Jump to content

Oduncunun Çırağı

Üyeler
  • İçerik sayısı

280
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

Oduncunun Çırağı kullanıcısının paylaşımları

1. Fairy tail en kötü animedir benim için anlamadım ama neden olduğunu 58e kadar zorla izledim sıkıldım bıraktım.
  2. Ben sana cp9 taktiği kullanmıyor mu dedim? sadece bunu söylemek istedim ayrıca şunuda söyleyeyim ben 5yıl uğraştı öyle öğrendide demedim sadece söyledim havada kalabiliyor diye illaha olay çıkartırsınız he ayrıca itiraz da etmiyorum sadece bir laf ettim hemen altına cp 9 taktikleri onlar tamam olabilir demek ki o zaman bakmıyormuşum anlamamışım ve şans eseri ne biliyoruz bunuda söyleyeyim.
  3. guns olabilir ama havada sekmek normal bir şey değil ayrıca ivankovun adasında öğrendi kızlardan kaçarken sıkıştırıldığında.
  4. ayrıca havada sekedebiliyor sanji şeytan olmasa bile illahaki bir şey vardır :D
  5. Oduncunun Çırağı

Luffy'nin İkinci Meyvesi(Teori)

Sadece beğendiğim için paylaştım amma tepki verdiniz öyle :D
  6. Başka bir forumdan buldum güzel bir teori diye sizle paylaşayım dedim yorumlarınızı bekliyorum...uzunca bir süredir aklımda olan yazmaya üşendiğim bir şey bu. Bilindiği üzere şu anda 2 veya daha çok meyve kullanan tek kişi Karasakal. Bununda açıklaması, "onun vücudu normal değil" şeklinde yapılmıştı. Luffy reisinde lastik olduğunu düşünürsek vücudu 2. şeytan meyvesinden patlamaz gibi geliyor bana. 2. Meyveyi yiyebilir fakat luffy e ben logia türü bir şeyi yakıştıramıyorum, bunun yerine zoan yiyip hayvani gücünü daha fazla da arttırabilir gibi geliyor.
  7. Oduncunun Çırağı

İtiraf Köşesi

İtiraf ediyorum anime izlerken güzel sahnelerde coşuyorum :D
  8. Oduncunun Çırağı

Karışık Çizimlerim :)

Süper olmuş en sevdiğim animelerden biridir zaten FMA çizimlerine devam et bence ayrıca manga çizim yarışması var onada bir bak istersen organizasyonlar bölümünde konusu var.
  9. Bunlar sıradan anime bilgi yarışması yapsınlar. :)
  10. aynen aynen inazuna eleven go yuda ekleyebilirmisniz?
  11. Major 2 ye devam edilsin bence çok iyi bir spor animesi 2.sezonun 9 bölümü var...
  12. Oduncunun Çırağı

Bleachi seslendirenlerden canlı performans.

Bunlar nasıl böyle ses çıkartıyor ya :((
  13. Oduncunun Çırağı

Resim Çalışmalarım

Güzel çizimler ve istanbul kıyamet vaktini oynadım ama 2lwl da bıraktım sevmedim pek nedense :D
  14. Oduncunun Çırağı

En Son Bitirdiğiniz Anime?

Becki bitirdim en son :D
  15. Oduncunun Çırağı

One Piece 3D2Y (Spoiler İçerir)

Ben anlamıştım ilk gördüğümde 3 x d x a x y x 2 y e a r s gibi oluyor herkez öyle anlamıştır diye düşünüyorum. :D
  16. Oduncunun Çırağı

Sanji fc

ekledim :)
  17. Oduncunun Çırağı

Anime Karakteleri gibi olmak.

Kim sevmezki anime saçlarını? en iyisi göz kapatan türden olanlar bence :D
  18. Oduncunun Çırağı

Akainu vs Enel

Ret kadranı o kadar güçsüz değil bir adayı patlatabilicek bir gücü var onun sadece dandik göstermişler.Ondan sonra beyaz sakal akainuya 2yumruk daha atsaydı bence ölürdü.Birde animede enel ret kadranıyla ölmüyordu sanki luffy öldürüyordu diye hatırlıyorum ama neyse :D NOT: Ayrıca en güçlü amiral kizaru bence çünkü hem hızlı hem güçlü hemde çevik adam ama biraz tipsiz hani :D
  19. Oduncunun Çırağı

Near-Death note

+1 diyorum bende :D
  20. Oduncunun Çırağı

Beğendiğiniz AMV'ler :)

Şuan en sevdiğim amv: http-~~-//www.youtube.com/watch?v=9mDJ8bLrMfA hatta 2.side şu:
  21. Oduncunun Çırağı

Mirai Nikki - Another: World

Bir ara izlerim. :D
  22. Oduncunun Çırağı

Gözü Bandajlı Karakterler

aslında bandajlı değil ama tek gözü yok ve olmayan gözünü saçıyla kapatmış. Mushishi - Ginko
  23. Oduncunun Çırağı

Birkaç çizik

Çok iyi çiziyorsun devam et çizime ama hep olan anime karakterlerini değilde kendi karakterini yaratmaya çalış.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.