Jump to content

Tzu-kun

Üyeler
  • İçerik sayısı

542
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

İletiler bölümüne Tzu-kun kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Abi Babam Vitamin diye birşey almış vişne suyu gibi tadı var asitli antibiyotiğin üstüne içtim ölürsem artık yapıcak bir şey yok :D

Doğal daha iyi gençler hani ilaçsa onu da kullan ama doğalı varken ne gerek :D

Yürü git lütfen. Maydnoz ve dereotu dediğin an hastalıktan ölmeye karar verdim. :D

Hadi maydanoz sevmeyini anlarımda dereotu ne ayak.En iyi yeşillik odur nane den sonra :D
  2. KHR, facia olarak gördüğüm, çünkü karakterlerini ve gidişatını sürekli olarak tekrarlayıp duran, mükemmelliyetçilik kasmaya çalışırken animeyi yaoi fan service içinde boğan ve takıntılı mangakasının aynı karakteri (bkz: Hibari Kyoya) evirip çevirip tam 4 farklı versiyonunu bize kakalamasıyla ünlü olan anime.

Mafya animesi dedik, atladık. Mafyadan başka her şeye benziyordu karakterler. Bi de animenin yarısı kadarı fillervari bölümler ile geçiyor.

Gel de kafayı yeme arkadaş.

Hadi KHR yi kapadık, sonra Amano Akira Psycho Pass le çıktı bu sezon karşımıza. Şaşırmadık, çünkü Hibari'nin 5. versiyonuyla karşılaştık.

Bıkmadınız mı lan bu adamdan?

Kısaca; facia.

Bu arada hibari fanıyım ben dier 4 karakter hangi animelerde :D
  3. kişinin kas gücüne göre değişir tabi ama ben sporla alakası olmayan pc başında yaşayan narincik bir bayan olarak benim için oldukca ağır benimkisinin 2kg olduğunu sanmıyorum 3 falandır herhalde gidip tartasım geldi :P neyse sonuç olarak işin sanatsal yanıda var bence sırf güzel görünüşü için bile alınabilecek birşey annemleri ikna edebilirsem odamın duvarına güzel bir japon köşesi yapıcam 1kaç yelpaze 1-2 geyşa maskesi ve katana falan :rolleyes:

:D Bende istiyom ya :D
  4. Madem forumun hepsi hasta size gizli tarifimi veriyorum.Basit gripleri anında tedavi ediyor :D

Orta derece gripleri 2 günde falan bitiriyor :D

Tadı biraz acıdır ama her sabah aç karnına bir bardak içilecek, şimdi yazın bakiyim:

Maydonoz, dereotu, nane yeşillik neyiniz varsa bir bardağa doldurun.

Üstüne yarım limon sıkın ve kalanını sıcak su ile doldurun.

10 dakika beklesin.

Önce suyunu içip sonra içindeki yeşillikleri yiyin.(Eğer yemezseniz etkisini göstermesi uzun sürüyor, deneylerim ile sabittir.)

Evet eğer işe yararsa bana haber verin bende benden başkalarında da işe yarıyor diye not ediyim :D

5. Teşekkür ederim,yorumun ve beğenin için.Senin yorumların beni o kadar mutlu etti ki sırf senin için de devam ettirebilirim :D

Ayıp ya, biz sanki yorum yapmıyoruz :angry:

Edit:

Haii senpai ! :D

Açıkça söylemek gerekirse eleştirilerin mantıklı ve gerçekçi olmak dışında ayrıca düşündürücü ve bilgilendirici de.7 Level olarak da benden ff konusunda daha fazla tecrübeye sahipsin nedeni bu.

Boş konuşarak elde edilmiş 7 level :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.