Jump to content

Adige

Üyeler
  • İçerik sayısı

261
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

3

Adige kullanıcısının paylaşımları

1. Adige

Merhabalar

Hoş geldin Ozan bende Tuğrul :)
  2. Adige

Merhaba :)

Aramıza hoş geldin ben Tuğrul :)
  3. Adige

Cümleten Selemun Aleyküm

Aleyküm Selam aramıza hoş geldin ben Tuğrul :)
  4. Doğrum günün kutlu olsun myanimelist arkadaşım :D
  5. Adige

Bleach Manga Tartışma

Bu sayı gözümüz bayram etti :D Aynen İchigo boşuna indi :D Mayuri'nin görünüşü değişmiş baya güçlenmiştir o :D
  6. Adige

Haxball

Odayı kurdugumuzda link atarız buraya :D
  7. Adige

Merhaba ^^

Aramıza hoş geldin Furkan bende Tuğrul :) Basketbolu bende çok seviyorum NBA falan takip ediyorsan muhabbet ederiz :)
  8. Adige

Selamlar O_o

Aramıza hoş geldin bende Tuğrul :)
  9. Adige

Haxball

Allah Allah ilk defa böyle bir sorunla karşılaştım. İyi olur valla :D Şöyle 3v3 ve ya 4v4 :)
  10. Adige

Haxball

Arkadaşlar Haxball resimdeki gibi küçük toplarla oynanan bir online futbol oyunudur. Ok tuşları ve x tuşuyla oynanır. İlk baş zorlanıyorsunuz fakat gittikçe anlıyorsunuz işi :) Daha önceden var mıydı bilmiyorum eğer oyunu bilenler varsa forumdan bir takım çıkarabiliriz :) Herkes en sevdiği anime karakterini kullanıcı adı yapar forumun Haxball takımını kurarız :D Oyunda ne dediğini bilmeyen veletlerde var ama biz onlara aldırmayız zaten takım maçlarında genelde küfürleşmeler falan olmuyor :) Ciddi düşünen varsa buyursun gelsin :D
  11. One Piece Ne Zaman Bitecek? Eiichiro Oda Konuştu! “One Piece ne zaman bitecek?” Seriyi takip eden pek çok kişinin sorduğu soru bu şüphesiz. One Piece’in mangakası Eiichiro Oda, ChinaTimes’a verdiği röportajda bu sorunun cevabı dahil, serinin adının neden One Piece olduğu, serinin sonuna göndermede bulunup bulunmadığı gibi konular hakkında konuştu. Eiichiro Oda’nın ChinaTimes için yaptığı çizim (Nedense kim çizim istese hep bunu yapıyor mangaka.) ChinaTimes, One Piece’in aslında “Won Peace” kelimesine bir gönderme olup olmadığını, serinin sonunda Monkey D. Luffy’nin One Piece adlı hazine olarak dünya barışını mı bulacağını sorduğunda, Eiichiro Oda gülümsedi ve “Elbette serinin sonuyla adı bağlantılı ama bunun detayını veremem o zaman hiçbir anlamı kalmaz” dedi. Eiichiro Oda, en çok merak edilen konulardan “One Piece ne zaman bitecek?” sorusuna cevap verirken ise 17 yıl sonra bile hikâyeye yeni karakterler kattıkça daha çok ilham aldığını, daha fazla yeni karakterleri seriye katacağını ve bu şekilde 10 yıl daha devam edebileceğini düşündüğünü söyledi. Eiichiro Oda’nın çalışma masasının görüntüsü Şeytan Meyvesi fikrini ortaya çıkartırken ünlü seri Doraemon’dan esinlendiğini söylemesi, aynı zamanda Gomu Gomu no Mi’nin kendisi gibi yerinden kalkmaya üşenen tembel insanlar için birebir olduğunu söylemesi de mangakanın ilginç demeçlerindendi. Mangakanın tahminine göre olan bu 10 yıllık süre zarfı elbette manga için. Anime tarafında ise 3D2Y özel bölümünün dışında da One Piece animesinin 15. yıl kutlamaları için hazırlıklar sürüyor. Kaynak: AnimeFantastica
  12. Adige

Merhabalaaar :)

Aramıza hoş geldin dostum bende Tuğrul :) Slice of Life seviyorsan Usagi Drop'u tavsiye ederim :)
  13. Adige

Merhabalar :3

Aramıza hoş geldin :) Hataraku geçenlerde bitirmiştim dedigin kadar var :D
  14. Adige

Merhaba Herkese!

Hoş geldin sarışın :D Bende Tuğrul :D
  15. Bu konudaki bilgiler yanlış diye mi bu konuya eklemedin yoksa aldığın yerde mi yoktu?
  16. Adige

Kimim Ben?

Aramıza hoş geldin dostum bende Tuğrul :)
  17. Adige

Selam u.u

Aramıza hoş geldin bende Tuğrul :) One Piece'e bir şans daha vermeni tavsiye ederim :D
  18. Adige

jinbei nereye gidiyor?

Söylediği işini halletmeden tayfaya gelmez o. Galiba bu konu çok uzun süre devam edecekti mangada bakalım nasıl bitirecek Oda-sensei :D
  19. Adige

Oh Harro! ^^

20. Adige

Herkese Merhaba !

Aramıza hoş geldin bende Tuğrul :) Mecha seven çok olmaz mecha sevmene sevindim :D
  21. Adige

Merhabalar

Aramıza hoş geldin :) Sonunda myanimelist kullanan biri daha :D Ekledim seni orada kabule edersin :D Profilim imzamda var zaten :D
  22. Adige

Konnichiwa =)

Aramıza hoş geldin dostum ben Tuğrul :) Bende 12. Sınıfa geçtim bu tatils ygs çalışıyor musun :D
  23. Adige

En Son Bitirdiğiniz Anime?

Zetman'ı bitirdim güzel seriydi :D Ölümler baya dramatik olmuş yalnız :/ Keşke ölmeseydi dediğim kişiler vardı ve akainu'dan bile daha fazla nefret ettiğim bir karakter bu animedeymiş :D
  24. Adige

Konichiwa Minna San

25. Adige

One Piecedeki En Sevmediginiz Karakterler

Aklıma gelen çok fazla nefret ettiğim iki kişi var :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.