Jump to content

Adige

Üyeler
  • İçerik sayısı

261
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

3

İletiler bölümüne Adige kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Merhaba,

İkinci sezonu devam etmek istiyorum fakat işim gereği 1 haftadır evimden uzak Ankara'dayım ve yanımda sadece tabletimi getirdim. Önümüzdeki haftada Denizli'de olacağım. Yani 2 hafta boyunca çeviri yapabilecek durumda değilim. Bu süre zarfında, daha sonrası için serinin çevirisini zamanında yapabileceğime inanırsam güncele yetişip devamını sağlarım. Yoksa hiç başlamamayı yeğlerim.

Şu an için işin benim tarafımdan durumu budur.

Bölüm isminin yazdığı sahnede ilk olarak ekranda arishok yazısını aradım. Umarım ikinci sezona da devam edersin :)

2. Kore wa Zombie Desu ka? Jigokuhen bitti. Eğleceli bir animeydi güldüğüm yerler oldu :)

Playful Kiss izleyen arkadaşımın ısrarı üzerine de Itazura na Kiss bitirdim. Gerçekten iyi animeydi. Nedense çok beğendim. Ben ve shoujo merakım işte :D

3. Üzüldüm ele geçirilen shinigamilere. Mayuri nereden nereye. Onun ilk bölümler İshida ile olan savaşı hâlâ aklımdadır o günlerden ne günlere geldi :D Arrancarlar'da geldi iyi oldu :D O kız çok piskopat onu animede görmek istiyorum :D

4. Çevirilerin tamamlanmasıyla Blade and Soul bitti. Son bölüm Ova tadında olmuş :)

Kore wa Zombie Desu ka? İlk sezon bitti. Komedisi bol olan bir animeydi ikinci sezonada başladım :)

Zetsuen no Tempest çok iyi bir animeydi. Steins Gate ile yarışır :D

Bir de Samurai Champloo. Buna da ana karakterin seiyuusu Zoro'nun seiyuusu diye başlamıştım. İyi animeydi teknolojiden uzak eski Japonya'yı ve Edo dönemini anlatması hoştu :)

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.