Jump to content

gereksiz

Üyeler
  • İçerik sayısı

1044
  • Son ziyareti

İletiler bölümüne gereksiz kullanıcısının eklediği dosyalar

1. kendi torpağımı (dedem gibi dedim :D ) seviyorum :D ama yerleşinve gezi yazısı yazarsın okuruz falan güzel olur :D tüm forum size geliriz ama :D

gelmiyen ..... tabi şimdi sen benim elimle yaptığım hareketi göremiyosun neyse :D gelmiyen ne olsun ??? :D
  2. aaa ben oturup konuşurum genelde. :D ama işte onlara yemek hazırlarken kolonya tutarken falan iş yapmayı hiç sevmiyorum ama mecburen yapıyorum :(

az önce de yine sofrayı sadece ben kaldırdım :( o yüzden kırıldım bilgisayardayım şimdi :P

itiraf ediyorum iki saatttir bu konuya dalmaya istiyordum şimdi başardım yeah :D

babamın evine şimdiki gibi ne zaman gelsem bulaşıkları bile ben yıkıyorum :D yemek yapmak bende temizlik bende sofra bende bulaşuk bende itraf ediyorum babam la yaşıyarak yemek yapmayı öğrendim .:D
  3. tmm seni anladım knka :D bence kızın kuzeni olmamasının tek sebebi kritoyu tanımadı bence o kız yani düşman ırkların topraklarından bir şey almaya ihtiyaç duymuştur belki casusluk içindir savaşıyo olabilirler bence yani oyun oynuyorlar sonuçta istediğin zaman çıkabildiğin bir oyun ama haklısın kız kardeşinin o oyunda ne işi olabilirki :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.