Jump to content

Dark Silence

Üyeler
  • İçerik sayısı

166
  • Son ziyareti

İletiler bölümüne Dark Silence kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Resmi ekleyen

Fuji-Hakone-Izu Millî Parkı'nda yer alan Fuji'nin çevresinde pek çok göl ve ormanlık alan bulunmaktadır. Dağ, açık ve nemsiz bir günde, Japonya'nın başkenti Tokyo'dan da görülebilmektedir. Japon halkı, eski çağlardan beri Fuji Dağı’na kutsal bir dağ olarak tapmıştır.

Videoları direk koyucaktımda embed kodunu yapadım desteklemıyor heralde neyse Böle verim Linkleri izle belki yardımı dokunur.

Bir Japon ile konuşurken nelere dikkat etmeliyiz?

Tokyo pahalı bir şehir mi?

Tokyo'ya nasıl gidilir?

Tokyo'da mutlaka görülmesi gereken 3 yer neresidir?

Tokyo güvenli bir şehir mi?

Tokyo'ya gittiğimizde hangi yemekleri mutlaka yiyelim?

Tokyo'da nasıl bir iklim var?

Japonyaya gitmene gerek yok boşuna para masrafı Rize'ye gel konaklaman benden içicekler senden ama :)

2. Hadi yaa ama renkli olduğunu tahmin etmişim en azından :D

Doğru tahmin siyah beyaz fotodan

Ben de ela olduğunu düşünmüştüm çünkü biraz karanlık çıkmış mavi normalde daha açık görünüyor :D O zaman çözemeyeceksin Hei. :P

Kaç gün sürer sizi çözmem ona göre bi ipucu ver bakarız :D

3. Çözmen için buralarda takılman lazım. :D Gerçi Ezgi ve ben süper mal olduğumuz için bizi hiç çözemeyebilirsin. :D

Yok çözerimde ben nadir olurum burda belkim 1 hafta 3 gün belkm 2 -3 haftada bir gelirim kafama eserse :)

4. Yoo saçlarım kıvırcık değil ama tamam evet peki anormal olduğumu kabul ediyorum. :P

Şuan bi trip havası vardı dil atmanla bi acaip oldu

Ben genel olarak söyledim geldigimden bu yana bi farklı bir atmosfer çözemedim dahada :D

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.