Jump to content

Cold Dewil

Üyeler
  • İçerik sayısı

4287
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

17

İletiler bölümüne Cold Dewil kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Bir yıldır o ihtimali göz önünde bulundurup boyamıyordum bu yaz cesaretimi toplayıp boyayacağım! (Gaza geldim elime bir kutu boya verseler şu an boyarım. O derece :D )

Tatilin bitmediyse dene evde,beğenmezsen en azıdan kimse görmeden halletme ihtimalin olur ( Kötü örnek olmayıym yanlış anlama evdekinlere sor :D )
  2. Hevesimi alt üst ettiniz bea.

Saçımı kestirdikten sonra bırakacağım uzun bir kısmı mor yapacaktım ben.

(Hayır, Minene'yi görmeden önce de mor istiyordum)

Not: İnsan olarak derken normal insan yani onun bunun cosplay'i halinde değil. :D

Yakışabilir denemeden bilinmez.Sen dene hevesliysen genede.

Ama yakışmama ihtimalinide unutma tabiki ^_^

Cold 1 kelme sığacak kelimeleri 50 cümle yazarak berbat ediyorlar ya bilmiş görünmek için animelerde oda yok buraya göre

Her kelimene katılıyorum.Laf ebesi çok.

Ps: Ben yorum atasıya kadar :) Seni çok seviyorum Net..

3. Yok cosplay falan demiyorum. Bildiğin saçını maviye, mora pembeye boyayan kızlar var. İnsan olarak.

Ayrıca bu yaz o kervana ben de katılmayı planlıyorum.

İnsan olarak ne demek :D

Ne renk düşünüyorsun ? Kızlı veya platini anlarımda fazlası zarar ^_^

Aslında Japonya'ya gidersen tanışabilirsin :D Çünkü bir programda Japonya'yı tanıtıyordu moda gibi bir akımdan dolayı bir sürü gencin saçı mor,pembe, yeşil filandı ama animelerde güzel durduğunu bakma gerçekte çok kötü duruyor. :D

Ben laciver +kızıl + eflatun karışımı gördüm.Dedim tam üçü bir arada yanımdaki arakadaşa kanka ne düşünüyorsun dedim.Baktım arkadaş Yerde taş arıyor :D

Çoğu animede boş konuşan insan sayısı az buraya göre :)

Güzel noktaya değindin...
  4. Okumadım ama iyi bişiler yazmışsındır beğendim :D

Bari yorum atma okumadıysan arkadaş :D

Neyse genede ilgilenmiş :)

Ps:En önemli öğrendiğim ders japonlarla biz Türkler arasında dağlar kadar fark olduğu...

Örnek:Adamlar lisede klüpten çıkmıyorlar,ordan oraya ordan oraya.Takdir ettim...

Bizde kızılay kolunda adamın çantasında yara bandı bile yoktu.Arkadaş Edebiyat klübündeydi kütüphanenin yerini bilmiyordu...

5. Hmm oranlar en azından uyumlu :D

Bende ilk seyrettiğimde psikolojisine az çok girmiştim.En çokda Ending II severim hatta.

Yorumlamada tek benle çelişen sadece son bölümlere kadar malesef ben ana karekteri ( Yukki ) çok pasif gördüm.Hala daha o düşüncedeyimdirde.Hee bu animeyi kötülüyor mu dersen Hayır.Tam tersi anime bunun üzerine gelişmekte hatta :)

Anlatım için teşekkürler.Tamamını okudum ama geç oldu sanırsam :D...

6. İyi ya gönlümü kazandınız gene

...

Resmi ekleyen

bişimi dedik ya evli birinin resmini koyuyn hemde benle evli biri

İyi birader madem evlisin başka resimlere bakma sen.Mağlum gözlerin başkalarına kayarsa yengemiz kızar :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.