Jump to content

zennd

Üyeler
  • İçerik sayısı

1
  • Son ziyareti

Profil Bilgileri

zennd üyemizin başarıları

1. Site yetkilileri cidden çok ağır davranıyor insanlar buraya anime izlemeye geliyor askeriyeye değil. Animenin yeni bölümünün ne zaman geleceğini sorunca yorumum siliniyor diğer animelerin altına yazanlara katıldım diye yine siliniyor ve banlanıyorum. Cevap verilip örnek: sublar müsait olduğu zaman çevireceklerdir vb (veya sorun ne ise) şeyler demek yerine defalarca kez yorumum kaldırıyor ve banlanıyorum. Aşırı ilgisiz ve kendini çok üstün gören bir yetkili kadrosuna sahip bu site ve bu konuda şikayet ediyorum. UMARIM insanca cevap verebilecek birisi vardır ve buna düzgün bir şekilde cevap verir (site yetkililerinin üstünlüğünü belirten değil de çözüm odaklı bir cevap). İlgilenilmeyecekse kurallarda olmasın sitede biz kurallara bakıyorsak sizde ilgileneceksiniz öyle sadece yorum silip geçmeyle her şekilde kendini haklı görmeyle olmaz bu iş. (kuralları biliyorum orada yeni bölümlerin sorulması yasak diyor ve + bu konudan şikayetçiyim. ağır bir söylem olmadığı sürece böyle bir sorunun sorulmasını doğru buluyorum çünkü eğer sublar zamanında atmıyorsa yeni bölümleri bizim de bunu sormaya hakkımız olur)
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.