Jump to content

LeornKayn

Üyeler
  • İçerik sayısı

674
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

25

İletiler bölümüne LeornKayn kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Zaraki'nin bankai'ye ulaşıp ulaşmadığı bile muamma...

Yada ulaştı ancak ders ortaya çıkan güç yüzünden ölücek ? gerçi sanmam Tite öyle bi güç vereceğini güçlü veriri ama Zaraki hala yaşar ve Quincy-san 777 iletdesin şuan :D

ama bu Arc sağlam olucak bana kalırsa son Arc'da akılda soru bırakmayacağım derse Tita akıcak resmen anime olarak görebilsek birde...

2. O değilde Zaraki bankai demedi zaten Bankai diyeceği savaş şu ileri gelenlerden biriyle olucak yada toplu juha bach savaşın ichiye destek olmak için açıcaktır ama bu savaş İchinin İchi biraz zorlanır gibi yapıcak sonra temizleyecek etrafı...

3. Bölüm 4. eklenmiştir...

Olayları çok ağırdan alıyorum gibi geldi hızlanasım var aksiyon istiyorum :D

son kısım aslında tam olarak son değil bu bölüm biraz uzun olucaktı mahlum okuyan az insanlar uzun yazıları okumayı sevmiyorlar diye 2'ye böldüm...

4. Gökyüzünden düşecek son adam tabi ki İchidir eğer gökyüzünde bilmediğimiz başka adam yoksa...birde İchi Zaraki kardeşliği mevzusu var ona bağlamak istedi herhalde Tite taş kağıt makas mevzusu iyidi...İchi şov görücekmiyiz bakalım heyecanlandırdı İchinin böyle girişlerine hastayım :D

5. Hoşgeldin

3 günlük hayatımdan 3 dakika 59 saniyemi çaldın :D Sonuna kadar izledim birşey olucakmı diye meraktan ama hiç birşey olmadı :D

5 saniye yetermiş yani :D

Sanki 3:00'dan sonra arka plan daha bi siyah değilmi :P :D

XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXx

bu arada gözlerin yapıldığı adam senmisin?

6. Uzun bir özel mesaj yazdım ancak özel mesaj kabul etmiyormuşsun :D Kısa bi süreliğine açarsan tekrardan yazabilirim, burayı kirletmeye gerek yok :)

bence burayı kirletelim buralar hep pislik olsun böyle buralar zaten eskiden hep izmaritmiş :D

hadi bakalım k.g ne diyeyim :D

7. İç ogranlarım kopmuş diyor ama hala ayakta :D Titenin hayalgücü o ölen Quincy hayalperestinden daha ileride :D

Yachi kaçırıldı tahminimce yada kesin abuk sabuk işlerin içinde o savaşa İchigonun katılacağını sanmıyorum...Zarakinin bankai açacağı savaş olurm %65 şans veriyorum pek açıcak hava görmesemde o mevzuda...Zaraki mevzusu bitip Ruki Renji olayına geçeriz gibi ama ne zamandır İchi gözükmüyor bea ama o adamıda ne bileyim böyle daha ileri bi herifi savaşına sokacağını düşünüyorum...hatta İshidaya karşı olucak gibi bir his var içimde ama İshida yanlız olmıyacaklar 2-1 kısacası...

8. The Vampire Diaries ve Teen Wolf'u göremeyince üzüldüm. :(

Onlarıda kesinlikle izlemelisin bence.

Wampire Diaries kesin izle bence :) Vampirli animeleri seviyorsan izle tabi :)

5.sezondalar sanırsam 5 sezona sadece 2-3 bölüm dayanabildim tekrar başlarmıyım bilmiyorum görsel ikiz muhabetini sıkmadımı gerçekten sizi :D ilginç ama sizin derdiniz büyük ihtimal aşk üçgeni :)

9. Bizim okulda kızlar erkekler bunun oyununu oynar her biri ayrı karakter olur rol yaparlardı...( yanlış hatırlamıyorsam bu seri olmalı ben bir kere görmüş izlememiştim daha doğrusu sabah 6.da kalkan biri olmadığım için izliyemezdim :D )

Ayrıca Transformers'da erkekler arasındaki oyunun konusu oluşturuyordu en agresif çocuğu sürekli megatron yapardık ::DD:D:

10. Korkma yavrum Üni. giden insan az çok ortam yapar.Olmadı zorla orada yaptırılır :D

PS: Bu arada anksiyete :mellow: Yeni yeni kelimeler mi türüyor yoksa ben mi cahilim ( 2.sidir kesin  <_< ) bildiğimiz endişelenmek işde yawww <_<

Bu efsaneyi bende duymuştum zorla ortama sokmalar zorla sohbete dahil etmeler hatta komple sen ortam yapaysın sevgilin olsun diye seferber olanlar çıkıyormuş çok ilginç bir efsane :D

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.