Jump to content

Heiwa.

Üyeler
  • İçerik sayısı

393
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

Heiwa. kullanıcısının paylaşımları

1. Heiwa.

Filler Nedir?

Naruto'nun filler bölümleri öldürüyordu beni hepsini atladım ama şimdi teker teker çıktığı için izliyorum -_- Manga yeterince ilerde zaten hala filler koyuyorlar :mellow:
  2. Otani - Risa Usui - Misaki Hikari - Kei Jiraiya - Tsunade Naruto - Hinata Matsumoto - Gin Taiga- Ryuuji Sawako - Kazehaya Ichigo - Orihime Kazehaya - Sawako :D
  3. Heiwa.

İlk İzlediğiniz Anime?

Anime olduğunu bilmeden Pokemon, bilerek Vamipre Knight "Guilty". :D Evet, ikinci sezondan başlamıştım yanlışlıkla :D
  4. Heiwa.

Anime hayatınızda istediğiniz en çok 3 şey!!

Vampir fikri hoşuma gitti :D
  5. Heiwa.

Anime hayatınızda istediğiniz en çok 3 şey!!

Anime seven arkadaşlarım ve bir de sevgilim(sevgili yaptık da anime izlemesi kaldı :D ) olsun istiyorum. Japonyada yaşamak istiyorum. Manga ve anime koleksiyonum olsun istiyorum. Cosplay yapabilmek istiyorum. Ama olmuyor. -_-
  6. Heiwa.

Animelerde En Çok Güldüğünüz Sahneler?

Naruto, Sasuke ve Sakuronun Kakashinin maskesinin arkasındakini görmeye çalıştıkları bölüm Narutonun Kiba'yı osurarak yenmesi Kakashinin Sennen Goroshi'si Narutonun Harem no Jutsu'su karşısında Ebisu'nun çaresiz hali Naruto ile Sasukenin iki kez öpüşmesi Sai'nin ilk geldiği zamanlarda bilerek ya da bilmeden soktuğu laflar Gai Kakashiyi sırtlandığında, Lee Nejiyi sırtlanmak istediğinde Nejinin kesin tepkisi Kaichou wa maid-sama'da Misaki Usuinin saçını okşadığında Usui'nin "üzerine atlayabilir miyim?" demesi, misakinin hasta halleri Special A'da Hikarinin kalın kafalılığına karşı Kei'nin tepkileri Bleachte Rukia'nın çizimleri Mirai Nikki'de Yunonun elinde bıçakla yukkiii diye bağırması Aklıma bu kadar geldi :D
  7. Heiwa.

Heiwa.'dan birkaç çizik :)

Yankı dikkat testine baktım ve çok ilginçti :D LegioNaokii: Hahahahaha :D Teşekkür ederimm ^_^
  8. Heiwa.

Yankı adım Ecem :D Teşekkür ederim ^_^ Yukinohana: Teşekkür ederim ^_^ Ben geçen seneye kadar bırakmıştım ama sonra derslerde yapacak bir şey bulamayıp yine başladım :D
  9. Heiwa.

yanki_99 : Teşekkür ederim :) Amygirl: Sen yine de soğuma resimden istediğin zaman çizip dur :D Resim koymaya devam ederim ^_^
  10. Heiwa.

Manga Üniversitesi Açılıyor

Ben de istiyooooooooooooooom :(
  11. Heiwa.

Teşekkür ederim :D Dediğim gibi yeteneğin payı az pratik önemli :D
  12. Heiwa.

Beynimizin oyunları

Aha bir tane daha mavi tornavida :D
  13. Heiwa.

Beynimizin oyunları

Sen baya farklısın :D
  14. Heiwa.

Birisiyle Evlensen Hangi Animeden Olur

Evlenmekle kalmam harem kurarım ben -_- Kaichou wa maid-sama'dan Usui Bleach'ten Ichimaru Gin, Kuchiki Byakuya, Zaraki Kenpachi Death Note'den L, Light Naruto'dan Hatake Kakashi, Gaara, Minato, Naruto, Nagato, Kiba Kuroshitsuji'den Sebastian Ouran'dan Host Clubtaki tüm erkekler Special A'dan SA'daki tüm erkekler Code Geass'tan Lelouch Mirai Nikki'den Akise Aru Vampire Knight'tan yine tüm erkekler Ao No Exorcist'ten Rin Lovely Complex'ten Otani Hellsing'den Alucard Üh ne yazmışım haa :D Neyse böyle yani :D Erkek olsam da Yunoyu alırdım ben ya :D
  15. Heiwa.

Naruto FC

Herkes hoşuna giden replikleri yazabilir, ya da en sevdiğimiz bölümleri, en üzüldüğümüz ölümleri falan yazabiliriz :D Bulduğumuz ya da yaptığımız resimleri paylaşabiliriz :D
  16. Heiwa.

Mirai Nikki FC

Ekleyeyim mi üyelere :D
  17. Heiwa.

Mirai Nikki FC

Eklediim ^_^
  18. Bence olabilir çünkü Uzumaki klanından olduğu için rinnegan genleri olma ihtimali var illa sharingana gerek yok, ayrıca bijuu modundaki o işaretler ve kyuubinin söylediği şey var.
  19. Heiwa.

En Son İzlediğiniz Dizi ?

Game Of Thrones :D
  20. Enstrüman çalmam ama müzik her şeyimdir. Ders çalışırken, kitap okurken, resim çizerken, iş yaparken, yolda her yerde her şeyi yaparken müzik dinlerim. :D Genelde rock veya metal dinliyorum ama sadece onlara bağlı kalmam her türlü dinlerim hoşuma gittiyse :D The Beatles, Bon Jovi, Guns N Roses, ACDC, Metallica, Apocalyptica, Muse, Megadeth, Iron Maiden, Led Zeppelin, The Rolling Stones, Eric Clapton, Johnny Cash, Gotye, Foreigner, Blue Oyster Cult, Evanescence, Seether, Paramore, Three Days Grace, The Yardbirds, The Red Jumpsuit Apparatus, Scorpions, Red, Nirvana, Lana Del Rey, Madonna, Coldplay, Duman, Barış Manço, Barış Akarsu, Nilüfer, Müzeyyen Senar, Enbe, Zülfü Livaneli daha bir sürü var ama aklıma gelenler bunlar :D Gördüğünüz gibi metalden tutun klasiğe kadar her türlü müziği dinleyebilirim :D
  21. Heiwa.

En Çok Sevdiğiniz Film

V for Vendetta Faces In The Crowd Sherlock Holmes Harry Potter LOTR Aklıma gelen bunlar :D
  22. Heiwa.

Mirai Nikki FC

Bir Mirai Nikki fanı olarak Mirai Nikki FC olmadığını görünce ben açayım dedim. :D Açıklama: Yukiteru Amano ( Yuki ) insanlarla konuşmak yerine; hayali dostu olan uzay ve zamanın Tanrı'sı, Deus Ex Machina beraberliğinde telefonuna günlük tutmayı yeğlemektedir. Lakin Yuki'nin, Deus'un hayal gücünün bir parçası olmayıp aslında gerçek olduğunu anlaması, Deus'un Yuki'yi 12 kişilik ölümüne bir kavganın ortasına sürüklemesiyle sonuçlanır. Bu Günlük Oyunu; her katılımcının geleceği öngörebilen birer günlüğe sahip olması ve bu günlüklerin de birbirlerinden farklı avantajlar ve dezavantajlara sahip olması ile vuku bulur. Kurucu: Heiwa. Üyeler: kzsill Hokage_Minato earnoob Strauss Polyterpe _VoLTaGe_ Paprika ame Dialga03 Miyukizen uchiha_n NaruLoVe Hagaren SiyahBeyaz Grkmvc BynMubo Gökberk Çapar ag_hitsugaya disspanzer ozmet1231 DarkSoul GokTengri ore wa mankaga ni naritay Hiiyyep Gordneel Lucy_Heartfilia_02 ÇAPULCU BAŞI Bet Lelouch Kyouma minato48 Neo_kubski Schmetterling *Yugimotoxx Fendermustang Lacky eXt
  23. Heiwa.

Beynimizin oyunları

Hahahaha :D Olabilir aslında :ph34r: :D
  24. Heiwa.

Beynimizin oyunları

Evet galiba :D
  25. Heiwa.

Naruto FC

Beni de üye yapar mısıın :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.