Jump to content

vjScarlett

Üyeler
  • İçerik sayısı

2
  • Son ziyareti

vjScarlett hakkında

• Doğum günü 6 Kasım

Kişisel Bilgiler

• Hakkımda
    Selamm

Profil Bilgileri

vjScarlett üyemizin başarıları

1. 1) Toilet Bound Hanako-kun Eğlenceli ve hoş. Çizimler özellikle hoşuma gitmişti 2) Erased İZLE 3) Wonder Egg Priority Sarmayabilir veya sonu tatmin etmeyebilir bazılarını ama izlemeye değer 4)Sk8 The İnfinity Eğlenceli, çizimler iyi, karakterler güzel. Kısacası izle 5)Barakamon 6)Handa-kun Barakamon ve Handa-kun'un ana karakterleri aynı, izleme sırası önemli değil. Komik ve güzel. 7)Komi-san Wa Comyushou Desu Bir türlü sevgili olamadılar ama yine de romantizmden nefret eden beni bile memnun etti 8) Star Align Aşırı sevmiştim. Sonu biraz, minnacık açık bitti :D onun dışında çok seviyorum bu animeyi 9) Yuri On İce 10) No. 6 Çok güzeldi özellikle de konusu özgün ve güzeldi 11) Kamisama Hajimemashita Ben romantizm sevmediğimden zorla izledim ama birçoğunuz seversiniz 12) Yuukoku No Moriarty Bu listedeki en sevdiğim anime olabilir. Direkt izle derim 13) Blance: Unlimited Söylemeden geçemem Kambe çok çekiciydi. İzlenirr 14) Danshi Koukousei No Nichijou Komikti. Sırf komedi animesi isteyenler için en iyi örneklerden biri
  2. Barakamon ve Handa-kun izlenebilir. Bana göre sevimli ve güzel serilerdi. İkisinin ana karakterleri de aynı kişi ama konular aynı değil. İzleme sırası önemli değil ama Handa-kun lisede yani geçmişte geçtiği için ilk onun izlenmesini öneririm
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.