Jump to content

Babijigi

Üyeler
  • İçerik sayısı

24
  • Son ziyareti

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    Babijigi got a reaction from Salamon in Anime İstek ve Önerileri   
    Mirai nikki, nasıl anlatılacağını bilmiyorum ama çokoş animedir. psikopatlık, aşk, dehşet ne ararsan var.
  2. Beğen
    Babijigi got a reaction from sKİPbeat_cuon in Anime İstek ve Önerileri   
    Mirai nikki, nasıl anlatılacağını bilmiyorum ama çokoş animedir. psikopatlık, aşk, dehşet ne ararsan var.
  3. Beğen
    Babijigi got a reaction from Madaxe in Birini animeye başlatırken ilk hangi anime izletilmelidir ?   
    Bence kesinlikle Death Note'dan başlatılmalı. Mantıklı düşününce naruto, one piece, bleach gibi animelerde konu geç başlıyor ve ilk kez anime izleyen birinin bu durumdan sıkılıp bir daha anime izlememesi olağandır(Denendi, test edildi ve öğrenildi) BU nedenle konuya en iyi başlayan anime olan Death Note dan başlatılmalı.
  4. Beğen
    Babijigi got a reaction from Yuno-chan in Anime İstek ve Önerileri   
  5. Beğen
    Babijigi got a reaction from AdminSlayer in Birini animeye başlatırken ilk hangi anime izletilmelidir ?   
    Bence kesinlikle Death Note'dan başlatılmalı. Mantıklı düşününce naruto, one piece, bleach gibi animelerde konu geç başlıyor ve ilk kez anime izleyen birinin bu durumdan sıkılıp bir daha anime izlememesi olağandır(Denendi, test edildi ve öğrenildi) BU nedenle konuya en iyi başlayan anime olan Death Note dan başlatılmalı.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.