Jump to content

fuyu

Üyeler
  • İçerik sayısı

971
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

4

fuyu kullanıcısının paylaşımları

1. tarihi seriler görmek güzel oluyor, çizim olsun, karakter olsun, konusu olsun oldukça kaliteli olacağa da benziyor merakla beklediğim bir seri ^_^
  2. fuyu

AMV'lerim

çok fazla farklı telaffuzu olduğu için emin olamamıştım isminden :D onu farkettim B) bide başta vardı bikez :D çok vakit aldığı için bir şey diyemem ama yaparsan izleriz :) tekrardan çok güzedi amv ^_^
  3. fuyu

AMV'lerim

müthişti :D uğraşmana değmiş bence baya güzel olmuş özellikle de sahneler falan şarkıyla uyumlu olunca ^_^ yalnız bi lubbock (umarım doğru yazmışımdır ismini :D) fazla yoktu ya :ph34r:
  4. fuyu

anime parçalara yan flüt cover

yan flüt mü :rolleyes: gerçekten çok severim ^_^ çok güzel olmuş umarım yeni parçalarını da dinleriz :)
  5. salata yapmaya hiç üşenmem :D
  6. oo 11. bölüm gelmiş :D biriken üç bölümle beraber okuyayım :ph34r: eminim güzel olmuştur abla ellerine sağlık şimdiden ^_^
  7. fuyu

Sizi En Gıcık Eden Anime Karakteri?

d.gray-man chaoji karakterlere gıcık olmam aslında ama bu karaktere hiç ısınamadım
  8. fuyu

Anime Karakter türünüz

geçmiş iletime baktımda dandere yazıcağıma yanlışlıkla yandere yazmışım ya :mellow: dandere olarak düzeltiyorum :D artı meganekko ^_^
  9. güzel bir yeni bölüm daha eline sağlık abla ^_^ yalnız Ame ne oldu sana ya :mellow:
  10. fuyu

En sevdiğiniz karakter sesleri?

shimono hiro- çok farklı bir ses aralığı var :lol: romi paku- hitsu ve edward için :D seiyuu sayılmaz sanırım ama mafumaf ^_^ bleachten karin'in seiyuu su ama sadece karini seslendirirken -_- bir de miyuki sawashiro
  11. nane limon yapıyordum ama sanırım nane limon harici her şeye benzedi -_-

1. Mileydi

Mileydi

İçilebiliyorsa sorun yok :D eline sağlık (:

2. fuyu

fuyu

biraz haşlanmış ıspanak gibi kokuyordu ama içebildim :P sağol abla ^_^

3. Mileydi

Mileydi

Arada demirde almışsın iyi olmuştur :D

12. gerçekten 3 ve 4 çok güzeldi ^_^ kısa kısa olması daha güzel sık sık yeni bölüm geliyor :D
  13. bi anda bitti ya :mellow: çok güzeldii ^_^
  14. Akatsuki no Yona Yeni Karakter Tanıtım Videosu-3.PV Mizuho Kusanagi'nin mangasından uyarlanan ve devam etmekte olan animesinin yeni karakteri tanıtmak amacıyla yapılmış 3. pv resmi web sayfasında paylaşıldı. Pv de Yeşil ejder Jae Ha, toprak kabilesinin lideri ve 5 generalden biri olan Lee Geun Tae ve sonraki bölümler hakkında bölümler hakkında tanıtım niteliğinde. Jae Ha-Junichi Suwabe Fate/stay night - Archer Bleach - Grimmjow Jeagerjaques Devil Survivor 2 - Yamato Hotsuin Lee Geun Tae-Masaki Aizawa ayrıca 18. bölüme kadar olan yayın akışı; 14. Bölüm (13 Ocak ) - Light 15. Bölüm ( 20 Ocak ) - Onward to a New Land 16. Bölüm ( 27 Ocak ) - Mock Battle 17. Bölüm ( 3 Şubat ) - The Pirates of Awa 18. Bölüm ( 10 Şubat ) - Green
  15. bu sabah iyiki telefonumu yere düşürmüyorum dedim -_- an itibariyle bugün üçüncüye yere düşürmüş bulunmaktayım :/

16. fuyu

Kuroko no Basket 3. Sezon Reklam Videosu

Fandisc diyor ya onunla alakalı. Videonun sol üstünde de yazıyor :)
  17. Kuroko no Basket 3. Sezondan Reklam Videosu Yayımlandı Geçtiğimiz ekim ayında 3. sezonun 2015 yılında başlayacağı duyurulan Kuroko no Basket animesinin nihayet yeni sezonuna dair ilk reklam videosu yayımlandı. Reklamda (her sezon olduğu gibi) GRANRODEO’nun söylediği yeni sezonun açılış parçası “Punky Funky Love” şarkısı da yer alıyor. Anime ise 10 Ocak’ta MBS, 13 Ocak’ta TOKYO MX ve BS11 kanallarında yayımlanmaya başlayacak. Kagami: Yarı final maçları, nihayet! Sen de heyecanlı mısın, Kuroko?! Kagami: O heriflerin hepsini yenip Japonya’nın bir numarası olacağız! Kuroko: Kuroko no Basuke. Kagami: Kesinlikle yeneceğiz, tamam mı?! Ayrıca 25 Aralık’ta içinde serinin 2. sezon özetinin yer aldığı kısa bir mini dizi, Hirikata Park’ta düzenlenen ~Kiseki no Tenjikai~ etkinliğinden kısa bir söyleşi programı ve ana karakterlere özel hazırlanmış müzik videoları gibi daha pek çok özel görüntülerin yer aldığı Blu-ray ve DVD halinde bir “fan disc” in çıkacağı da gelen haberler arasında. http://www.youtube.com/watch?v=J_QqLqr-rE0 Kaynak: animefantastica
  18. Magi-Sinbad no Bouken Ova 3 Tanıtım Videosu Aynı isimli mangadan uyarlanan, Magi serisinden Sinbad'ın hikayesini konu alan Sinbad no Bouken'in ilk iki bölümü geçtiğimiz aylarda yayınlanmıştı. Bu aralıkta çıkacak olan 3. ve son bölümünün tanıtım videosu;
  19. fuyu

MekakuCity Actors FanClub (Kagerou Project)

9. bölümdeki mmd den sonra sonunda blu-ray versiyon :D Manganın son bölümü 29-Kuusou Forest 3: http://tateyamaa.tumblr.com/post/103561125639/chapter-29-kuusou-fantasy-forest-iii
  20. Akatsuki no Yona'nın Yeni Karakter Tanıtım Videosu Mizuho Kusanagi’nin shoujo mangasından uyarlanan ve halihazırda devam etmekte olan anime Akatsuki no Yona’nın, “Dört Ejder”den ikisi, Beyaz Ejder (Ki-Ja – Masakazu Morita) ve Mavi Ejder’i (Shin-Ah – Nobuhiko Okamoto) tanıtmak amacıyla yeni yapılmış videoyu animenin resmi web sayfasında paylaşıldı. Video ilk olarak Tokyo’daki Ikebukuro Sunshine City’de düzenlenen bu yılki Animate Girls Festival’de gösterilmişti. Masakazu Morita (Ki-Ja): İchigo Kurosaki Nobuhiko Okamato (Shin-Ah): Rin Okumura Usui Takumi Yuu Nishinoya Accelerator Minagawa Junko (Yoon (yun)): Oz Vessailus Cornelia vi Britannia Diğer tanıtımlar: pv 1 pv 2 Kaynak: anime fantastica + tumblr + birazda ben :D
  21. fuyu

Aldnoah.Zero [FC] (Spoiler İçerir)

bende üye olmak istiyorum :D daha dün bitirdim seriyi gayet güzeldi ^_^ bunun gibi ters köşe senaryolar güzel oluyor ya :D
  22. fuyu

En Beğendiğiniz Cosplay!!

midorima shintarou
  23. fuyu

Merhaba Millet ^^

hoş geldin ^_^
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.