Jump to content

Tzu-kun

Üyeler
  • İçerik sayısı

542
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

İletiler bölümüne Tzu-kun kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Miyazaki'nin animelerinde mekan bir başka ya, konuda görünce duygulandım. :(

Hakuouki'de bahçeler çok güzel.Aradığım gibi bahçe resmini bulamadım. Görseller yakışıklı oğlanlarla dolu.

Resmi ekleyen

Çatıları çok seviyorum. :wub:

Sakura ağaçları en basit ve sıradan yeri bile harika yapıyor. :D

O gerçek hayatta da öyle mi ya?Kandırılıyormuşuz gibi geliyor bana... :ph34r:
  2. Demek istediğim Güç-güvenilirlik vs. özelliklerine göre 5 e ayrılıp her birlik de kendi içinde beşe ayrılsa daha iyi olur sanki.Yani benim tüm lafım"ilk takım en çok otoriteye 5. takım en az otoriteye sahiptir." sözüne karşılık. Burada 1 takımdakiler hem en iyidir hemde hepsi sadece ama sadece bu işi yapabilir çıkıyor.Halbu ki benim dediğim gibi olsa (herkez yanlış ben doğru :D) 1. takım yine en yüksek otoriteye sahip olacak ancak 1. birlikten çok az kişi de olsa da yine de var olan istihbarat takımı çok önemli bilgileri getirip götürecek.

Deminden beri düşünüyorum nasıl anlatsam diye ama anca bu çıktı .d

3. İtiraf ediyorum halâ içinde aksiyonlu hareketler olan mangalara alışamadım, aksiyonun ne olduğunu hiiç mi hiç anlamıyorum. Bunun için drama, romantizm gibi mangalar okumak zorunda kalıyorum :mellow: Bir tek ben mi anlamıyorum o aksiyonları ya?

Bleach oku sen kubo 999987866463432589789 punto ile çiziyor.
  4. Aman ne iyi, şimdi her bleach mangası okuduğumuzda ekstra bir de bu resimlere teker teker bakacaz :angry: Tamam hani bir sayfa yaparsın çevirendir odur budur editördür vs. ama böyle gereksiz gekersiz şeylerin koyulmasına ayar oluyorum, bide kimisi başa kimisi sona koyar atlayalım sayfayı diye de olmuyor.Zaten bazı haftalar 1dk. bile bulamıyoruz animeye mangaya verecek bunlarla zaman yitiriyoruz.Yine 2 ay çıkacak aynı foto artık.

Yine de çevirmenlere teşekkürler ama bleach kapağa çıktıysa kapağa çıktığı hafta yaz daha ne var 2 ay bunu okutuyorsunuz.

Yazının hepsini okumayanlara not credits sayfasından bahsetmiyorum.

5. Siz anlamadınız gençler çizgi filmleri hep Amerika ile Japonya yaptığı için subminal mesaj yetersiz kalıyor.Örneğin Obama'ya oy ver ya da (Türkiye de satılmayan) x çikolatasını al desen yapamaz bu millet.Ama Türk çizgi filminde olursa istedikleri kadar verim alabilir yeni neslin beynini yıkamak konusunda, ben destekliyorum DASD:ASD:AS:D

6. Ayağını sürtünme kuvvetiyle yapmıyor mu?Çok hızlı tek ayağı üzerinde dönerken meteorların atmosfere girerken yaşadığı şey gerçekleşiyor, hakikaten biraz zor gibi :)

Eskiden de bir konu açılmıştı sanjiyle ilgili, orada da dedim gözlerinden birini hiç görmedik diye :)

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.