Jump to content

Dark Silence

Üyeler
  • İçerik sayısı

166
  • Son ziyareti

İletiler bölümüne Dark Silence kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Çok teşekkür ederim Dark Silence (Kusuma bakma ismini bilmiyorum :( tanışmadık bir ara tanışırsak sevinirim)

Forumda fazla takılmıyorum ben geceleri chat gelirsen tanışabiliriz..

Kusura bakma Eren arkadaş atmış ama videoda ben tanımadım için bir şey yazmayın demiştim az çok forumda konularına baktım ecchi hayranısın :D Komik gifler bölümün var baya güldürdün beni kişiliğinde çok iyi hep gülmek istediğini burdan anlıyorum az çok. Hayatını hep kendi gücünün altına al kimseyi buna müdahale etmesine izin verme .Şu Ecchi Fc işinede son ver :) her girişimde kızların saçma sapan hentaili giflerini görüyorum. Neyse Doğum günün Kutlu olsun nice senelere.

Hep gülmeye devam et.. :)

2. Kanka face'e koyacağım birazdan :D/> Bizim müdür yardımcımız kendi odasına da bir tane istedi. Ama o Ottoman Empire istiyormuş.. :blink:/> Edit: Ottomon yazmışım Kaya sayesinde farkına vardım. Sağol Kaya, sen de olmasan.. :D/>

Oda benim gibi Osmanlı hayranı büyük oranla.

Bu arada güzel olmuş bütün çalışmalarınız devamını dilerim inş istediğinizi başarırsınız.

3. Zetsuen no Tempest

Resmi ekleyen

AYRINTILAR

Animenin Adı: Zetsuen no Tempest / 絶園のテンペスト

Türkçe Adı: Fırtınanın Yıkımı: Uygarlık Yok Edici

Diğer Adları: Zetsuen no Tempest: The Civilization Blaster, Blast of Tempest

Tip: TV Serisi

Bölüm Sayısı:

Yayın Tarihi: 5 Ekim 2012

Türü: Aksiyon, Gizem, Drama, Fantastik, Shounen, Psikolojik

Açılış Şarkısı: Nothing's Carved In Stone'dan "Spirit Inspiration"

Kapanış Şarkısı: Kana Hanazawa'dan "happy endings"

KONU

Hikaye ailesi bir yıl önce gizemli bir şekilde öldürülmüş delikanlı Mahiro Fuwa ve arkadaşı Yoshino Takigawa'nın etrafında döner. Takipçileri tarafından bilinmeyen ıssız bir adanın sahiline bırakılan Kusaribe klanının lideri Hakase Kusaribe, Mahiro ile temasa geçer ve Mahiro ailesinin ölümünden sorumlu olanları bulmasına yardımcı olması karşılığında Hakase'yi kurtarmayı kabul eder. Arkadaşının niyetini öğrendikten sonra, Yoshino tüm dünyayı harabeye dönüştürmek amacıyla "Tree of Zetsuen"in gücünü uyandırmak isteyen Kusaribe klanını durdurma arayışında ona katılır.

Zetsuen no Tempest'teki çeşitli diyaloglar ve olaylar dizisindeki unsurlar William Shakespeare'in eserlerine hürmet niteliğindedir.

Alıntıdır.

Şu sıralar anime adaptasyonuyla da kendisinden söz ettiren Zetsuen no Tempest, mangada 12 Mart’ta ana hikayesinin finalini gerçekleştirecek. Ancak ana hikayenin sona ermesiyle beraber manga tamamen bitmeyecek. Bu tarihten sonra manga yan hikayelerle devam edecek. Bir çeşit filler gibi düşünülebilir.

Serinin takipçilerinin en çok merak ettiği konulardan biri de animenin finalinin mangasıyla ne kadar benzer olacağı. Bunu da bekleyip göreceğiz. Zetsuen no Tempest’i beğenmiş miydiniz?

Resmi ekleyen

4. Animede Shakespeare'in sözleri ayrı bir hava katmış :) Opening'indeki sözlerde çok güzel

Güle Güle Diyemedim....

Seni ne kadar sevdiğimi düşününce

Artık ayrılmalıyız dedin..

ve bunu senden duyduğumda.

Dünyam bir anlığına kar beyaz kesildi.

ve beynimde şimşekler çaktı.

Yoksa tek ihtiyacım olan seni unutabilmek mi ?

İlerleyebilmem için....

Anlayamasam da şuan ağlamam lazım...

Haydi bir anlığına, herhangi bir zamanda yaşayalım gitsin.

Umuyorum ki sonsuza kadar o şekilde yaşamamızı sürdürebiliriz..

Diyemedim ki Sana güle güle

Seni bu kadar sevmeme rağmen.

http-~~-//youtu.be/oIoTCR6ewf4

5. hayalden sayılır mı bilmiyorum ama huzur istiyorum... Eğer huzurlu bir yaşamım olmayacaksa da robot gibi olmak istiyorum... Sevinmeyeyim, üzülmeyeyim, sevmeyeyim, nefret etmeyeyim, duygulanmayayım... Sadece nefes alayım ve üşenmeden usanmadan yapmam gerekenleri yapayım...

Bıktım artık çarpıntı ile yaşamaktan :(

Darker Than BLacK teki yüklenici olmak istemişsin sen :)

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.