Jump to content

Mirai_

Üyeler
  • İçerik sayısı

61
  • Son ziyareti

Mirai_ kullanıcısının paylaşımları

1. Son zamanlarda dinlediğim iki op Boku no Hero Academia 2.sezon 1.op ile Black Clover op 3
  2. Mirai_

Bir Günlüğüne Görünmez Olmak

Ben de buradaki birçok kişi gibi toplu taşımalara binerdim, otobüs uçak artık hangisi olursa binip seyahat ederdim. Gece geç saate kadar sokakta dolaşırdım. Bir de başkalarına zorbalık edenleri korkuturdum.
  3. Mirai_

En nefret ettiğiniz şeyler ?

Kıyafet mağazalarını gezmekten ve denemekten. Uykudan uyandırılmaktan Haberim olmadan eşyalarımın kullanılmasından Bir sorun olduğunda tartışmayıp kendi kendine iletişimi engelleyen insanlardan Çocuklar ve hayvanlara zarar veren insanlardan nefret ederim.
  4. Mirai_

Hangi Üniversite?

Tebrik ederim.=) Gerçekten çok saygı duydum.:)
  5. Mirai_

Yaşadığın En Korkunç Olay?

Başıma gelen en korkunç şey midir pek emin değilim ama 3 sene önce yolda telefonla konuşuyorken bana motor çarpmıştı ama öyle bir hızla çarpmıştı ki sırtımdaki ağır çantayla havaya sıçrayıp kafa üstü yere düşmüştüm.Neyse ki bir şey olmadı ama bir hafta boyunca her yerimin ağrıyıp uykudan uyanamadığımı hatırlıyorum. O günden sonra bir süre hızla gelen motorlardan korkup motor geçen yolda yürüyememiştim. Bir de küçükken televizyonda Chucky filmini izleyip aylarca kabuslarıma girdiğimi hatırlıyorum.
  6. Mirai_

Hangi Üniversite?

Evet örgün bitirdikten sonra şu an açıköğretim okuyorum.=) Dokuz Eylül Üniversitesi'nde hangi bölümü okuyorsun merak ettim.:)
  7. 2011 senesinde Naruto'yu izleyecek site ararken keşfetmiştim, o zamandan beri Türk anime' TV'yi izliyorum.
  8. Mirai_

Hangi Üniversite?

İstanbul Üniversitesi - Felsefe 2015 menzunuyum Şu anda da Anadolu Üniversitesi - Sosyoloji bölümü okuyorum, sitenin yaş ortalamasına bakılırsa lisede okuyan ve üniversiteye yeni başlayanlar çoğunlukta sanırsam.
  9. İleri derecede Japoncam var Başlangıç seviyesinde Almanca İngilizce ve Orta seviyede de Latincem var
  10. Mirai_

Son Harfinden Başlayan Bir Anime Yazın!

07 Ghost
  11. Mirai_

Koleksiyonunuz var mı?

Önceden MK ve Blue Jean dergi koleksiyonum vardı,şimdi ise manga koleksiyonum var ama uzun zamandır biriktirmiyorum.
  12. Mirai_

En Sevmediğiniz Türler Anketi

Ecchi sevmiyorum, seneler önce High School DxD izlemiştim konusu güzeldi çok yoktu sanırsam ama ecchi sahneleri hiç hoşuma gitmemişti. Onun haricinde Shoujo Ai,Yuri hiç izlemedim kız olduğumdan dolayı ilgimi hiç çekmiyor yine de merak etmiyor değilim. Şıklarda bence Hentai de olmalıydı birkaç kez merak ettiğim için izlemiştim ama kesinlikle tahamül edilebilir gibi değil,romantizm 0 ve iğrenç o kadar çok sahne var ki zaten dayanamadan kapatıyorsunuz. Ayrıca Mecha ve harem de sevmiyorum.
  13. Mirai_

Başlamak isteyip de başlayamadığınız animeler ?

One Piece Hunter x Hunter Code Geass Chihayafuru D.Gray Man Hunter x Hunter ın bugün ilk bölümünü izledim ama devamı gelmedi bir de özellikle One Piece e başlamak istiyorum ama bir türlü başlayamıyorum.:(
  14. Mirai_

Yemek Yapmayı Seviyor Muyuz?

1-2 Sene öncesine sevdiklerim için yemek yapmayı severdim ama son zamanlarda pek yapamıyorum ne yazık ki , genelde tatlı karbonhidrat tarzı şeyler yapmakta iyiyimdir,sebze çorba tarzı şeylere elim gitmiyor malesef.
  15. Mirai_

Anime Seçerken Neye Dikkat Edersiniz?

Çizimlerine türüne ve konusuna bakarım, ama özellikle konusu ilgimi çekmeli.
  16. Mirai_

En Sevdiğiniz Pokemon?

Çoğu kişi gibi benim de Eevee.:)
  17. Mirai_

Merhaba:)

Teşekkürler :)
  18. Mirai_

Animeciler, Acaba Kaç Yaşındasınız ?

21-25 Yavaş yavaş yaşlanıyoruz.:)
  19. Bu da benim köğeğim Yuki.:) Şu an ablamda kalıyor.
  20. İngilizce çilek demek.:) Seneler önce Bleach'teki İchigo'yu çok sevdiğim için koymuştum.
  21. Mirai_

Merhaba:)

Çok teşekkür ederim.:) Şu sıralar izleyecek anime sıkıntısı çekiyorum,önerebileceğin animeler varsa seve seve dinlerim,gerçekten çok teşekkürler:) Hoş buldum.teşekkür ederim.:) Teşekkür ederim.:) Hoş buldum, teşekkür ederim.:) Aynı zevki paylaşan insanlar tanımak güzel.:)
  22. Mirai_

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Tasogare Otome x Amnesia - 1.Bölüm Animeyi beğenmediğimden devam etmedim.
  23. Arkadaşlar merhaba, ismim Miray 25 yaşındayım ve 7 senedir anime izliyorum, Büyü,Doğaüstü Güçler,Shounen ve Spor animelerini seviyorum.Siteye aslında çok önceden üye olmuştum ancak yeni tanışma başlığı açma fırsatı buluyorum.Umarım sizlerle iyi anlaşırım şimdiden memnun oldum.=)
  24. Mirai_

En Çok Sevdiğiniz Anime veya Animeler?

Fullmetal Alchemist Brotherhood Angel Beats Naruto Shipuuden Shiki Boku Dake ga İnai Machi Mahou Shoujo Madoka Bleach Vampire Knight Skip Beat Claymore Kuroko no Basket Psycho Pass Fruits Basket Tokyo Ghoul Bungou Stray Dogs Boku no Hero Academia Shingeki no Kyojin Black Clover
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.