Jump to content

ore wa mangaka ni naritay

Üyeler
  • İçerik sayısı

396
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

İletiler bölümüne ore wa mangaka ni naritay kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Gehee yazmayan bir mesajını gördüğüm için çok mutluyum. Şimdi bu karakterler en büyükleri,en çok bilinenleri.Bunlar dışında karakter ekleselerdi eklemediklerine ayıp olurdu bence. O yüzden iyi böyle iyi :D

tüm kalbimle katılıyorum duygularıma tercüman oldun :rolleyes:
  2. sondan 2. resim en sondaki hatuna bir bak bak bi bakk bak :D

Rezil ettin bizi dünyaya öyle bir akım cıkarsa dalga konusu oluruz adamlar hadouken yapıyor :D

ımmm gameradan o :P türkiyedede o kadar kısa giyen var ama genel olarak o kadar kısa diller ya :D ( gene bi resme ba dicek ve susucam :D)
  3. benim anladığım ve ona göre cevapladığım dış görünüş olarak çooooooookkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk hoş birini mi istersin yoksa karakteri çooookkkk güzel olsun dışı portakal kabuğuda olsa da olur mu mu ?? :huh: :huh:

bilmiyom tam olarak anlatabildim mi :blink: :blink:

öyleyse çıkmayı felan bi kenara bırakırım valla :D ikisiyle birlikte çıkarım yada :ph34r: güzel biri daha makul geldi çirkin biriyle pekte birlikte olmak istemem zaten bilgisayar manyayım güzel olsun yeter pek konuşmam :D
  4. Ezgi görmesin floodtan uyarı atar amanın :D

herkes öğrenmiş artık :D yeni gelenleride mi uyarsak artık :D

fiziksel olarak çekici gelmeyen birisini tanımaya çalışmassın demişinizde arkadaşı gibi bişeyse ve nasıl birisi olduğunu tanıdıktan sonra sevmeye başlayabilir yani iç güzelliğini fark etmek için ille çekici olmasına gerek yok bence ve burda güzellik çok öznel bi tabir ve iç güzellik mi? dış güzellik mi ? dediğinde ne anlamam gerekiyo pek çıkaramadım o karakter nasıl olucak direk sevmediğin bi kişiliği olucak da çok güzel mi olucak ? kavramı açmak iyi olur bence ona göre yorum yapmak isterim.... tanımdan sonra görüşürüz :D

eski çalıştığım yerde biçocuk vardı böle havalı gösterişli felan artık nasıl cezbedici geliyorsa bayanlar etrafında fırıl fırıl dı.. sonra bir güldü dedim sen gülme uzaktan daha iyisin :rolleyes:

onu tanımaya bile çalışmadım yani belki içi pırlanta gibiydi o yüzden dış görünüş önemlidir. B) ha derseniz ki sen çok mu matahsın hayır değilim hatta dışımı sevmem hoş içimide sevmem ama -_-

ne iyimser mişsin sen yav :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.