Jump to content

Oduncunun Çırağı

Üyeler
  • İçerik sayısı

280
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

İletiler bölümüne Oduncunun Çırağı kullanıcısının eklediği dosyalar

1. hahaha tecrübeli seyirci haa  :D en sevdiğim sahnelerden birinin gifi gelsin benden açılış şerefine  :rolleyes:

9XoEvk.gif

ve tabi dempsey roll  B) 

aq30Bz.gif

Güzelmiş :)

benim en sevdiğim sahnelerden biride bu

vz5RE4.gif

2. Hajime No İppo FunClub

LPA4gb.jpg

Seri Adı: Hajime No İppo

Tür: Dövüş, Spor, Drama, Aksiyon

Bölüm Sayısı: 129 [1.sezon 78, 2.sezon 26, 3.sezon 25]

Konusu:

Magunochi Ippo, içine kapanık, utangaç, sıradan bir lise öğrencisidir. Okuldan arta kalan zamanını annesine, balık işinde yardım ederek geçirmektedir. Genelde de okulda tartaklanmaktadır. Tartaklanmaktan nefret etmektedir ama karşı koyamamaktan daha çok nefret etmektedir. Birgün okulun serserileri, İppo'ya saldıracakken Takamura adlı bir boksör tarafından kurtarılır. Takamura'ya hayran kalan Ippo, boks öğrenmeye karar verir. Ancak boks, Ippo'nun sandığı kadar kolay değildir. Takamura, Ippo'yu teste tabi tutar.Boks hakkında hiç bir şey bilmeyen Ippo, testi geçebilirse rüyalarına açılan kapıdan geçip boks dünyasına meydan okuma ve güçlü olmanın ne demek olduğunu anlama şansına sahip olacaktır. 

Resimler:

271k3d.jpg

NVA47Y.gif

b8D2Wn.gif

rLMVlB.gif

Kurucu: Sakal122

Üyeler: 

Tecrübeli seyirci Zeynep (: [İLK ÜYE]

Takamura sever Derejenerasyon

Salon güvenliği Yugimotoxx

Düşünceli seyirci Leffwn

3. Hadi bende anlatayım bir tane

2 sene öncesiydi galiba birinin konserine gitmiştik. Herkes önde birbiriyle boğuşuyor bizde arkada kendimizce cool takılıyoruz, biraz sohbetten sonra konser başladı yanımızdada 20-25 yaşlarında 3-4 kişi var. İçip içip gelmişler hem leş gibi kokuyorlar hemde bağıra bağıra konuşuyorlar biz arkadaşlarla konseri dinlemeye çalışıyoruz onlarda sanki bize inat daha çok bağırıyorlar bir süre sonra artık sınıra ulaştık herkes sinirli tabi bende o anki gazla 

bir susmadınız anasını satayım demiştim zaten onu dememlede kaçmamız bir olmuştu.

4. YAY

(23 Kasım-22 Aralık)

Ah sen var ya sen... Düzenbazlar düzenbazı, dedikoducu ve bir o kadar geyik insan. Senin adam olman için kafana taş düşmesi veya birinin başına balyozla vurması falan mı lazım? Nedir bu gevezelik. Bu konuşur, konuşur, çenesi de yorulmaz. Beleşe bayılır. Ben yaptım, ben ettim havaları yok mudur bunun, insanın gırtlağına yapışıp boğası gelir. Heyecan manyağıdır bu. Bağımsızlığına en düşkün burçtur. Duruma, ortama göre anında değişirler. Nabza göre şerbet verirler. Buna gazı verdin mi bir daha tutamazsın. Bir şeyi abartmağa bayılır. En ufacık , en basit olayı bile süsleyip öyle anlatırlar size. Dikkat yoksunudur bu yaylar. Allah bunların sevgililerine de sabır versin. Bir insan ancak bu kadar kaprisli olur dedirtir insana. Bardağın hep dolu tarafını görecek kadar, hayattaki olumsuzluklara gözlerini kapatırlar. Sıkılınca kaçarlar. Eğer sonunda bir çıkarları yoksa, mücadele etmeyi pek sevmezler. Bunların burcunun adı yay değil çakal olmalıymış aslında. Bunlar için hayatta kendilerinden daha önemli hiçbir şey yoktur. Biten ilişkilerinin ardından konuşur, kızdığı arkadaşlarının arkasından atar tutarlar. Bu yüzden pek güven vermezler insana. Daha nasıl güven versin ki, sırf heyecan için yaşayan, dedikoducu tip demedik mi? Bir şey biliyoruz da söylüyoruz herhalde.

Ben yanlış zamanda doğumuşum demek ki :D

5. Arkadaşlar merhaba,

Uzun zamandır siteyi takip ediyorum, inanılmaz bir iş yapıyorsunuz tebrikler..

Foruma yeni üye oldum, uzun zamandır aradığım bir anime var, ancak ne yaptım ne ettiysem bulamadım, belki sizler yardımcı olabilirsiniz..

90'lı yılların başında video kaset dönemi hakimken bir betamax kasedim vardı, Türkçe'ye Uzayda İki Yıl Tatil olarak çevrilmişti, ancak görüntüsü elimde yok, orjinal adı yok, konusunu bile hatırlamıyorum aklımda sadece bir iki kare kalmış o kadar..

Bu kadar kısıtlı bilgiyle yardımcı olabilecek çıkar mı acaba

Biraz daha bilgi iyi olurdu. :D

6.  

Rastgele bir anime bulup seyretmiştim.Geçmişi sildiğim için animeyi bulamadım ve isminide unutmuştum.Anime, ecchi idi ve bölümler 2şer dakikalıktı.Kartlarla oyun oynayan bir grup geç öğrenci vardı yu-gi-oh tarzı bişeydi.Lütfen Allah'ını seven şu animeyi biliyorsa izlediyse söylesin ya da nasıl bulucağımı söylesin.

Birde videodaki 0:20 - 0:23 / 1:26 - 1:30 / 1:58 - 2:10  Animelerin adı ne ?

1.26 - 1.30 arasındaki kyoukai no kanata

1.58 - 2.10 arası Sora No Otoshimono

0.20 - 0.23 arasındakide yanılmıyorsam Mardock Scramble filmlerinden biri olması lazım

7. O zaman ilk soru benden gelsin şu spoiler resmindeki kenpachi nin sağ üst çaprazındaki 2 kişi hangi animede veya animelerde bulunuyor,Sol üst köşedeki altın kaplı zırh giyen eleman ve  tam ortanın en altında bulunan L İle Minato arasındaki amca kim??

Valla o zırhlıyı bende bilmiyorum ama, o amca FT (Fairy Tail) animesinden fairy tail loncasının bilmeme kaçıncı ustası Makarov olması lazım.

Kısacası Fairy Tail animesi 0_0

onun dışında kenpachinin sağ üst çaprazındakinden kastın narutonun yanındaki beyaz saçlı olansa oda SOUL EATER animesinden bir karakter

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.