Jump to content

gereksiz

Üyeler
  • İçerik sayısı

1044
  • Son ziyareti

İletiler bölümüne gereksiz kullanıcısının eklediği dosyalar

1. yani bukadar emek harcadık diyolar ama halen dandik :D abi aliminyom gibi dalgalanıyo kılıç yok ince olmuş vede çoksağlam değil metali yani emek harcıyacaksan kalıp hazırlayıp dövüceksin kılıcı sonra son rütüşları atıcaksın gerçek kılıç oluacak karpuzu kestikten sonra kılıç bi aça bi yukarı sallanıyor o kadar inca olmaz o :D yani halen çok az da olsa eski demirciliği yaşatan adamlar var onlardan biri yapsa valla epick olurda bu birazda sadece süs ve oyuncak gibi olmuş :D

2. code geass benim için bu yaza nasip olan animelerdendi :D anime sürükleyicilik olarak bir solukta bitirilebilicek animelerden çünkü akıl oyunları çok hoşuma gider oyunun temesı zaten satranç olduğu için ayrı bir hoşuma gitmişti çizimlere gelirsek abi hepsi ince uzun yani bacaklar bile çıt kırıldım :D birde karen diye kırmızı saçlı bir kız vardı tamamen fanservice kız ya her yerde sexi pozları ve kıyafetleri en az 5 bölümde bir çıplak olmalar flan ama anime süperdi üzerine söz söyliyemem :D

3. Bizim uzun zamandır çıkmasını beklediğimiz dergideki gelecek animeleri tanıttığımız bölümdeydi. Hatta kapak fotoğrafımızdı bu anime. Anime çıktı bizim dergi çıkmadı asdgvashd. Kötü anlamda dersek evet kötü anlamda ama durumun sizinle alakası yok yanlış anlaşılmasın. :D Çeviride kolay gelsin size. O kadar yakışıklı çocuk var ki izleyeceğimden emin olabilirsiniz. :ph34r:

sapık <_<
  4. o havada sekme olayını denizci taktiklerinde anlatıyor o kadar hızlı tekme atıyorki havayı tekmeliyor gibi bir şeydi hem suyun içindede kullanabiliyor ve farkındaysan gökyüzünde yürümüyor bir yerde sabit kalmak için sürekli tekme atıyor sadece kendisi sky walk ismini takmış sanji den öle bir kurgu çıkmaz bence .. bu aynı zoronun kapalı gözünde şharingan var diyenler gibi bir şey tabi benim düşüncem kimseye saygısızlık olmasın :D

5. ama benim bildiğim karasakal sadece 2 değil beyaz sakalın gücünü alıp dört kıralın arasına girdimi yeni dünyadaki bütün güçlü şeytan meyvesi yeteneklerinin peşine düştüğü söyleniyor ve animede dikkatimi çeken karasakal bütün planları için yami yami no meyvesini bekliyor pek bir araştırma yapmasamda diğer meyvelerin gücünü kendine alma olayı yami yami no meyvesinin güçlerinden biri bence luffy 2 meyve gücünü almaz . ama tabi bu benim düşüncem sadece yanlışım varsa düzeltin :D

birde beyaz sakalın gücünü alırken üstünü örtmüşlerdi ya kimse görmesin yada karanlık olsun di örttüler diye düşünüyorum kimse görmesin diye örttülerse kesin başka larınında yapabildiği bir olay karanlık olsun diye ise yami yami no meyvesi ile alakalı

bide sadece meyve gücüne odaklanmayın ben yeni bir güç çıkıcağına inanıyorum hani avatarın son bölümlerinde düşmenın bükme gücünü alma tarzı bir güç çıktı flan o tarz yeni bir güç OP de de çıkabilir :D

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.