Jump to content

Yuki-chan

Üyeler
  • İçerik sayısı

2447
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

3

Yuki-chan kullanıcısının paylaşımları

1. Yuki-chan

Selam :D

2. Yuki-chan

Selam

hoşgeldin bende mukaddes bende üniverste 1 deyim zor iş valla 2. sınıfa geçmeyi düşünmüyom 2. seneye geçince işler karışıyo çünki -_-
  3. Yuki-chan

4. Yuki-chan

hoşgeldin bende mukaddes ^_^ 1 seneyi aşkın burda olmasına rağmen ileti sayısı daha 600 zü aşamamış mukaddes sonradan gelenlerin ona fark attığı mukaddes :( büyük ihtimalle yakında sende beni geçersin. :( ileti sayısı takıntısı yoktu bende aslında sonradan ''çeşitli etkenlerle'' oluşmuş bişey <_<
  5. Yuki-chan

Merhaba

Hoşgelin fırat bende mukaddes iyi vakit geçirirsin umarım ^_^
  6. Yuki-chan

Akeboshi

vay windi bu adammı söylüyomuş :lol: winde bayılırımda üşengeçliğimden bi kere bile kim söylemiş diye bakmadım. püff kendimden utandım <_<
  7. Yuki-chan

Merhaba:

Hoşgeldin. Sen söylememişsin ama benim ismim Mukaddes.
  8. Hırsızın çok şaşırdığı kesin :D Ne düşündü acaba adamı elinde zangetsuyla görüce :D
  9. Yuki-chan

Kuroshitsuji’den Yepyeni Trailer

amaneyn bende tam ciel kız mı dicektim cidden kızmış :huh:
  10. Yuki-chan

Merhaba arkadaşlar

hoşgeldin ^_^ sende hoşgeldin sanırım konu açmadın açarsan diğer arkadaşlarda tanıyabilir seni ^_^
  11. Yuki-chan

Merhaba! Benim Adım Alpaslan Ali!

hoşgeldin ^_^ iyi forumlar :lol:
  12. Yuki-chan

Anime Sektörü ve Türkiye'deki Popülasyonu

benim pek öyle yönelimlerim yok o yüzden bende mi gariplik var diye merak ettim. :D bu arada teşekkür ediyorum İsmimi bilenlerde varmış :D ismimi bende severim özellikle pek raslanmaması baya hoşuma gidiyo. uzun uzun yazınca dikkatim dağılıyo ynlış yazmışım o yüzden. :D Açıkliyim şimdi benim kastettiğim dizi izleyicisi sadece dizideki olaylarla ilgilenir tek düşündüğü bi sonraki bölümde ne olcak acadır. Bende demek istiyorum ki sıradan bi dizi izler gibi anime izlemeyelim anime kültürüylede ilgilenelim. - -_- kısaca böyle işte.
  13. Yuki-chan

( 01 / 01 ) Ai wa KAT-TUN

yasak olmasa sadece ? koyar bırakırdım pek anlam veremedim doğrusu :mellow:
  14. Yuki-chan

Anime Sektörü ve Türkiye'deki Popülasyonu

sanatsal, tarihi, gerçekçi, felsefi mi ??? :huh: tamam konuya gelirsek ben 1 seneden fazladır burdayım çok fazla girip çıkmasamda ismimi bilende çok yoktur zaten ama benim gözlemim olarak eskiden daha az üye vardı ama daha aktifti arkadaş buralar şimdi millet doluştuda ne oldu -_- anime izleyenlerin sayısı artıyo doğru ama çoğu anime kültüründen bi haber dizi izler gibi anime izliyolar <_< neyse çok konuşmayı sevmem kısaca izleyici sayısı artıyo kaliteli izleyici sayısı hala aynı !!!!!
  15. Yuki-chan

Selamlar :)

Afedersin mert ismimi karıştırmışım :wacko: Baştan alıyorum o yüzden hoşgeldin bende ece iyi forumlar ^_^
  16. Yuki-chan

Selamlar :)

hoşgeldin mert bende mukaddes ^_^
  17. Yuki-chan

Wasurenagumo

Final tepkim: :mellow:- :huh:- :(- :angry: Acayip küfredesim var şu anda. Sinirden alicam şurda valla al örümceklerden nefret etmek için bir neden daha. Aşalık yaratık. Ayyyyy delircem sinirden
  18. ben öncesi olayını sevmiyom ya sonunun nasıl bittiğini bildikten sonra başının bi heycanı kalmıyo çünki <_< aşk filminde kimin kimle evlenceni bilip acaba hangisini seççek diye heycanlanamaski insan -_- verdiğim örneklere hastayım ya :D
  19. Yuki-chan

Wasurenagumo

emel nerden buldun bunu gız ^_^anaaaaaa ne tatlı şey o öyle yaaaa :lol:tıpkı ben :D hemen açtım izliyom.
  20. Ve usulca fısıldadı BÜT ' Bana bırak ' !!!!!

21. Yuki-chan

Merhaba =)

Seç beğen al :D Wooooooow bunlarıda ilk defa görüyom :blink: bu arada ben sigara içmiyom nedense herkezde öyle bi izlenim bırakıyorum. cidden biraz konuyu kaynattık sanki Tia kusura bakma :D
  22. Yuki-chan

Merhaba =)

Tüh cigara olmaması iyi olmadı geçen bulduklarımıda sahibi geri aldı zaten :(
  23. Yuki-chan

Merhaba =)

gif arşivin falan mı var ??
  24. Yuki-chan

Merhaba =)

25. Yuki-chan

Merhaba =)

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.