Jump to content

LeornKayn

Üyeler
  • İçerik sayısı

674
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

25

Durum güncellemeleri bölümüne LeornKayn kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Fairy Tail Juivanın of the Great Sea Ost'ına bittim bu nedir o hafif gerilimli kısımdan sonraki giriş beni gaza getiriyor şuan lol oynerken dinliyorum :D ve ayrıca 3 uzak doğulu şampiyonlar ile girdik yasou-xin zhao-Master yi :D http://www.youtube.com/watch?v=LnRI1VNQq_k

2. Boruto mangasının ileri ki sayfalarına göz gezdirdim ve düşüncem şu ki,bu manga kötü olacak gibi umarım olmaz.Çünkü izliyorum ?

3. hahaha bize yine kırmızı kart göstermişler iyi iyi...

4. Dolar mı ? Dolar daha dün arkadaşa aga 3.8lik dolar 2 gündür 4.024 den kapanıyor diyordum ki ben hiç sevmem döviz olaylarını düşün beni bile korkusundan takip ettirir hale getirmişt ki  A:DAS:DAS 4.1 olmuş aSD:SA:AS güzel güzel 2020 de 10 tlik bir dolarımız olur belkide 14 lük olur nereden bilelim.Gençlere tavsiye yurt dışında iş bulabileceğiniz bir iş okuyun ve yabancı dil öğrenin yoksa yurt dışında 300-400 dolarlık alt kesim bilgisayarını 5 bin tlye almak zorunda kalabilirsiniz.

5. Burun ameliyatı ne kadar gıcık bir şeymiş lan 1 hafta boyunca ağızdan soluyacağım yemekte yiyemiyorum..

6. Video America f**k yeah diyor ama benim kulaklarım Weekly Shounen jump f**k yeah diye duyuyor geri kalan yerleride Yoshihisa Heishi f**k yeah ile dolduruyorum tadından yenmiyor.Umarım o cimri poponla birlikte batar şirketin Yoshihisa

7. Setsuko yine ağlattı bea :D 2. defa izlememe rağmen...

8. Ayamaysın Özündü Ayamaysın Yaşavdan arıdım dep yılamaysın

9. Bu tiplemeyi nasıl kaçırmışım yahu :D aradığı olaya bak ya :D "duzlu fıstğım ile bira münasetime karışmıyacak" :D hep yidim hep yidim :D:D:D https://www.youtube.com/watch?v=ZiW8xV9FGi8

10. Bu sayfanın sahibi aramızdan birimidir acep..güzel işler yapıyormuş.. https://www.youtube.com/channel/UCtLp_WmeAL20O_mOZDI9qMA

11. Naruto ship. ultimate ninja stormu sonunda kurabildim nosteam sağolsun...

12. Naruto ship. ultimate ninja stormu sonunda kurabildim nosteam sağolsun...şimd Outlast oynıyalım indir dedi kuzen de ben oynıyamam onu ya harbi oynıyamam Half life 2 De ravenhoothu zombili kasabayı hileyle geçmiş adamım ben :D mermileri sınırsız yapıp...

13. Çok güzel olmuş bu haftaki epic müzik toplaması...Gj Cronus...

14. Forum çok sakin şuan yada benim mozilla saçmalıyor...biraz haraket biraz geyik biraz haber biraz eğlence biraz duygusallık biraz Saske biraz Nardo lazım foruma birtanede Sakura evet Sakuraya olaydı burada yazık olurdu döverlerdi onu Temari olaydı iyidi ama birde İchi...

15. Türkiye'deki Rts hocalarının çoğu sığ görüşlü bence anime ve çizgi film senaryolarından ve sahnelerinden örnekleri kabul etmiyor ? evet bazı konularda haklısın anime sahnesinden sahnesinden belki ışık kullanımı bilgisini edinemeye bilirsin ama bir çok animasyon sahnesindeki ögeler sahne planlarına göre yapılır adamlar kafalarına göre yapmaz sen sahneyi kurarken yahu ışık şurdan gelmeli derken adam çizerken de "yahu sahnede ışığa ne gerek var yaw nede olsa çizgi film demiyor" sanki ışık kurmuş gibi sahneyi kurguluyor.Sonra sen hocana bunu anlatmaya kalkınca animasyon okusaydın diyor yahu ben olayın senaryosundayım be birader Allah hepimizi sığ entel ve fularlı görüşlerele limana demir atmış bir savaş kaçağı gemilerini andıran hocalardan korusun neymiş dilinizden düşürmediğiniz çoğu senarist ve yönetmen benim gözümde bir Naruto,Bleach Snk Death  Note senaristi yazarı yaratıcısı değildir arkadaş siz benim beğendiklerime saygı duymadıkça bende sizin beğendiklerinize saygı duymayacağım.

16. Bu seri harcandı biliyon mu sayın izleyen :(:boohoo-crazy-rabbit-emoticon:

17. Ağlattın be spartacus...sıkmama rağmen kendimi ağlattın be...Son olarak "I am SPARTACUS!!!!!"

18. Amaney poporey neney uluey

19. Günün Leorn açısından başlıkları...Yerleşemedik :D Beşiktaşım hala transfer yapamadı...artık Leo erken kalkıyor...Lol'de Skt devri bitti devir Samsung Ozene devri...

20. Hajime no İppo'nun acele bir final yapmamış seri olmasının tek nedeni shounen jump denen hödük şirketin altında yayınlanmayış oluşudur...Bu arada Volg seride en saygı duyduğum adam ne Sendo ne Date ne Takamura Ne Miyata Ne ippo Volg bir harika dostum :)

21. 0:45 de giren kafiyeli kısmı söylemesi çok eğlenceli geldi nedense ki ben böyle şarkı söyleyen biri değilimdir :D şu kısımBlood and love are brothers in arms Love and blood are sisters of mercy Blood and love drain my heart, bones and memories Love and blood tear senses away

22. 2000's civarı doğupta echhi ve ahegao diye ortalıkta dolanan liseli arkadaşlar benden uzakta yaşayın az, yaklaşmayın bana tehlikeliyim diyorum, psikopatım diyorum...ayrıca 30 yaşına gelip hala ortalık ahegao diye dolanan punk ruhlu arkadaş sende uzak dur 30 yaşındaki adamın çocukça mızmızlanmaları hoşuma gitmiyor. Neyse kendime arındırma bölgesi oluşturduğuma göre foruma devam edebilirim.

23. League of legends işte sen çalışırsın uğraşırsın derecelide biri gelip son pick hakkı var ken ve sen üstelik mid seçmiş iken buda mid alır besler sonuç lig düşersin oyuna girer annesi çağırır afk kalır :D daha konuşmıyorsun lolde işin ne lan velet

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.