Jump to content

DenizJS

Üyeler
  • İçerik sayısı

148
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

İletiler bölümüne DenizJS kullanıcısının eklediği dosyalar

1. adamı buldum..anime adı:Hagure yusha no esutetika

sağlam bir kenpachi fotosuna tavım :P

Bu fanartı çok severim. Sevmen umuduyla buraya bırakıyorum. :D

zaraki_kenpachi_by_venghost-d5smu01.png

Bana oradan bir güzel bir Aizen fotosu getirin. :D

2. Dediğim gibi eğer bu forumdan ilerlemem için açıkcası gaz alırsam yazacağım aklımda planlar var. Ama internet üzerinden hiçbir fikrim yok. Ama burda beğenilmese bile kendim böyle hikayeleri seviyorum. Yazmaya devam edeceğim :D

Eğer bir site açarsan ya da bu forumda hikaye yeri açarsan ben okurum. Yazmaya devam edersen şimdiden kolay gelsin. :D

3. Tüm potansiyelini açığa çıkartmadan ölürse mutlu mu olacaksınız yani, şahsen merak ediyorum neler yapacağını.

"rakibin bir, sen birsin. Neyden korkuyorsun ichigo? "- zangetsu.

rakip bir ichigo bir, neyi anlamıyorsunuz arkadaşlar? :D

SPOİLER: Şu an da Yhwach ile İchigo bir değil. Bence Yhwach yenilirse Bleach biter. Yhwach ruh kralını yendi. Üstüne bir de onu özümsedi. Şu an gücünün sınırı yok. Olur da saçma bir şekilde yenilirse benim gözümde Bleach biter. Seriyi de çok uzattı. Çok yavaş ilerliyor. Buna rağmen güzel bir final olmazsa Bleach serisine yazık olacak. 

4. DBZ'yi yaptıkları gibi yaparsa çok kötü olur ki eminim de bu konuda batırcaklar. Efektmiş arkaplanmış falan derken içine edeceklerdir. Naruto sonuçta efektler zaten çok önemli olacak. Sadece bu konuda bile batırsalar film biter. Umarım güzel yaparlar ve biz de keyif ala ala izleriz. :D

5. Bu anketlerle hiç anlaşamıyoruz. Tamam bir çok seri güzel iyi hoşta olması gereken daha bir çok seri vardı. Zankyou No Terror olabilir. Cowboy Bebop yok zaten onu hiç anlamadım. Finali bence harikaydı.  :love-you-crazy-rabbit-emoticon:  Ve şu an aklıma gelmeyen bir çok seri daha bu listede yer almayı hak ediyordu. Bu japonları hiç anlamıyorum.  :depressed2-onion-head-emoticon:

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.