Jump to content

LeornKayn

Üyeler
  • İçerik sayısı

674
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

25

Durum güncellemeleri bölümüne LeornKayn kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Game of thrones 4s 2b Spoiler içerir - hahahahahahahahahahahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa - spoiler sonu

2. Boa Hancock övüldüğü kadar varmış yahu.Op izlemeden önce neresi çekici neresi güzel bunun diyordum arc'ını bitirdikten sonra anladım güzelliğini :) gerçi küstah tavırlarıyla her ne kadar sinirlerimi bozsa da güzelliğine bir şey diyemeyiz.Sanırım izlediğim sayılı animeler içinde en güzel kadın karakter olarak yer etti bende...ve Luffy ne şanslı adamsın be! :D

3. Game of thrones 4s 2b Spoiler içerir - hahahahahahahahahahahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa - spoiler sonu

4. Game of thrones 4s 2b Spoiler içerir - hahahahahahahahahahahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa - spoiler sonu

5. Game of thrones 4s 2b Spoiler içerir - hahahahahahahahahahahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa - spoiler sonu

6. Lol yayını yapan bir koreli ama tamamen TÜRKÇE annesi ve babası müslüman olduktan sonra TR'ye gelip burayı çok sevip burada kalma kararı almışlar :D asyalı eleman bulduk bak çok iyi :D http://www.twitch.tv/asankos

7. Game of thrones 4s 2b Spoiler içerir - hahahahahahahahahahahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa - spoiler sonu

8. Face'deki anime sayfalarının çoluk çocuk kaynaması kötü bir şey adam akıllı bir face sayfası bulman lazım diyeceğimde var aslında figurex diyede adamlar çok profesyoneller ya haber inceleme dışında muhabbetleri yok.Sao ve Kirito'ya laf attım diye küfürler yedik veletlerden.

9. Game of thrones 4s 2b Spoiler içerir - hahahahahahahahahahahahahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa - spoiler sonu

10. Tite galiba çok sıkıldı son sayıda fantezilerini sayıya dökmeye başlamış :D Tite'yide kaybettik..

11. Güzel olmuş gerçi Orihime street fighter'a bağlamış biraz ama :D Naruto Vs Bleach

12. Takım kurucudan mid lane Talon olarak girdik aman tanrım girmez olaydım Lol oynıyanları Allah bronz V'lerden korusun...

13. Kafffiii Grin tiiiii kaffiii grin tii aSD:FGHJK

14. Bakuman 3 sezonda ne güzel final yapmış öle...özellikle son sahne cidden çok iyidi...ve bir animenin bir başka dünyanın sonuna gelmiş bulunuyorum şimdi yeni bir anime yeni bir dünyaya geçme vakti...

15. Bakuman 3 sezonda ne güzel final yapmış öle...özellikle son sahne cidden çok iyidi...ve bir animenin bir başka dünyanın sonuna gelmiş bulunuyorum şimdi yeni bir anime yeni bir dünyaya geçme vakti...

16. Jimi Hendrix-All along The Watchtower wuhuuuuuuuuuuuuu Rock kadar varmı şu dünyada güzel bişe... http://www.youtube.com/watch?v=pJV81mdj1ic

17. Boruto'nun mangakası çıkmış gerçi kishi yazmıyor çizmiyormuş pek sallasam mı bilemedimde evrenini karakterleri özleyenler için güzel bir şey İtachi reisinde çıkacakmış özel mangası yalnız Boruto'daki Sasukeden coolluk akıyore tam okumadım son 5-6 sayfasına baktım birde ilk sayfalarına

18. Bu ne lan aSDsadasda

19. Yarın sınav ve ben yine okulda çalışacağım...çünkü sınava 1 ders kala acaip bir adrenalin salgılıyon gören seni vietnama gidecek sanıyor sende kendini rambo

20. Gakkatsu ne güzel anime öle sevdim...

21. League Of Legends liglerin sıfırlanacağını duyunca 2 aydır girmediğim dereceli maçlarına girdim sonuç gmş 3'den gmş 1 yükselmek oldu :D şimdi yine girmeyeceğim uzun süre lig mecaram şöyleydi başlangıç gmş 2 > gmş 3 4.kez seri yükselme 4.de geçme > gmş 1 hak etmiştim abi hep afk hep afk gerçi 2.maçı alırken takımımızda velet doluydu ama Allahtan rakipte aynı şekildeydide adamım heca ile aldım maçı :D

22. Hahaha gece gece güldürdü :D 

hadi arap şeyhleri bunu da açıklayın 

23.  

Capanlar yapıyor arkadaş.

24. Bu gün Dragon Age Origins bitirdim ve bu sonla birlikte kahramanımın da hikayesi son buldu bu gün 6 mart büyücü Veacum'ın kendini Ferelden ve Alistair'in geleceği için feda ettiği gündür.Unutulmayacaksın koca yürekli gri muhafız o7 o7 o7

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.