Jump to content

mexi42

Üyeler
  • İçerik sayısı

13
  • Son ziyareti

İletiler bölümüne mexi42 kullanıcısının eklediği dosyalar

1. amanin geliyormuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu alen lenalee !!!!!!!!! yaaaşaaaasııın uleen BENİM İÇİN BİR ANİME VARDIR BİR NARUTO BİR DE SPECİAL LİSTDE D GRAYMAN !!!!!!!!!AMANİİİN :lol: :lol: :D BU KONUYU AÇAN KİŞİ İNŞALLAH DOĞRU SÖYLER YOKSA BEN DOĞRU YAPARIM :angry: :angry: :angry: :lol: BEN KAÇAR SABIRSIZLIKLA BEKLİYORM

:ph34r: BYE :ph34r:

2. fff duyduğum anda felç yaaa zaten o anime yi bitirdiğimde psikolojik sorunlarım oldu telefona günlük tuttum fff ben şuan çıkmadı farz ediyorum ama nikki ye sonra tam olarak ne oldu onu merak ediyorum doğrusu izlerken yuno nun çıktığı sahneleri kapatcam o neydi ya kız psikopattı ya resmen :blink: :blink: :blink: :blink: :blink: ben kaçar panpalar ;) :ph34r: :ph34r: :ph34r: :ph34r:

3. gayet güzel bir animedir anime yi bitirince devamını bulmaya çalıştım ama yeni bird sezon bulamayınca üzüldüm :unsure: ama sonra amv lerini izledim ve hala amv leri yeniyeniyor mangasını okuyunca çok keyif aldım ilk bölümleri tsuna beni andırıyordu buyüzden izledim izledikçe arkadaş çevrem arttı kilo aldım boyum uzadı güçlü oldum aynı tsuna gibi bu animeyi izlememin tek nedeni beni

anlatıyor gibi oluşuydu :D :D :D ;) ;) ;) :) :) :)

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.