Jump to content

Hokage_Minato

Emektar
  • İçerik sayısı

2967
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

151

Hokage_Minato kullanıcısının paylaşımları

1. Hokage_Minato

Merhaba

Hoş geldin
  2. Hokage_Minato

ANİME KOMEDİ 12.08.2014 (9)

hahaha ben giricem Anime izleyelim diyen bi sahıs tanıyorum cuk oturmuş valla medyum musun nesin :D
  3. Hokage_Minato

( 147 / 147 ) Toriko

Son kontrolü de eklersek yine 1 hafta sürer :(
  4. Hokage_Minato

( 12 / 12 ) Aldnoah.Zero

6. Bölüm Eklendi. İyi Seyirler...
  5. Hokage_Minato

( 48 / 75 ) Diamond no Ace

43. Bölüm Eklendi. İyi Seyirler...
  6. Sizi cok seviyom ya

1. Rumeysa Can

Rumeysa Can

Hahah seviliyorsun diyorum dinletemiyorum :D

7. Hokage_Minato

( 12 / 12 ) Vividred Operation

10. Bölüm Eklendi. İyi Seyirler...
  8. Hokage_Minato

( 24 / 24 ) Sword Art Online II

6. Bölüm Eklendi. İyi Seyirler...
  9. Hokage_Minato

( 22 / 22 ) Shion no Ou

19. Bölüm Eklendi. İyi Seyirler...
  10. Hokage_Minato

( 14 / 12+ ) Ao Haru Ride

5-6. Bölümler Eklendi. İyi Seyirler...
  11. 2-3. Bölüm eklendi. İyi Seyirler...
  12. Hokage_Minato

( 26 / 26 ) Major 4

6-7. Bölümler Eklendi. İyi Seyirler...
  13. Hokage_Minato

Merhabalar

Hoş geldin
  14. Hokage_Minato

Selam. ^^

Hoş geldin
  15. Hokage_Minato

( 26 / 26 ) Winter Sonata

orda dur <_< Yeni geldik bi ton iş var :D
  16. Hokage_Minato

( 26 / 26 ) Winter Sonata

Senin iyi haberler vericeğin günleri ne zaman görüceğiz ya *-* Elimden bişi gelmez videoda sorun ve başka alternatifimiz yok *-*
  17. Hokage_Minato

Sword Art Online-Never Too Late.AMV

Linki yeniledim.
  18. Hokage_Minato

Konnichiwa Minna-San ^^

Hoş geldin Akşamlar Sensiz Geçmez Dilara Sabahlar Sensiz Olmaz Dilara Dilara Gazel Düştü Bağlara Dilara Karlar Yağdı Dağlara Dilara Neredesin Benim Güzelim Sevdiğim Dilara Gazel Düştü Bağlara Dilara Ayaz Çöktü Bağlara Dilara Neredesin Benim Güzel Sevdiğim Sensizim Yaban Elde Dilara Garibim Buralarda Dilara Dilara Gazel Düştü Bağlara Dilara Karlar Yağdı Dağlara Dilara Neredesin Benim Güzel Sevdiğim Dilara Gazel Düştü Bağlara Dilara Ayaz Çöktü Bağlara Dilara Yalınayak Başıma Bak Kış Günü
  19. Hokage_Minato

Sıcağı Sıcağına!

eee ne zaman bırakıyoruz çizim yapmayı :D
  20. 7-8-9-10-11-12. Bölümler Eklendi. İyi Seyirler... Böylece bir animenin daha sonuna gelmiş bulunmaktayız. Çevirmenlerimiz Mcalisir - KuramaUN - Beng-chan çok çok teşekkür ederim :D Not: Alppu seni yazmadım haketmiyosun sen -_-
  21. Anime Adı : Mahou Tsukai Nara Miso o Kue! Anime Türü : Macera, Gizem, Okul, Bilim Kurgu, Süper Güçler, Doğaüstü Güçler Bölüm Sayısı : 01 / 01 Yapım Yılı : 2012 Çevirmenler : Setsuna Düzenleme : Hokage_Minato Özet; 2.Dünya savaşından sonra büyü gücü keşfedilmiş ve dünyada bu yıkıcı güç üzerine yoğun araştırmalar başlatılmıştır.Ne hikmetse, Japonların geleneksel soya unlu Miso çorbası büyü etkilerini yok edebilmektedir.Böylece Miso sihirli ortak teknolojilerin bir ürünü olarak kabul edilmiştir.Hacchoya Shota büyücülük okuluna giden sıradan bir lise öğrencisidir.Bir sabah Shoto miso çorbasını içerken evinin camından içeri Artemisia adlı bir kız girer.Peşindende ağır taaruz helikopteri odayı tarar.Kız Magiele Krallığının prensesisidir ve dünyanın keşfettiği bu büyü gücünün kaynağı nereden gelmektedir. Klasör Linki [Hidden Content] TAÇE Discord Sunucusu
  22. Anime Adı : Bishoujo Senshi Sailor Moon Crystal Anime Türü : Şeytanlar, Büyü, Romantizm, Shoujo Bölüm Sayısı : 26 / 26 Yapım Yılı : 2014 Çevirmenler : Sinsine Düzenleme : Sinsine Özet: Tsukino Usagi, beceriksiz ve durmadan ağlayan biri olmakla birlikte aynı zamanda cesur bir 8. sınıf öğrencisidir. Bir gün alnında hilal işareti olan kara kedi Luna'yla tanışır ve sevimli denizci giysili, adaletin ve aşkın koruyucusu Ay Savaşçısı'na dönüşür. Adaletin koruyucusu olarak seçilen Usagi; prensesi korumakla, onun gardiyanlarını bulmakla ve Efsanevi Gümüş Kristal'i bulmakla görevlendirilir. Aynı zamanda, Karanlık Krallığın Kraliçesi, Kraliçe Beryl astlarını Usagi'nin yaşadığı şehre gönderir. Muazzam Gümüş Kristal'i elde edebilmek için şehirde garip olaylara neden olurlar. Ay Savaşçısı ve gardiyanlar, Efsanevi Gümüş Kristali bulup prensesi koruyabilecekler mi? Klasör Linki [Hidden Content] TAÇE Discord Sunucusu
  23. Hokage_Minato

( 03 / 03 ) Robot Girls Z

2-3. Bölümler eklendi. İyi Seyirler.. Böylece bir serinin daha sonuna geldik çevirmenlere cok cok teşekkür ederim :D
  24. Alppu <3
  25. Hokage_Minato

( 48 / 75 ) Diamond no Ace

42.Bölümler Eklendi. İyi Seyirler...
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.