Jump to content
  • Create New...

Hokage_Minato

Emektar
  • Content Count

2,966
  • Last visited

• Days Won

58

Everything posted by Hokage_Minato

1. Devilman: Crybaby diye bir anime yapmışlar, lanet bişi. Yazan arkadaşın inşallah hayatının sonu da böyle olur. :panda-11:

1. Show previous comments  6 more
    2. Hokage_Minato

Hokage_Minato

Ama söyle bişi var, sanki sonu böyle olacak diye herkesi çok kolay öldürdüler ve başrolümüz hiç power-up almıyor. Alışkanlıklarımınız dışında şeyler :D 

3. KuramaUN

KuramaUN

@Hokage_Minato sen yaşıyon mu la

4. Hokage_Minato

Hokage_Minato

@KuramaUN O nasıl soru lan yaşıyom tabi ama özledim seni...

2. Ne gece bekler sabahi Ne genc oluyu mezar Ne de seytan bekler gunahi Benim seni bekledigim kadar Dogum gunun kutlu olsun melek
  3. Hitagi Senjougahara gibisi var mı ya

1. Dj-Morphosis

Dj-Morphosis

... Lütfen bayım her karaktere sulanmayın. İyi günler

2. NatsuJun

NatsuJun

bence no 1 tsunderedir

3. Kadir-

Kadir-

Aynen bayılıyorum bu kıza, ne güzel yumruk atıyor :D

4. Kötüyse gitmeyeyim yarin. Para vermeye degmez gibi. :D Not:Tel kafayi yedi surekli Eren`in hesaba girip duruyor. -.-
  5. hahaha iltifat mı hakaret mi anlamadım. Ezgi sakura olsa ben sasuke oluyorum. Bu sebeble sakura olamaz :D Ezgi - Makoto Kisaragi oluyor bence :D Tatlı, Ufak, şirin, büyüleyici işte :D :D Ben de Shun Iriya olurum o zaman :D Ve sen de Ercan, 2-3 Gün önce Yusufpaşa durağında terleyen adam oluyosun :D :D
  6. Ne olsun işte serhat beni taçeden kovdu falan öyle yani :D
  7. How yaptığın hiç adil değil. Siz de bir çok animemize dadanmiş insanlarsınız lütfen saygılı olalım. Ben hiç bir zaman size gelip animemden elinizi çekin demedim. Bu arada ebruya selam söyle : :D:D Neyin doğru neyin yanlış olduğunu Allah bilir. Şu mübarek kadir gecesinde olmuyor. Eğer yanlış bir şey olsaydı. Fansub seçme sekmesi olmazdı.
  8. :D Teşekkür ederim Teşekkür ederim :D Teşekkür ederim :D http://forum.turkanime.tv/topic/13601-iyi-ki-do%C4%9Fmu%C5%9Fsun-hokage-sama/
  9. Beşiktaş yaptı yapacağını. offf be süper maçtı

1. aizen-

aizen-

Ben burdan heycan yaptım. Ordakiler çıldırmıştır sanırım :D

10. Dünyada bana "ne istiyorsun?" diye sorsalar hiç düşünmeden vereceğim cevap şudur: "anlaşılmak istiyorum."

1. Show previous comments  3 more
    2. Hokage_Minato

Hokage_Minato

Ben yazdım ne var

3. Toprakezgi

Toprakezgi

Tirnak icindeki cumleyse buyuk harfle baslar diyecektim.

4. Hokage_Minato

Hokage_Minato

Biliyorum. Arada yaparım böyle yanlışlıklar kusura bakmayiniz

11. profil fotonu söylemiyorum bile ve imza kısmındaki yazını... Allah kurtarsın anlat bi ara derdini dinlerim.
  12. ezginin de kötü ki o niye laf ediyo acaba? lotus çiceği gibi ismin var :D
  13. Bana hakaret mi ettin kendine mi ettin tam olarak anlamadım. Lutz diye isim mi olur ya ondan
  14. lan benim foruma baktığım mı var laf atmışsın *-* mesaj atıp hal hatır sorabilirdin.
  15. Herkes sana emek harcar ama sen karşılığını vermezsin. Peki nasıl hissediyorsun veya hissediyorum?

1. Toprakezgi

Toprakezgi

Sen beter ol allahsiz. Bana bunu can dusmanim yapmaz, resmen koynumdaki yilansin. Ocococ.

2. asci

asci

Berbat bişey umarım hemen kurtulursun

3. ALEJANDRO

ALEJANDRO

Başkasına sana emek verip karşılğını vermezsen bunda kasıt ararım Ama veremezsen yani mutlaka Bir sebebi vardır dinlerim.

16. Seni [email protected]'ye şikayet ettim ya. TAÇE'yi kötülüyosun hep bu ne ya isyağğğğ
  17. Kalp mi insana sev diyen yoksa yalnızlık mı körükleyen? Sahi nedir sevmek; bir muma ateş olmak mı yoksa yanan ateşe dokunmak mı?

18. 30) Umi Sonoda (Love Live! School Idol Project) 29) Ritsu Kawai (Bokura wa Minna Kawaisou) 28) Miyuki Shiba (Mahouka Koukou no Rettousei) 27) Rin Tohsaka (Fate/stay night: Unlimited Blade Works (TV)) 26) Shoyo Hinata (Haikyuu!) 25) Akane Tsunemori (Psycho-Pass) 24) Cocoa Hoto (Gochuumon wa Usagi Desu ka?) 23) Shuu Tsukiyama (Tokyo Ghoul) 22) Chitoge Kirisaki (Nisekoi) 21) Hoozuki (Hoozuki no Reitetsu) 20) Mikoto Mikoshiba (Gekkan Shoujo Nozaki-kun) 19) Chiyo Sakura (Gekkan Shoujo Nozaki-kun) 18) Kaori Fujimiya (Isshuukan Friends.) 17) Honoka Kousaka (Love Live! School Idol Project) 16) Rin Matsuoka (Free!: Eternal Summer) 15) Maki Nishikino (Love Live! School Idol Project) 14) Tobio Kageyama (Haikyuu!) 13) Chino Kafuu (Gochuumon wa Usagi Desu ka?) 12) Shino Asada/ Sinon (Sword Art Online 2) 11) Koushi Sugawara (Haikyuu!) 10) Kokkuri-san (Gugure! Kokkuri-san) 9) Tatsuya Shiba (Mahouka Koukou no Rettousei) 8) Yuuki Konno (Sword Art Online 2) 7) Ken Kaneki (Tokyo Ghoul) 6) Kosaki Onodera (Nisekoi) 5) Yasutomo Arakita (Yowamushi Pedal) 4) Makoto Tachibana (Free!: Eternal Summer) 3) Kazuto Kirigaya (Sword Art Online 2) 2) Haruka Nanase (Free!: Eternal Summer) 1) Asuna Yuuki (Sword Art Online 2)

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.