51 dakika önce, Elimiel yazdı:

Aynen öyle :D Bir şeyler izlerim muhtemelen. Haftaya zaten izne çıkıyor olacağım düğündü falan bir sürü iş var :D

Hangi kitabı okuyorsunn? :) 

İyiyim gayet güzel uyumak özellikle :D Çay tabii içmem mi :D Senin de iş olur inşallah. İleride okul biterse belki bir hastanede de denk geliriz :D 

Umarım geliriz:pretty-onion-head-emoticon: Eğer kpss iyi gelirse bekle beni İzmir :loveloveplz: 

3. 25 dakika önce, Elimiel yazdı:

Yaaa cidden mi belliydi ama bir şey olduğu :D İyi bakalım tebrik ederim hakkında hayırlısı olsun :) İstediğin bölümse ne ala :) 

Bakalım hayırlısı. İstediğim bölüm yoktu gerçi ama bölüm güzelmiş :yeah-crazy-rabbit-emoticon:

10 dakika önce, pegasusejder yazdı:

Mutfağa gittiğinde orada bir şeyler yap. :D 

Temizlik bende mutfak ev tüm. Ama  yemek konusunda pek bir şey bilmiyorum henüz :bad-luck-crazy-rabbit-emoticon:

4. 46 dakika önce, Elimiel yazdı:

Hahaha iyi olalım aynen öyle :D

Yoğun gibi ya çok sağ ol. Sen nereden biliyorsun bakalım tanıdık mı var :D

Annem hemşire  :drama-crazy-rabbit-emoticon: Bende sağlık okuyorum şimdi gerçi. Tgt :yipee-crazy-rabbit-emoticon:

45 dakika önce, pegasusejder yazdı:

Hiçbir şey için geç değildir evlat. :) Ufakta olsa bir hareketlilik yap. :) 

Hay hay efendim :muajajaja__how_funny__onion_by_elcerbero::uhuhuh-onion-head-emoticon: Ne yapsam bilmiyom gerçi. Mutfağa kadar yürüyorum bi sekiz on bin kere falan sayılır mı ?

5. 3 dakika önce, Elimiel yazdı:

Selam evet nöbetteyim teşekkürler :D Nasılsınnn? 

İyi diyelim normal olalım yeterli :uhuhuh-onion-head-emoticon:Sen napıyon yoğun mu orası ? Çok çok kolay gelsin hemşirelik zor iyi biliyom onu 

3 dakika önce, pegasusejder yazdı:

Hahaha uykuya düşmek yerine bir şeylerle uğraş, vücudun uyuşukluğa alışmasın. :D 

Çok haklısın ama çok geç :boohoo-crazy-rabbit-emoticon:bildiğin böyle tembel hayvana dönüştüm hareketlerim yavaşladı :bad-luck-crazy-rabbit-emoticon:

6. 20 dakika önce, Elimiel yazdı:

Arkadaşın düğünü olacak kaç gündür eksik tamamlıyoruz, koşturmaca hep. :) Yatarım birazdan size şimdiden iyi geceler 

yarın nöbetim var :/ Görüşmek üzere :bad-luck-crazy-rabbit-emoticon:

6 dakika önce, Mika-desu yazdı:

Uyuyacağım bugün çok yoruldum:dreaming-onion-head-emoticon:

İyi geceler

15 dakika önce, pegasusejder yazdı:

İyi gecelerrr, kolay gelsin nöbetinde. :) 

İyi geceler hepinize :yeah-crazy-rabbit-emoticon:

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.