Jump to content

Ogeday

Üyeler
  • İçerik sayısı

1072
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

6

İletiler bölümüne Ogeday kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Video sadece Engellenmiş ;)  kaldırılmamış veya silinmemiş, ama sadece hesabın sahibi görebilir başkaları göremez, tecrübeliyim youtube konusunda 6-7 hesabım kapatılmıştı :P

Bana yazı gelmişti avukatınıza filan baş vurun diye hesabı kapattım bir daha da açmadım onu yeni bir hesap kullanıyorum :D

2. Öyle karakterleri severim ama ezikleri de severim :D Ama ezik şöyle olursa iyi olur sırf iyi birisi olduğu için filan gücünü kullanmak istemese aslında çok güçlü olsa arada delirse filan :D Örneğin Ao No exorcist :D(ana karakterin adını unuttum şimdi :/) Bu arada bu tarz animeleri de önerebilir misiniz?Havalı anakarakterin olduğu :)

3.  

1-Forumun en tanınmış / popüler üyesi = Ezgi (nick'ini unuttum :D) / Emel abla / Amygirl  

2-Forumun en geyiği =Bir zamanlar ah ah çok ekşin davranırdım ama artık bizde geçti gençlere bırakıyoruzda valla hiç bir fikrim yok :D 

3- Forumun en aktif üyesi = 

4-Forumun en şamatacısı = Bir zamanlar ah ah çok ekşin davranırdım ama artık bizde geçti gençlere bırakıyoruzda valla hiç bir fikrim yok :D 

5-Forum da en güzel avatar kimin = Avatarda anlaşak o benimki arkadaş daha ne olsun 

6-Forum da özlediğiniz üye= Ben özlemem severim ama yani eskileri özledim ya Ogiyi onu bunu sunu isimlerini unttum la :D 

7-Forum da en suskun üye =Aziz abi bu halil abi en azından az çok yazıyor ama aziz abi ajan ajan :D 

8-Forum da en iyi Fanclub= Tabi ki Ecchi FC

9-Forum da en aktif konu = Şuan ne yapıyorsun 

10- Forumun en gereksizi  gereksiz / cem :D 

Not: Ne nankör insanlarsınız Ecchi fc diyen yok nerdeyse arkadaş 60 Bin kişi doya doya bakmış diyen yok ayıp la valla ayıp emeklerime yazık ya o kadar resim attım bakın diye cok yazık...

Bende özledim Eren bu cuma Face'e gir sohbet edelim ya da yarın akşam üstü saat 5 gibi de olur :D

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.