Jump to content

Cold Dewil

Üyeler
  • İçerik sayısı

4287
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

17

İletiler bölümüne Cold Dewil kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Toradora daha güzeldir şimdi doğruyu söylemek gerekirse. Skip Beat de komiktir. Ouran High School Host Club da komiktir. :D Aa Itazura na Kiss var ya o da iyidir.

Alın size gerçek öneri. Konuyu da dağımadım. Tam bir örnek vatandaşım lanet olsun. B)

Forumda küfretmek yasak değil miydi ? :rolleyes:

Evet tam bir örnek vatandaş canımmm ^_^

Neyse geç oldu fazla üstüne gelmiyim ...

Ps:Öneriler bomba bu arada izle

2. Teşekkürler . Beğendiğine sevindim :D

:D . Öyle bir olayda var, spoiler yiyince mesela "A kişisi çok kötü şunu yaptı" diyorlar sende animeyi acaba şunu ne zaman yapıcak kafasıyla izliyorsun :D

Daha ilk bölümden itibaren Sekaiii diye bağırdım ama sesimi ulaştıramadım <_< Çok kötü spoilerla başlamak...

Ps: Öneriyorum hazır mısın...Madem iş psikolojiye girdi üç önerim var :D

1-Death Note ( Benden söylemesi review güzel yapmazsan bozuşuruz.Tarafsız olacaksan,çoğu kişi taraflı ^_^ )

2-Hyouka olur.( Bir ara bir sitede bende bunu bilgilendirme şeklinde açıklamıştım güzel seridir)

3-Elfen Lied...

Seç beğen al ...

3. Önce bilgilendirme hakkında yazayım

Tamamını baştan sonra okudum.Bence gayet güzel yazmışsın."Pratik" ve "Tabir-i Caizse" kısımlarında özellikle çok güldüm :D

Onun dışında kendi düşüncelerinide yorumlamışsın. Giflerle de noktayı koymuşsun.Bu tarz yazıları çok okumasamda beğendim.

Benim gibi önce arkadaşlardan Spoiler yiyip seriyi öyle seyredince daha farklı düşünüyor insan.

Ben herkesi baştan sona suçlu görüyorum :D Suçsuz bir taraf yok

4. tmm gitarı bana verin ben o gitarla onun gibi kaç kız tavlarım :D

İşte doğru yolu bulmuş biri.Tuttum

Resmi ekleyen

Geri kalan Üyelere :

Er geç doğru yol bulunur Müzikde güzel :D

Resmi ekleyen

Bayan Üyeler için :

Çok düşündüm ve Boş bıraktım ^_^ Klüp Fotoğrafçısı belki sizin için Piskolata Fotoğrafı koyabilir :P

5. not:

tek kız ben değilimdir umarım :D

Ahaaa Klüp doktoru için aday...: ^_^

gitar güzemiş :D kızda güzel ama gitarı daha çok sevdim ben :D

Sana gitarı verelim, baksana arkadaşlar kızı daha çok beğendi :D
  6. O sapık diyen arkadaşımız daha 12 yaşında ergenliğe girmemiştir. :D Seni fotorafçı yapıyom resim eklersin :D

Fotoğrafçı resim ekliyorsa Klüp Doktorunun kim olacağını cidden merak ediyorum :D

Daha doğrusu klüpte ne yapacak o da var :D

Bana Klüp Aktivetecisi Ünvanı ver... B) Elinizden tutar Plaja götürürüm sizi ...

Ps:...

Resmi ekleyen

7. Son olarak o listenin altındaki sondan ikinci Taşaklarım ne la. :D

Bakıyorum ve Baktımmm harbi orda öyle birşey var.Merak ediyorum harbi o ne öyle ?

Bir Manga kendini bu kadar belli edemez herhalde :D

Birde yarısı Türkçe Yarısı Japonca

Kızlar Bravo...

Onegai Öğretmen

Yeşil Yeşil :D

Ps: Buda benden Princess Lover

8. Baya güzel olmuş çizimler ben çok beğendim.Lelouch,Revy herkesin dediği gibi Dante 10 numara olmuş zaten ^_^ Gölgelendirme falan 1-2 gününü aldıysa güzel olmasını bekliyorsundur sende :D

Tek problem L çizimin herhalde .Yüz çizimi güzelde adama azcık daha boyun çizseymişin.

Dünyanın en iyi dedektifini böyle görmek .Yaralı japon emrah ^_^

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.