Jump to content

Adige

Üyeler
  • İçerik sayısı

261
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

3

İletiler bölümüne Adige kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Fairy Tail 384: Yıldızların Saldırısı

Çok duygulu bir sayıydı :/ Lucy, Aquarius'a veda etti. :( O kadar güçlü rakiplere karşı Yıldız Ruhu Kralı bakalım neler yapabilecek? Bu bölüm animeye gelince yeminlen ağlatır :(

20 Mayıs 2014 tarihinde Fairy Tail Manga Geyik konusuna yazdığım mesajı hatırladım bu bölüm. Gözü dolmayan var mıydı bu bölümde? Belkide animenin en duygusal bölümlerinden biriydi. Sırf bu bölüm için bile bence insanlara Fairy Tail izlemelisin diyebiliriz. 

2. Arkadaşlar size başka kişilerle didiştiğim bir konuyu açmaya karar verdim bakalım sizler neler düşünüyorsunuz yoksa böyle düşünen bir tek ben miyim diye :D

Bir animenin gerçekten büyük bir hayranıyım diyebilmesi için bir insanın doldurma bölümü olsun, özel bölümleri olsun, filmleri olsun bunları da izlemesi gerekir mi? Bunları izlemeden insanlara hangi filmleri izlemem gerek diye soranlar ve ya şu doldurma arc çok sıkıcıymış izlemeden geçeceğim diyen biri gerçek bir hayran olabilir mi?

Konuya açıklık getirmek için kendi üstümden örnek vereyim. Çok büyük bir One Piece hayranıyım bu animeyi çok sevdiğim için doldurma bölümü olsun özel bölümü olsun filmleri olsun hepsini sıkılmadan izledim. Ama sonra Movie Z ve Strong World dışında One Piece'in hiçbir filmini izlememiş adam geliyor ve ben One Piece'i senden daha çok seviyorum diyor :D Böyle bir şey deme hakkı var mı?

Benim düşüncemi anlamışsınızdır artık :D Bir anime hakkında çıkan her tür bölümü izlemeyen insan o animenin çok büyük bir hayranıyım demesin bana. Çünkü o anime karşısında saatlerini geçirmiş her tür bölümünü izlemiş gerçek hayranlara hakaret oluyor :D

Sorum umarım anlaşılmıştır. Belki düşüncemi değiştirecek biri çıkar :D

3. Bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıp. Kutsal yazıp bilgi istemek çok doğal. Amma velakin bir kesim var onlar biraz gıcık olabiliyor. Resmin üstünde açıklama kısmında anime adı yazılmıştır yine de yorumlara kutsal yazan kesimden bahsediyorum. Dikkatsizlik midir yoksa üşengeçlikten açıklama kısmını okumamak mıdır onu bir türlü çözemedim :D

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.