Jump to content

Anime777

Üyeler
  • İçerik sayısı

4
  • Son ziyareti

Profil Bilgileri

Anime777 üyemizin başarıları

1. Katekyo hitman reborn Death Note (* ölünceye kadar) Ajin Kiseijuu (karakterin aşırı değişim geçirmesi hoşuma gidiyor.) Beelzebub (karakterimiz kötü biri. komedisi bol) kusuo saiki Charlotte Dr. Stone (umarım 3.sezonu 2023'te gelir) The god of high school Shaman King Natsume yuujinchou (Matoba-san için) şuan elimdeki animeler bitince tekrar başlayacağım hepsine. aralarında izlemedikleriniz varsa tavsiye ederim.
  2. Anime777

En Çok Sevdiğiniz Anime veya Animeler?

katekyo hitman reborn, saiki kusuo psi-nan, jibaku shounen hanako-kun
  3. K-PROJECT (K) 2 sezonu vardı yanlış hatırlamıyorsam 12-13 bölümlük. birde filmi vardı. yani güzel seri. eğer izlemek istersen. çizimleri şarkıları falan iyi. JİBAKU SHOUNEN HANAKO-KUN 12 bölümü var. BLOOD LAD değişik bakmışlar. fena değil. birkaç gün önce bitirdim. 10 bölümü 1 tane de ovası var. HATARAKU MAOU-SAMA 2 sezonu var 12 bölümlük. 2.sezonu hala çıkıyor sanırım. KİSEİJUU SEİ NO KAKURİTSU (PARASYTE) çok uzun demezsen 24 bölümü var seinen türü. ANOTHER 12 bölüm artı bir ovası var. korku türü. GLEİPNİR henüz izlemedim bu animeyi fakat listeme ekledim. güzel olduğunu düşündüğüm için sizede öneriyorum. 13 bölümü var. seinen tagı var. şans vericem. SPY X FAMİLY DEVİLS LİNE KOTOURA-SAN GOBLİN SLAYER BTOOOM ERASED (seinen) SERVAMP şimdilik aklıma gelen bunlar eğer öneriye ihtiyacın olursa söylemen yeterli.
  4. BEELZEBUB komedisi bol. karakterimiz kötü biri. gerçekten kötü biri. ilk bölümü izle anlarsın ;) MAJİN TANTEİ NOUGAMİ NEURO çerezlik bir anime. konusu ilginizi çekerse izlenebilir. AJİN görüntü kalitesini kafana takmazsan çok kaliteli anime. şimdilik bunlar geldi aklıma. üçünüde izledim. tavsiye ederim.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.