Jump to content

Cold Dewil

Üyeler
  • İçerik sayısı

4287
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

17

İletiler bölümüne Cold Dewil kullanıcısının eklediği dosyalar

1. 1 ) Türk Anime'yi nasıl keşfettiniz?

c-) Arkadaşımın animelere başlamadın mı daha demesi üzerine alınıpta araştırdıktan sonra başladım.Forumuda sonradan keşfettim...

2 ) Sitenin en sevdiğiniz 3 özelliği hangisi?

c-) Türkçe Anime Yayınlıyor bundan önemli özellik mi olur. ( Ekstra olarak seçenek çokluğu, animeleri eklerken resimleriyle eklemeleri,Gece gündüz demeden Upload yapmaları )

3 ) Siz yönetici olsaydınız, sitenin adını ne koyardınız?

c-) TV kısmını atardım.Hala daha o TV' nin anlamını Çözemedim.TurkAnime yeter -_-

4 ) Site de en sevdiğiniz üye kim?

c-) Yok ( Yanlış anlaşılmasın Tanıdık olmayınca "Yok" olur , yeniyim Forumda )

5 ) Size göre bu sitedeki en popüler kişi kim?

c-) Admin tabiki B) adam siteyi kurmuş, yönetiyor daha ne olsun...

6 ) Site yöneticisi hakkında neler düşünüyorsunuz?

c-) Herkes iyi diyor herhalde iyi birisidir.En azından Animeleri çok sevdiği belli -_-

7 ) En sevdiğiniz forum konusunun adı ne?

c-) Birini sevipte diğerini sevmemek olur mu kavga mı çıkarcan.Hepsi 1 numara...

8 ) Bu konuyu beğendiniz mi ,beğenmediniz mi?

c-) Kabul et en merak ettiği soru değil mi bu...Beğendim.

9 ) Türk Anime'de kendi paylaştığınız konuların hangisini seviyosunuz?

c-) Daha sevebileceğim bir konu paylaşmadım...

10 ) Sen olsaydın bu 10. soruya hangi soruyu yazdırırdın?

c-) Buraya bir zamanlar yeni üyeyim diye yazanlar şimdilerde hala daha yeni üyeler midir ? :D

PS: Anketi beğendim güzel sorular B) ,Test gibi oldu ama alışkanlık işte,boş bırakmadan doldurdum ...

2. doğru düşünmüşsün, dejavu oldun yani :lol: ben anime izlerken öyle şeylere takmam, tadını çıkartırım. son bölümünden sonrada anime ile ilgili değerlendirme yaparım kendi içimde. şöyle bir geçiririm zihnimde film şeridi gibi animeyi, severim veya sevmem animeyi tamamını düşündükten sonra ;)

Anime bittikten sonra bende az çok aynı şeyleri yaparım yapmasına ama işte ayrıldığımız nokta herhalde animeye başlarken ki kısım.Ben çok düşünürüm başlarken nedense.Yanlız değilmişim iyiki ama :D

3. Yavaş yavaş tanırsın sen önce floodlara son ver gerisi kolay. :D

:D Alışkanlık işte zor olucak ama " Üst üste Flood " yapmam merak etmeyin :D

hayır hiç kararsızlığa düştüğüm olmadı :P konuyu açan kişinin sorduğu soruların hiçbiri aklıma gelmedi, öyle bir düşünce doğmadı zihnimde :lol: sadece animesi biten ama mangada devam eden animelere kıl oluyorum (Bleach, D Gray man v.b.). manga'dan hoşlanmıyorum, animenin yerini tutmuyor ama mecburen okumak zorundayız :D <_<

Birşey söyliyim konuyu ilk açtığımda cidden ilk mesajın böyle olacağını düşünmüştüm biliyor musun ? :D Hatta hiç cevap gelmezse kaparım konuyu falan niyetindeydim

Ps: Bende onların animesinin devam etmesini isterim özellikle D.Gray Man'nin...

4. tabi ki oluyor. ecchi veya bunu gibi sapık sapık şeyler içerirse asla, ASLA izlemem ^_^ bunun dışında hizmetçi-sahip ilişkilerine bayılırım. konu bana uygunsa izlerim. darlığa düştüğüm konuysa, öğrenci olduğum için bölüm fazlalığı. bölüm sayısı fazla ama konusu güzelse çok darlığa düşüyorum :(((

Sırf merakımdan soruyorum.Ecchi veya Sapık şeyler seyretmem demişsin .Çoğu animede ecchilik olsa bile herhalde bahsettiğin +++Ecchiler ve Hentailer sanırsam.Çünkü Ecchi kalıbında düşünürsen H.O.T.D. veya ne biliyim G.T.O gibi güzel animeler giriyor.Yanlışım varsa düzelt.

Benim o. Floodlarını düzenleyen güzel insan. :D

Ya ama bir dakika ben tanımıyordum sayılmazzz :unsure:

5. Admini tanımıyor musun? :o Ayıp. :P toprakezgi faydalıdır. :D

Aslında Forumda pek takılmadığımdan kimseyi tanımıyorum.

Admini tanımamak mı ? evet Cahilliğime verin gitsin :D

Animelerin çoğunda kararsızım ilgi çekici değil saçmalayan oluyor en rahatı romantizm olanı saçmalıyor orda ama nedeni var :D

Klişelerden bahsediyorsan eğer evet onlar banada saçmalamaca geliyor...

6. Doğrudur ama belkide benim en büyük takıntım herhalde üst üste aynı tür anime seyretmeme hastalığım.Arşivde el sürmediğim animeler var mesela bir gün komedi seyrettiysem ertesi gün aksiyon veya romantizm seyretme zorunluluğu yaşıyorum.Eldeki seriler biterse anime açlığı çekecem duygusu yaşıyorum :)

7. Animeleri genelde indirip seyreden bir insanım.Bir süre sonra animeler birikince önce hangisini seyretsem duygusuna kapılmaya başladım.

Bunu bitirirsem ne Olur ?

Bunun 2. Sezonu var mıdır ?

Ya kötü sonlanıyorsa ?

Final sezonu olduğundan devamı gelmeyecek olursa ?

Bu tarz sorular yüzünden kafamı yiyorum diyebilirim.Bilgisayarda seyretmediğim dolu anime olsada çoğuna başlayamıyorum bile :(

Bu durumu yaşayıp kararsızlığa düşen var mı ?

8. Her türden örnek veriyim birer tane...

Anime olarak

Angel Beats:

Son bölümde herkes vedalaşırken mavi saçlı dostu ile selamlaşması çok güzeldi.En çok orda duygulandım.Birde Ending sahnesinde herkesin fotoğrafı yook olma sırasına göre silinmesi filan çok duygusallaştırmıştı beni...

Anime Movie:

Bungaku Shoujo Movie:

Tren garındaki sahne süperdi.Duygusallaşmamak elde değildi.Ayriyeten En sondaki kapının çalıp kameranın yavaşça kiraz ağacına doğru odaklanmasıda süperdi.(Not: Seyredenler ne dediğimi anlamıştır.)

Manga

D.Gray Man:

202 ve 203 bölümlerde Allen Walker'ın bir Noah olduğunun açıklanması ve şimdiye kadar ona yardım etmiş bütün arkadaşlarının onu yakalamak için görevlendirilmesi biraz duygulandırıcıydı.Özellikle arkadaşlarını tehlike atmak istemeyen ve onları korumak için kaçan Allen'in 203 bölümde Linalee ile konuşup sarılarak ayrılması çok duygusaldı.Herkesi korumak için bilerek kaçması hemde...

Eh şimdilik bunlar :)

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.