Jump to content

Cold Dewil

Üyeler
  • İçerik sayısı

1289
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

17

İletiler bölümüne Cold Dewil kullanıcısının eklediği dosyalar

1. beni ekle lutfen

az önce gözüküyordu, aldığım sitede sorun var galiba. Neyse, Gintoki "Bugün içimde büyük birşey tutacakmışım gibi bir his var" dedikten sonra Tsukuyo'nun C-D arası ölçüleri olan kısmını tutup da "Jackpot" dediği sahne :D

Ekledim gençler ikinizide ^_^

2. Şu sahneye çok gülmüştüm ben:

Resmi ekleyen

Edit: sizde sağdan sola mı okumaya çalıştınız :D

Resim gözükmüyor :(

PS:

Ekliyim mi :ph34r:

Kimse görmeden kenara eklerim :ph34r:

Kimsenin ruhu duymaz :ph34r: Gel bi düşün...

3. Aslında benim de kendi bedenim hakkında söylediğim şeyler kompleks değil çoğu kez... Siz hiç domatese kürdan saplanmış kız gördünüz mü benden başka B) B)

Aslında kız olsun erkek olsun kilo konusunda zayıf olmayı herkes sağlık için istemeli ilk olarak.. Estetik ve beğenilme kaygısı arka planda kalmalı

Tek olmakda iyidiröylede düşün :D

Spoiler'ı cevap olarakda bence o dediklerin arkaplanda kalmamalı... Birisine aşık olsa zayıflar diyen kişiler var sonuçda -_- Eyw. herkes zayıflayacaksa da kendi ve sağlığı için zayıflamalıda teşfik önemli sonuçda :rolleyes:

ahh ahh keşke şişmanlasam azıcık. boyum 1.85 kilom 56. Hayırlısıyla bu yaz şişmanlayacağım. :D

Aşırı zayıf olmakda kötü :( Bilirim görmüşlüğüm var :D Olmadım ama tanıdık 2-3 kişiden bilirim :D
  4. Alt yazıyı da ekleyebilseydim daha iyi olucaktı ama üşengeç bir insanım ben photoscape falan uğraşamam :D

İmageshack geçenlerde üyelik falan istedi sinirimi bozdu ben de o yüzden artık girmiyorum. :D

Sağ üstte "Login With Facebook " yazısı var.Ona tıklayarak onun üzerindende girebiliyorsun. Bende üşendiğimden ( Kim o kadar kutucuğu dolduracak da,yok admış yok şifreymiş yazacakda falan ) oraya tıklayıp giriş yapıyorum :D

Tabiii Facebook'un varsa :D Hani nadir insanlarda olmuyor bazen ondan şeetirdim :D

5. Dün "Da Vinci's Demons" yeni başladım gayet de güzel gidiyor...

Ondan önce de House MD.'nin 7.sezonunu bitirmiştim.Bakalım bu tatilde boşlamayalım dizileri :ph34r: ^_^

PS: Bu konu nasıl gömülür arkadaş.Herkes Game Of Thrones falan konuşuyor bu konu gömülmüş.Yazık olmuş :huh:

6. şu an deniyorum bi tane filmden dakikaları sallayıp 10 saniyelik bi gif oluşturuyorum :D sonucu buraya koyarım

edit1: 1080p videodan 15 fps ile 10 saniyelik bişey isteyince baya uzun sürdü, bikaç dakika oldu halen devam ediyor :D

edit2: ahanda bitti, sonuç birazdan geliyor...

edit3: öh 9mb olmuş, resim upload siteleri almıyor :D anca böyle oldu.

http://www.mediafire.../kotonowowo.zip

ben beğendim Ercan, hadi yine iyisin ateist adamın duasını aldın :D

Ayıpsın kankaaaa kullanman yeter B)

Elde var biiiirrr :D

Edit: Şimdi şunu belirtmedim,bu programın özelliği videonun zamanlarını kare kare yakalayıp GİF. yapıyor ( Zaten başka şekilde GİF olmazda neyse :D ) O nedenle videonuz 10-20 sn gibi seçerseniz illa ki o boyutu alacaktır.İnternette 10 saniyelik GİF görüyor musunuz :D Geneli 3-4 saniye arasındadır.O kadar uzun yapmak istiyorsanız fps ( Hız ) arttırarak birim saniyede oynatılan kare sayısını kısaltabilirsiniz.İstemediğiniz kareleri çıkartarak ve düzenleyerek boyutu düşürebilirsiniz...

Kullanacak ark. zamanla bu özelliklere dikkat eder zaten ^_^ ...

7. Hergünümüz forumlar da geçiyor.Haliyle de illa ki imzalarımıza güzel birer resim olsun GİF olsun koyma ihtiyacı duyuyoruz...

Ama o da ne :o İstediğimiz tarzda GİF. yok...Ben şu animenin şu sahnesini seviyorum niye onun GİF'ini yapmamışlar diye internetin altını üstünü getiriyor olsak da bazen hüsranla sonuçlanıp eski imzalarımızı kullanmaya devam ediyoruz ...

Artık buna son ! ( Nedense satış elemanı gibi oldum ama :ph34r: )

Öncelikle kendim Uploadladığım programı indiriyoruz gençler...

http://www.mediafire.com/download/pq6atit0q0peuy7/Video_Gif_Program%C4%B1.rar

Programımızın ismi Free Video to GIF Converter...Adından da belli bu programın tek özelliği bir videoyu bilgisayarınızda GİF. formatına çeviriyor.Ekstra hiçbir programa gerek yok.

( Daha doğrusu şuana kadar benim yaptıklarımda gerekmedi ) Link çökerse internettende araştırıp indirebilirsiniz -_-

Yapım aşamasına geçiyorum

Programı yükledikten sonra Masaüstünde ki simgesine tıklayıp açıyoruz...

Resmi ekleyen

Browse video seçeneği ile videomuzu seçiyoruz...

Eğer GİF.'nizin boyutunu ayarlamak istiyorsanız ortada ki "Keep aspect ratio" kısmını etkisizleştirip Width ve Hight ksımlarına oranları yazabilirsiniz.Mesela T.A. için 400x200 gibi...Extract kısmında ise videonuzun başlangıçtan itibaren ne kadar bir süre aralığının GİF. olmasını istediğinizi belitliyorsunuz.(Size 10 sn süre yeterlidir )

NEXT kısmına basıp bir sonraki adıma geçiyoruz...

Resmi ekleyen

Bu bölümde ise istemediğimiz sahneleri Remove ile kaldırıyoruz.Custom kısmına tıklayarakda GİF.nizin hızını belirleyebilirsiniz...İşiniz bittiğinde Make GİF bölümüne tıklayarak işlemimizi gerçekleştiriyoruz...

Sonuç: Nur topu gibi bir GİF. 'niz oldu ^_^ Geriye sadece onu internet ortamına yükleyip forumlara koymak.

Açılmamış herhalde bu konu varsa silebilirsiniz...

Kolay gelsin ^_^

Az beğenin gariii

8. O posterdeki Kim Jaejoong :D Kendisi Kore'nin taşlarından :D Türkiye'ye gelmişti geçen sene ordan bu fotoğraf ^^

Teşekkür ederim :wub:

Koreli taş pek tanımıyorum malesef :D TRT 1 de bir ara Koreli dizilere annem takmıştı o kadar...

3-4 Ay önce bi 49 Days'e başlayayım dedim ama ilerletemedim :D

Resmi ekleyen

hangisi olduğumu tabii ki söylemiycem, kimi en seksi bulduysanız bilin ki o benim ! kalbinizde yaşıyorum...

Zaten O 6 kişinin arasında en seksi kim belli oluyor kanka B) Öyle bir geçip gittin ki :P

Keşke azcık daha baklavalı bir fotoğrafını koysaydın... :ph34r:

9. Maymua isim bulmak için düşünürler ki kahramanlarımızın ilginç konuşmaları :D

Otae: Şanslı bir isim haaaa...Jugem'e ne dersiniz ?

Shinpachi: Jugem nedemek ki ?

Otoe: Birinin uzun bir hayat sürmesini dilemek...

Aniden gintokinin yüzüne maymun bir bok fırlatır :D

Otae: Aaaa sevdi...

Gintoki: Nasıl yani ? Sevince mi bok fırlatıyor ? İsmi geçtim sadece beni sevmiyor bu...Bok Fırlatan diyelim.

Kyubei: Şans getirecekse olabilir...

Shinpachi: Şanstan fazlasını getireceği kesin...Adı yeterince ince değil daha yumuşak birşeyler bulalım...

Kagura : Aaaa Cıvıklı bok ?

10. Resmen gel ban at diyor.Döverim seni kaya yerin dibine soktun beni bi sövmediğin kalmış :D

Hiç bana benzemiyor.Bir kaç kısım hariç tabi

Hehehee Boğalar hep böyle yaaa -_-

PS:

Biri hariç :D

O değilde Burç konusu açılıyor ve Emel yok :D Hahahaahaaa :ph34r: :lol:

11. OĞLAK

(23 Aralık-20 Ocak)

İnatçı keçi seni. Seni gurur budalası, pire için yorgan yakan şapşal seni. Dobralıkla patavatsızlığı bunun kadar karıştıran başkası yoktur şu cihanda. Her an bir siniri krizi geçirmeye müsaittir. Onun için o daha iyi, bu daha kötü gibi bir ayrım genelde yoktur. İki şey arasında kıyas yapamayacak kadar absürt ve gereksiz bir insandır. Bu nedenledir ki, çok mecbur kalmadıkça saçlarınızın yeni şeklini, kıyafetinizde yaptığınız değişikliğin nasıl olduğunu, bu rüküşten veya daha doğrusu bu garip insandan başka birine sorsanız iyi edersiniz. Yani biraz kaz kafalının tekidir. Onun aklı fikri arkadaşlarıdır. Sonra da onlardan yer nanayı , görür Hanya’yı Konya’yı. Özel hayatının didiklenmesinden hiç hoşlanmaz. Sanki kimin umurundaysa, bunun kendi gibi sıkıcı kurallarla boğulmuş özel hayatı. Eğer bir filmi onunla birlikte izleme gafletine düştüyseniz şayet, size durup dururken, oyuncunun en son ne söylediğini sorar. Filmin her sahnesinde yorum yapar, o da olmadı absürt bir şey bulur kafanızı karıştırır. Olmadık yerde güler, olmadık yerde soru sorar. Onu sorar, bunu sorar... Sanki mezar taşına yazdıracak, yıllarca bilmem kimlerin canına tak ettirip öğrendiği onca gereksiz bilgiyi.

Penceren atlassam mı :D Alındım valla...Tipik ben ya :D

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.