Jump to content

Heiwa.

Üyeler
  • İçerik sayısı

393
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

Heiwa. kullanıcısının paylaşımları

1. Heiwa.

Beynimizin oyunları

Mavi tornavida geldi benim aklıma ya :D Edit: Erdemin de o gelmiş :blink: :D
  2. Neliel ve Orihime çok güzel olmuş :D
  3. Heiwa.

Heiwa.'dan birkaç çizik :)

Güzel görüntü bulmak zor oluyor bazen kafayı yiyorum bulamayınca :D Neyse kaynamasın :D
  4. Heiwa.

İtiraf Köşesi

Aynen :D Ama ben çoğunu korku salarak elimde tutuyorum :D
  5. Faces in the crowd Çok güzel filmdi :D
  6. Heiwa.

İtiraf Köşesi

Aynen direk yamultmak gerek :D Gerçi böyle çakamayacağı şekilde yamultup kaza yapmasını falan sağlayabiliriz :D
  7. Heiwa.

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Kuroshitsuji 5 bölüm :D
  8. Heiwa.

İtiraf Köşesi

İyi geceler Meltem :D Oha ben de kimyacı için tavsiye istiyorum :D
  9. Heiwa.

İtiraf Köşesi

Gördüğün gibi bin sırtına vur kırbacı falan dermişim :D
  10. Heiwa.

İtiraf Köşesi

Anlayınca güzel oluyo ya :D
  11. Heiwa.

İtiraf Köşesi

İtiraf ediyorum çarpaları ayırmayı ikinci dönemin sonunda anlayabilmiştim :D
  12. Heiwa.

İtiraf Köşesi

İtiraf ediyorum elektrik gitmişti yeni geldi :D Sevdiğim çocuğun çantasını hiç karıştırmadım cesaret edemem zaten :D Mesaj atacak kadarını zor buluyorum zaten :D
  13. Heiwa.

IDMyle de indirince güzel oluyor aslında :D Ben normal bir siteden indirince en fazl 120 kbyle indirdiği için o seçeneklere hiç girmiyorum ya IDM ya torrent :D
  14. Heiwa.

Teşekkürler :D Torrent de indirebilirsin kolay bulmuştum ben altyazılısını :D
  15. Heiwa.

İtiraf Köşesi

Hahaha :D Ben de birinin gözünün içine baka baka telefonla oynuyordum gelip meraba kızım falan demişti gidince yine devam etmiştim :D
  16. Heiwa.

İtiraf Köşesi

Öyle diyince merak ettim bak :D Onu misafirlikten kaytarmakta ben de çok kullandım yaa :D İtiraf ediyorum bilgisayar başında böyle tıkınmaya devam edersem patlayacağım :D
  17. Heiwa.

Teşekkür ederim :D Tonlara dikkat ederim bir dahakine :)
  18. Heiwa.

İtiraf Köşesi

Benim de bir Alper var test sınavlarında kağıdımız genelde aynı oluyor :D Ama klasiklerde kendi kağıtlarım ve telefonuma kalıyorum malesef :D
  19. Heiwa.

Fairy Tail güzeli sizce kim?

1- Mirajane 2- Erze 3- Lucy :D
  20. Heiwa.

İtiraf Köşesi

Arkadaşı ayarlamak da çok önemli harbiden :D Yalnız depresyon olayı çok iyi :D
  21. Heiwa.

ame: Gelişir ya bence :D kzsill: Ben de bir kursa gidip teknik öğrenmek istiyorum ama bir türlü gidemedim :D Ama illa kurs gerekmiyor pratik önemli :D Songena2nin dediği doğru bence tabi yetenek önemli ama pratik yapılınca gelişecek bir şey resim :D Haruka: Teşekkürler :) İzle hemen izle harika bir şey :D
  22. Heiwa.

İtiraf Köşesi

O raporu çevirme çok iyiymiş yalnız ben de mi denesem :D
  23. Heiwa.

Biraz daha dene olmuyorsa salla gitsin :D Resim de olmayıversin bir şey olmaz :D
  24. Heiwa.

İtiraf Köşesi

Benim neredeyse tüm sınavlarımın en az 30 puanı kopyayla oluyor :D
  25. Heiwa.

Çok teşekkürler herkese :) Ame: birkaç çizimden sonra alışıyorsun aslında denersen olur :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.