Jump to content

Yuki-chan

Üyeler
  • İçerik sayısı

2447
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

3

Yuki-chan kullanıcısının paylaşımları

1. Yuki-chan

Merhaba =)

2. Yuki-chan

Merhaba =)

3. Yuki-chan

Merhaba =)

4. Yuki-chan

Merhaba =)

5. Yuki-chan

Merhaba =)

6. Yuki-chan

Merhaba =)

:D bende mukaddes umarım eğlenirsin iyi forumlar :)
  7. Yuki-chan

DanganRonpa

üniversite kazanmaya çalışmamaya karar vermen için illaki bu anime gerekmez sana vizelere çalışırkenki halimin resimlerini atıym :mellow: animede güzelmiş bu aralarki favorim ay savaşcısı 'Kutsal ay adınaaaaa ay saaşcısı seni cezalandıracak :D (böyleydi galiba :huh: ) ' ama bunuda şimdi açıp bakıcam.
  8. Yuki-chan

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Ay Savaşçısııııııııııııı :D
  9. Forumdaşınıza dua edinde lan bütlere kalmasın yoksa köteklide bi ben bi köpekler bide geceleri yurdun önüne inen dağdaki domuzlar kalacak :(

1. Mileydi

Mileydi

dua edeyim ama benim dualarım pek kabul olmaz -_- anneme soyleyip geleyim onunkiler hep tutuyor :D

10. Yuki-chan

Merhaba

Genelin öyle olduğu doğru. Benim yanlış bulduğum Trabzonlu olmakla Trabzonsporlu olmayı bir tutmaları. Ayrıca Trabzonda doğdum büyüdüm küçükken bile yanılıpTrabzonsporu tutmadım. -_-
  11. Yuki-chan

Merhaba

12. Yuki-chan

Merhaba

bi trabzonlu gördüm galiba :blink: evet evet gördüm bi trabzonlu gördüm :D neyse artık trabzonda değilim :mellow: hoşgeldin bu arada ^_^
  13. Yuki-chan

Selamlar

'' hoşgeldin '' ^_^
  14. Yuki-chan

Derste Sıkılınca

tanımakta istemem doğrusu ilk okulda resimden bir mi verilir ya gerçi benim hep yüz gelirdi B) bu arada yaşıma laf soktun fark etmediğimi sanma <_<
  15. Yuki-chan

Derste Sıkılınca

:blink: 1 mi hoca resim getirmesen bile bir vermez ilk okulda.
  16. Yuki-chan

Kuroshitsuji’nin Yeni Çekim Görüntüleri

sebatianın saçlar niye dalgalı düzleştiricilerimi yok bi fön çekememişlermi <_< cieli oynayan kişide becerememiş bakışlar falan hiç olmamamış :angry:
  17. Yuki-chan

Kendini tanıtan ben...

1. ileti sayım az olabilir ama ben yeni değilim yavaş ama emin adımlarla ilerliyorum. 2. si de yanlış yazdım çünki iletini okumadım. :D
  18. Yuki-chan

Kendini tanıtan ben...

hoşgeldin ^_^boşver kimse kendini tanımıyo herkes birbirine soruyo ben nası biriyim diye. :D
  19. duyun sesimi ey sayın yetkililer muğlayada kitap fuarı istiyom -_- gerçi doğru düzgün kitapçı yokken kitap fuarı istemek ne kadar mantıklı bilemiyom <_<
  20. canavarlar denizine gitmiştim peşimize takıldıkları için küçük kuzenlerime baya kızgındım yanlışlıkla da alt yazılısına gitmişiz oh olsun demiştim içimden çok kötüyüm ya ama 1 seneden fazla beklemiştim filmi bebek bakıcılığı yaptım <_<
  21. Yuki-chan

Üye Albümü

hoş çıkmışsın hoş külo yakışmış :D
  22. Yuki-chan

Bıyık FC

lanet olsun çok doğru :blink:
  23. Yuki-chan

Bıyık FC

herkezin içinde bi bıyık sever vardır bu konu onu dışarı çıkarıyo :D benim gibi hihihi :ph34r:
  24. Yuki-chan

Bıyık FC

bu sanki bi itiraftı :ph34r: dimi arkadaşlar :D
  25. Yuki-chan

Bıyık FC

bende sevmem ama çok komih oluyolar ve bunu sende seviyosun itiraf et :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.