Jump to content

ore wa mangaka ni naritay

Üyeler
  • İçerik sayısı

396
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

ore wa mangaka ni naritay kullanıcısının paylaşımları

1. ore wa mangaka ni naritay

Ecchi FC [+18]

ekle diyosunda foruma bile girdiklerine şüpheliyim :ph34r:
  2. ore wa mangaka ni naritay

Ecchi FC [+18]

mesaj atan birini gördüğüme sevindim :D
  3. ore wa mangaka ni naritay

Ecchi FC [+18]

niye kimse yok
  4. ore wa mangaka ni naritay

Gintama

naruto felan gibi mi biraz yani konu olarak il tarz bakımından ?
  5. ore wa mangaka ni naritay

Animelerdeki Saçmalıklar

amane misa konusunda animenin o naktasını tekrar izle istiyosan orda misa tuvalete gitmek istiyorum l daha demin gittim misa ozaman altıma yapim hem izlersin sapık diyodu diye hatırlıyorum hatalı olabilir ama bundan yola çıkarak ya biri levaboyaa götürüyo kapıda bekleyip sonra tekrar bağlıyo yada direk kova veriyorlardır :D ama death note da yakıştıramadığım bi yer vardı raye penperin eşi ehliyetini uzatıyo ismini yazıyo sonra ben kirayım diyo orda hiçmi ehliyetin sahte olmasını düşünmedi belki ryukun kahkahaları kesildiği içindir ama saçma gelmişti
  6. ore wa mangaka ni naritay

En Zeki Anime Karakterleri

şimdi bişey dicem bu iki adam her animedeki adamdan daha zeki ama listede sadece l var sonra başka biri
  7. ore wa mangaka ni naritay

En Zeki Anime Karakterleri

şunu söylemek istiyorum ki öncelikle kameraları fark eden yagami idi ayrıca şinigami yerlerini söylemese bile adam hazırlıklarını yapmıştı cips felan her türlü rahattı ayrıca ryuk taraf tutmadığını belirtmiş ve hiç bir yardımda bulunmamıştır ayrıca burada kirayı küçümsemeyelim ben l ye karşı büyük sempati beslerim ama bu yüzden kiraya laf uzatılmaz ayrıca l daima yagaminin attığı adımları izledi eğerki yagami l yle bu kadar uğraşmasaydı l birşey bulamicaktı l daima yagaminin yapacaklarına bağlı olarak bir şeyler bulmaya çalıştı ve yagamide he ondan bi adım öndeydi
  8. saol ben gene rahatsız ederim bi ara :D
  9. nasıl çalışabilirim peki kitap felan mı yoksa gerçek resimlere bakıp mı çizmeye çalışim ?
  10. http://anarop.deviantart.com/bu linkte çoğu resmim var ama eskiler bu aralar pek çizemiyorum sana attığım kız yüzü düzgün bide bi iki tanesi gerisi kötü bu arada teşekkürler anadoşu üni. ne kadar aylık ve kaç gün biliyomusun yani ben bi yer buldum aylık 200 tl haftada 2 gün gidiyosun
  11. abi bende çizime ilgiliyimde anca amatörüm çoook gelişmeliyim verebileceğin tavsiyelerin varsa yeni başlamış biri için çoook sevinirim yazın kursa gitmeyi düşünüyorum full çizim yaparak geçiricem gibi tatili ama seviyem anca bu kadar tavsiyeni bekliyorumfile:///C:/Users/Koyug%C3%B6lge/Desktop/Alihan/alihan/Yeni%20klas%C3%B6r/IMAG0190.jpghttp://anarop.deviantart.com/art/Untitled-361480495?q=gallery%3Aanarop&qo=1
  12. ore wa mangaka ni naritay

Birkaç çizik

saolasın şimdi bakıyorum da anca gördüm bu arada bunu her yerde bulabilirmiyim yoksa daha büyük bi yeremi gitmeliyim ? gerçi ne kadar iyi resim defterim olduğu önemli değil iyi çizemedikten sonra ama... bi iki tavsiye alabilirmiyim :D
  13. ore wa mangaka ni naritay

Birkaç çizik

o kullandığın defterin sayfaları kalın mı arıyodum bende hem ince oluyo bi iki karalamaya yırtılcak gibi hissediyorum :Dkalısa nerden aldığını söylersin :D
  14. hyouka gibi bi seriyi izlemeyin derim çooooooooooook güzel çünkü şuan izlicek bişey bulamıyorum onun yüzüne çizim tarzı ona benzeyen karakter tasarımları okadar hoş olan ve konu çok basit olmasına rağmen anlatımındaki derinlik öyle bi anime bulan söylesin gizelmeyelim deme :D
  15. ore wa mangaka ni naritay

Ecchi FC [+18]

açmaya korkmuştum :D
  16. ore wa mangaka ni naritay

Ecchi FC [+18]

son resimdeki an korkunç hemde müthiş yaşamak isterdim ahhhhhhhh bu arada konuyu dağıtıp hyouka gibi çizimi olan güzel bir seri biliyomusunuz
  17. ore wa mangaka ni naritay

Ecchi FC [+18]

doğrudur :D
  18. ore wa mangaka ni naritay

Ecchi FC [+18]

100. iletim adına
  19. ore wa mangaka ni naritay

Karışık Çizimlerim :)

oranlamada yardımcı olabileceği için söylüyorum basit şekil kullanmaya çalış yuvarlak kare felan bide kaleminle ölcebilirsin :D
  20. ore wa mangaka ni naritay

Ecchi FC [+18]

Onii-chan Dakedo Ai Sae Areba Kankeinai yo ne! başladımlan :D izleyemiyorum korkudan abimler kapı yanından geçiyo kapatıyorum felan :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.