Jump to content

Dark Silence

Üyeler
  • İçerik sayısı

166
  • Son ziyareti

Dark Silence kullanıcısının paylaşımları

1. Sen 1441 yaşındasın ve milyonlarca müslüman çocuğun var, Babalar günün Kutlu olsun ya Hz. Muhammed (s.a.v)...

2. Sen 1441 yaşındasın ve milyonlarca müslüman çocuğun var, Babalar günün Kutlu olsun ya Hz. Muhammed (s.a.v)...

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Dark Silence

Dark Silence

Yok ne aşk acısı gerçekler bazıları için bunlar

3. GaNGeSTeR

GaNGeSTeR

Bu nee yaa...

Ayrıldıysan git çikolata ye...

İsmini söle bana ismöini allah

allah yaa...

Benim amcam karete şeyi....

4. Dark Silence

Dark Silence

Gangester hiç bir şey anlamadım dediğinden :)

3. “Sonra çıkıyorsun dışarı, bakıyorsun güneş hala tepede. Bir cigara yakıyorsun ve yıllardır kurduğun cümleyi bilmem kaçıncı kez kuruyorsun: “Napalım, kısmet değilmiş…”

4. Gözlerini kapa, seninle ortaya çıkacak, bu olmak zorunda.
    1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Dark Silence

Dark Silence

Sonra gelmiş bu adamları bana savunuyor 1-2 kişi bunların neyini savunuyorsun bana :/

3. LeornKayn

LeornKayn

Bilmiyorum kime dedin o yazdığın herifleri savunuyon bana diye...eğer bana dediysen beni yanlış alnamış olmalısın...eğer bana demediysen sorun yok :)

4. Dark Silence

Dark Silence

Sana demedm :) k.b yanlış anladıysan foruma ben bakmıyorum ki kimin ne etiğine :)

5. Milletin birbirine düşmesi.Fatih Sultan Mehmed keşke almasayım derdi bu şehiri..

6. Dark Silence

İtiraf Köşesi

Güneşin doğuşunu izlemeyenler batışını romantizm sanırlar. Aradan da olsa sabah kalkar güneş doğuşunu sigaramı yakıp izlerim.
  7. Çok gülen insanların yalnız kaldıklarında dalıp gidişlerini izleyin.. Çok şey anlatıyorlar.

8. Kimsesiz çocuklar, "Ben İnsanım!" diyebilen herkese akrabadır...

9. “Ve insana uğrunda çaba gösterdiği dışında bir şey verilmeyecektir.”

10. Yıkılsın yer gök bugün! Kahrolsun kupalar! Yansın cehennem denen stadlar! Utansın bi sevdayı sırtına giymiş adama o formayı kefen yapanlar!

11. İnsanın içinde ne kadar çok şey varsa, Başkalarından o kadar az şey ister...

12. As in Heaven, as in Earth, we’ve been dead since our birth

13. Inu x Boku ss Zetsuen no Tempest Guilty Crown
  14. Yarından bu kadar korku duyarsan , bugünü nasıl yaşarsın

15. Zaman geçsin diye bekle, zamanı gelsin diye bekle. Anlatmak için bekle, anlaşılmak için bekle. Bulmak için bekle, bulunmak için bekle, buluşmak için bekle. Başlasın diye bekle, bitsin diye bekle. Sabahı bekle, geceyi bekle, baharı bekle, yazı bekle, yarını bekle, yeni yılı bekle. Daha iyisi için bekle, daha yenisini bekle. Sabırdan bekle, çaresizlikten bekle, panikle bekle, vazgeçerken bekle. Plan yap bekle, hayal kur bekle. Değişsin diye bekle, dönüşsün diye bekle. Bir bekle, iki bekle. Haya...

1. Cold Dewil

Cold Dewil

İnsan fırsatların gelmesini bekler, fırsatlar da insanın gelmesini. Fırsatlar bekler, insanlar bekler: Kazanan hep mazeret olur.

Paulo Coelho

16. Güzel gidiyorsun kendini fazla diğer yorumlara göre değiştirme yavaş yavaş düzeltirsin diğer sorunlarınıda.
  17. Forumda fazla takılmıyorum ben geceleri chat gelirsen tanışabiliriz.. Kusura bakma Eren arkadaş atmış ama videoda ben tanımadım için bir şey yazmayın demiştim az çok forumda konularına baktım ecchi hayranısın :D Komik gifler bölümün var baya güldürdün beni kişiliğinde çok iyi hep gülmek istediğini burdan anlıyorum az çok. Hayatını hep kendi gücünün altına al kimseyi buna müdahale etmesine izin verme .Şu Ecchi Fc işinede son ver :) her girişimde kızların saçma sapan hentaili giflerini görüyorum. Neyse Doğum günün Kutlu olsun nice senelere. Hep gülmeye devam et.. :)
  18. Yuki ile inori arasında çok fark var.. Anime kısa yapmışlar hakklısında biraz sen anlamadın 1 defa izledim ben çok rahat anladım sevmeyerek izlersen bir animeyi biraz zor anlaman.
  19. Dark Silence

Devil Survivor 2 Tanıtım Videoları

Güncel olarak izlediğim animeler arasında hoş bir anime
  20. Dark Silence

Ecchi FC [+18]

Utanma güzel şeyler paylaşmışsın. Yakışır.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.