Jump to content

gereksiz

Üyeler
  • İçerik sayısı

1044
  • Son ziyareti

İletiler bölümüne gereksiz kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Öyle yaptım zaten. :D İlk adımı ben attım. :) Geçen sene attım ama uzakta olduğumuz için birkaç hafta önce görüştük. Rüyama girivermiş. :D

ne oluyor burda :D neyse ben konuya yabancı kalamaya devam edebilirimde kız arasıra giriyor foruma ondada benim giflerimi spoiler içine alıyor :D kızım ölçtünmüde bunun büyük olduğuna kararverdin en fazla acıcık fazladır :D
  2. duygusal animeler çok dramatik geliyor bana, bu yüzden sanırım. bi de "ulan ben de gireydim şu SAO'ya, Asuna bana da yazsaydı..." falan diye hayal kurmak için tabii ki :D

abi asuna nın sana yazması için bir kirito olman gerekir :D abi ben izlediğim zaman liz i daha çok sevdim yani kirito asuna yı alabilir ben oyuna girsem liz den hoşlanırdım yazarmıydım orası belli olmaz :D bir krito olmasam da iyi çocuğumdur :D ama animedeki krito tanımı çok nazik çok iyi bir insan ve yakışıklı işte bazı yerelerde ben diyorumki neden böyle yaptı krito ben orda olsam geçiririm bi tane sonra kendimden utanıyorum :D
  3. ama sonuçta bu böle devam ederse eren bu FC ye kilit atıcak çünkü bu FC nin fikri büyük çoğunlukla bendende çıktı ve böyle bozulması hiç hoşuma gitmiyor haberiniz olsun uyarım meclisten dışarı ilk paylaşımlar iyidi ama şu son lar baya fazla erotik forum da yayınlanması problem olabilir

4. ne oluyor LEN BURDA !!!!! olum gidin uyuyun len bu ne ? tmm paylaştıklarının güzel olduğunu kabul ediyorum :D ama çok aşırı devam etmemeni rica edicem ve bundan sonra coss play paylaşmak yasaktır paylaşan kişi üyelikten çıkarılacaktıır ve cosplay paylaşılmaya devam edersede eren bey bizzat kendisi bu FC ye kilit atıcak tır lütfen fazla sapıtmayalım

saygılar 2. başkan Gereksiz

5. rpg kuralları her geçen gün değişmektedir ve rpg nin oyun formatına göre değişir benim psp den oynadığım rpg hatta ipod touch uma yüklediğim rpg ve bilgisayardaki rpg kuralları bir olmaz bir navigear olayını atladınız galiba aletin ismini kullanıcam navigear rpg side tabikide yeni kurallar gerektirir senin aklının alamıyacağı kadar çünkü bir kask takıp içine girebileceğin bir oyunda sadece bir şehri yapmak bile şu an kaç yıllar alır senin bilgisayar ekranından bahsetmiyorum görüntünün beyinden kafanı sağa çevirme iletisi çıktığı gibi bunu aletin algılayıp görüntüyü kaydırması flan bunlar basit kaçar bu kadar detay ve teknolojik bir ortamda tabikide rpg yeni kurallar getirile bilir bir zindana bir den çok gurupla girmek gibi yada tek takılabilmek gibi neyse bunlar bir kenara belki kimse size öğretmemiş ama başkalarını sevdiği şeyleri one ya hiç haketmiyor birinci olmayı o , saçma , onu izleyenler pembe dizi sever gibi kelimeler kullanırsanız o animeyi yada onu sevenlerin düşmanlığını toplarsınız insanları incitmek ve sevdikleri şeyleri aşalamak çok düşüncesizce ve çocukça bir davranıştır çok bilmişlik taslayan ben çok şey biliyorum diyen en cahil insandır bunu unutmayın saygı ortamını düşürmeyin . ben sizden bunu rica ediyorum

6. SAO ya laf yok :D o hakketiği yer de gayet güzel çizimleri olan özelliklerde action sahnelerinin beni kendimden aldığı bir animedir yani hikayede güzel olunca on numara anime çoğu kişide benle aynı düşüncede ama şimdi sen beğenmediğin için kalkıpta bu nası anime ya nasıl sevilir dersen bende sana derim FT nası bi anime ya o nası sevilir ben sevmedim açıkçası yani bir animeyi sevmediysen bırak içinde kalsın ve seviyomusun diye sorulursa sevmiyorum de ve bilki herkes seninle aynı düşüncede değil ve olamaz ben SAO yu seviyorum sonuna kadar zevkle izledim bir sezon daha çıkarsın yine izlerim ve bu dedikleri desteklicek daha kaç kişi bulurum neyse bazılarıda RPG nin esas kurallarını hiçe saymışlar :D laaaan olum adamlar kask takıp giriyor oyuna o artık senin benim oynadığımız RPG değil senin oynadığın silkroad flan değil anladınmı canım ne insanlar var ya gülerken düşündürüyolar bu ülke nereye gidiyo diye kafaya bak adamın :D sen kask takıp oyuna girsen donla dolaşırmısın ? utanmazmısın birde oyundaki karakter senin tipinde :D hey gidi hey :D

7. e-derginin sonunu hayır görmüyorum fazla bir açıklama yok yani böyle işler yapıyorsan bu işte çalışanların aklında en ufak bir soru bırakmamalısın mesela röportaj yapıcazda kiminle yapıcağımızı neye göre belirlicez zevkimize göremi yani kendi sorularımızda olur ama röportajın ana soruları ne olucak bunun gibi şeyler net değil ben gidip balık la röportaj yapsam ne sorucam ona sonra önce e-dergiyi açıp şimdide çoğu angarya ve insanlarla uğraşma işini halil abi üstlenmiş yada ona bırakılmış yani bir takım halil abinin konuştuğu kişiler e dergi editörleri olmalı bence bizde onlarala konuşmalıyız team work beybi :D neyse itraf ediyorum bu dergi bence en fazla 2 sayı çıkartır :D

8. oo be çizer bulurum diye buraya gelmiştim ama iş yine bana kaldı ozaman benim tanıdığım bir çizer arkadaşım var ben onunla özel olarak halledicem ve gerekli hazırlıkları tamamlıyınca japonyaya taşımıyorum size kolay gelsin :D

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.