Jump to content

Yuki-chan

Üyeler
  • İçerik sayısı

2447
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

3

Yuki-chan kullanıcısının paylaşımları

1. Yuki-chan

En son hangi kitabı okudunuz? :)

kötü ruh :D aslında böyle kitaplar okumam tarzım fantastiktir ama arkadaş verdi :D
  2. Yuki-chan

İtiraf Köşesi

garip yemek alışkanlıklarını saymaya başlarsak bende çok var :D mesela bende kaşarla saralle yerdim
  3. Yuki-chan

İtiraf Köşesi

itiraf ediyorum birilerine acıyıp üzülme anlamında çok değişkenim hemde bu duyguları çok uc noktalarda yaşarım bi gün çok üzüldüğüm bişeye ertesi gün hiş aldırmaya bilirim bile ama genele vurursak duygusuz biri olduğumu söyleyebilirim -_-
  4. Yuki-chan

Üye Albümü

uuuu :huh: doğru zabuzaya daha çok benziyo saçlar falan :)
  5. Yuki-chan

Üye Albümü

kakashi cosplayi gibi :) Maske :)
  6. Yuki-chan

Üye Albümü

saol :)
  7. Yuki-chan

Üye Albümü

ikinizede teşekkür ederim :D bir anda tüm düşüncelerimi değiştirdiniz şu an fotğraf çekilmeye o kadar sıcak bakıyorum ki anlatamam :D
  8. Yuki-chan

Böyle Çakma Manga Görülmedi :)

bence 4. resimdeki kız helsingde master master diye ortalıkta dolaşan vampir kız :D ismini hatırlayamadım
  9. Yuki-chan

Böyle Çakma Manga Görülmedi :)

ben buna çakma bile demem bu başka bi seviye -_-
  10. Yuki-chan

One Piece'den Unutulmaz Sözler

hepsi çok hoş :D daha one peace izlemedim ama sanjiyi çok sevdim valla :D
  11. Yuki-chan

En Çok Çevirilmesini İstediğiniz Manga?

noblesse ve carnivorous princess yegrinha ikisinide ingilizceden okudum biraz ama zor olluyo benim için o yüzden bıraktım bi süre sonra çevrilseler çok güzel olur valla :D
  12. code geass: lelouch un ölümü fedakarlığı naruto: gaaranın küçükken yaşadığı acı ve sasukenin yaşadıkları nana kuroshitsuji
  13. Yuki-chan

Hobbit Beklenmedik Yolculuk

filmin görsel efektleri falan güzel tafsiye ederim :) afişlerdeki çocuğu ben sam sanmıştım filmin samle ilgili olacağını düşünmüştüm ama bilbo çıktı :D
  14. saol :D ben bu imzandaki sahneyi görmemek için code geassın amv sini yapmaktan vaz geçmiştim :( şimdi görünce çok kötü oldum ama tekrar code geass amvsi yapmaya karar verdim :(
  15. müziğin illede anime müziğimi olması gerekiyo ???
  16. Yuki-chan

Birisiyle Evlensen Hangi Animeden Olur

naruto- Uchiha Sasukeeee :wub:
  17. tamamdır :D söylemesen spoi içine almak gelmicekti aklıma yine öyle bırakcaktım valla :lol: saol ^_^
  18. çok özürdilerim !!!! lelouchu yu düşündükçe kendimi kaybediyorum yazarken hiç farkında değildim spoi verdiğimin :wacko:
  19. Yuki-chan

Sizi En Gıcık Eden Anime Karakteri?

ya bu yazıyı okumadan öncede school days i duymuştum ama izlemek aklımın köşesinden bile gecmemişti ama artık hiç bişet beni o animeyi izlemekten vaz geçiremez aslında korkmuyoda değilim pisikolojik olarak çabuk etkilenen biriyim :D ayrıca en gıcık olduğum anime karakteri galiba naruto herşeyi konuşarak ve sevgiyle çözebileceğine inanması ve ciddende çözmesi beni gıcık ediyor :angry:
  20. Yuki-chan

Death Note'da Son 3 Manga

mantığım death notenin devamının çıkmasına gerek yok diyor çünkü anime cidden kıvamında biten bi anime tabi bu sonunu beğendiğim anlamına gelmiyor <_< ama duygularımda çıksın çıksın diye bağırıyor :wacko: ve ayrıca yeni defter sahibinin kesinlikle lightın yerini almica bi gerçek another notedeyide merak ediyorum açıkcası 12. manganın sonunda bende görmüştüm çıkacağını
  21. bende kullanırdım ama tutup beni arayan polislerede kafa tutmazdım o kanar zeki değilim malaesef
  22. Yuki-chan

İtiraf Köşesi

bize bi death note lazım o zaman baya işimize yaradı :D
  23. Yuki-chan

İtiraf Köşesi

itiraf ediyorum itiraf edecek hiç bir şeyim yok ot gibi yaşıyorum <_<
  24. Yuki-chan

İlk İzlediğiniz Anime?

digimondu galiba :huh:
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.