Jump to content

Witch.

Üyeler
  • İçerik sayısı

797
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

9

İletiler bölümüne Witch. kullanıcısının eklediği dosyalar

1. sen harbi depresyondasın. o_O Nasıl olduğunu bilirim ama, hem kendini dışlarsın, hem onlar seni dışlar ve hangisinin ötekinin nedeni olduğunu anlamak zordur. Yumurta-tavuk paradoksu gibi bi nevi.

Bi yerden sonra içinden çıkılmaz bir hal alıyor.

Böyle demen iyi hissettirmedi çünkü inkar ettiğim bir şey depresyonda oluşum. Kısa dönemli veya çikolata yiyerek geçirebileceğim bir şey değil bu ruh hallerim, tam tersi her zaman böyleyim, kişiliğime işledi. Annem gibi "kronik depresyon" teşhisi almak en korktuğum şey, anneme dönüşmek istemiyorum. Depresyonda olduğumu kabul etmek istemiyorum.

Ben de hep şişeye konulan gemileri düşünürdüm. :blink: Nasıl sokuyorar lan onu diye. :blink:

Sonradan öğrendim ki gemileri şişenin içinde yapıyorlarmış.

Ne kadar doğrudur bilemem ama...

2. Dışlanıyormuş gibi hissetmekten bir adım ötesi: Kendimi dışlıyorum; sonra bazı anlar geliyor, yalnız olduğuma lanet ediyorum. Ama yalnızlıktan hoşlanmasam kendimi soyutlamayacağımı da biliyorum. Kendimle bu kadar çeliştiğim için kendimden nefret ediyorum. Ama sonuçta bu benim, zihnime hapsolmuş durumdayım ve ölene kadar onu kullanmaktan başka çarem yok. Bunu düşünmek için aslında o "hapsolduğun" şeyi kullanıyor olmak da garip hissettiriyor. Hani bir şeyden nefret edersiniz ama ona muhtaçsınızdır ya. O.

3. İtiraf ediyorum küçükken hep bunu izlerdim ve severdim (hala seviom yemekler güzel çaktırmayın :D )

Sonra öğrendiğime göre bu animeymiş galiba benim ilk izlediğim anime oldu :P :D

Resmi ekleyen

(Jangeum'un Rüyası)

Bana da bir yerden tanıdık bu ama nereden? Hangi kanalda çıkıyordu bu?
  4. Witch.

Sasukeye bıyık yakışmış ama :D Bıyıklı Cool böyle olunur :D Hele 2.resim çok yürek yakıyor..."Son Uchiha Yandım Sasuke" :D

Di mi di mi?

Ben onu uzuuun zaman önce tumblr'da görmüştüm o zamandan beri her gördüğümde gülüyorum. Aslında hemen hemen bütün Naruto karakterinin bıyıklı olduğu bir post vardı onu bir bulsam bütün FC'ye bıyık patlaması yaşatacağım ama bulamıyorum. :D :D

5. Kanlı herşeyi severim.Arada sırada kanıyan yerlerin kanını içerim tadı kanayan yerlere göre değişiyo (aklınıza fesatça bir şey gelmesin).

Erkek olmama rağmen futbolla yakından uzaktan lalakam olmaz.

Küfürden nefret ederim küfür kullanan kızlarıda hiç sevmem.Kullananlarlada hiç konuşmam.

Hayatım pc başında geçti.

konuşmayı hiç sevmem.

Arkadaşlarımın sayısını bilerek düşük tutarım.

Kanayan yere göre değişmesinin nedeni temiz kan/ kirli kan olayı.

Ve evet ben de kanın tadını severim. ^_^

6. vay anasını baya ilginç bende yapmak isterdim ama kabul etcek adamı nerden bulcan <_< yok saçmaydı yok ne gerek vardı etrafımdakiler hep böyle en yakın arkadaşım sasuke baskılı ayakkabılarıma çocuk işi dedi ya düşünün artık :(

Sasuke baskılı ayakkabı?

İmkanları olan fangirl bulduk!

Neyse efenim çok eğlenceli duruyor. Birkaç yıl önce bir Amerikalı bu tarz bir şey yapmıştı ama ilgi duyan olmamıştı.

Birkaç foto cidden Shinra Tensei gibi :D

7. adamlar işi ticarete döktüler. Naruto'yu uzatabildiğimiz kadar uzatalım gelsin paracıklar. Fakat bu filler gerçekten çok sıkıcı. Bu gidişle en koyu fanatiklerini bile bıktırıcaklar. Kimse enayi değil seyrettiği bir şeyi milyon defa seyretmeyi kimse istemiz:( :angry:

Aynen. Manga zaten aldı başını gitti, bıraksınlar da izleyelim.
  8. Biraz klişeye kaymış olabilir ama bence o kadarda batırmadı. :) Sonlara doğruda biraz olsun toparlayabildi bence :)

Ben aşk falan pek sevmem o yüzden kişisel olarak beğenmediğimi söyledim, yoksa bu kadar seveni olan bir seriyi "bak bu kesinlikle berbattır" diye kural yazamam tabii.

Yoksa ben 15 tatilde anime izlemeyen bir arkadaşıma dedim ki "Angel Beats, Ao no Exorcist, Sword Art Online birini seç izleyeceğim" konularını okudu falan SAO'yu seçti. İlk on bölüm ben nasıl beğendim onu her bölümde bir kıza mesaj atıyorum "iyi ki bunu seçmişsin çok güzel çok beğendim".

Sonra bozdu işte SAO. Olay sırf aşktan ibaret oldu ya o zaman.

9. Bazı arkadaşlar, '' Biz Narutoya laf ediyor muyuz ? sizde saoya etmeyin demiş.'' Narutocuların laf ettiğini nereden çıkardınız Allah aşkına ? Sao En iyi orjinal hikaye olarak yerini tamamıyla hakediyor. Ama en iyi tv serisi olarak ödül alması tartışılabilir.

Konu kesinlikle çok iyiydi ama sonradan bozdu bence. Ne bileyim konu en orijinalken en klişeye kaydı. Yazık oldu.

Eheheh eski "Lost" hayranları gibi oldum "Lost çok bozdu, öyle böyle değil çok bozdu..." :D :D :D

10. witch şöyle bir durum var saçmalık ile abartı arasında fark var mesela luffy elini şişiriyor onu boşver beyazsakal şehri ikiyi bölüyor kolayca depremler yaratıyor amiraller okyonusu buza çeviriyor meteor yağdırıyor ışık hızında hareket ediyor ama bunlar kendi evreninde mantıklı şeyler anlatabildim mi? yüzükler efendisi gibi evreni hayali bir dünya ise yani bizim dünyamızı adı geçmiyorsa o istediği kadar abartabilir çünkü benim evrenim benim kurallarım geçerli, Sao bizim dünyamızı geleceği hakında rpg oyunundaki kuralar elbet kaldıralabilir ama bu dediğim şeyler dengesizlik olmasın diye yapılan birşey hilenin izinli hali gibi oluyor mesela zindandasın yarısına kadar tankla gitmişsin sonra birden adam girdi(bu senin iznini olmadan olmaz hiçbir oyunda)senin bütün hakını yer şimdi o adam veya 5 kişilik bir zindan oyunun ortasında 50 kişi giriyor o zaman zindan demiyeceksin oraya RAİD diyeceksin raid denilse sorun yok ama zindanın ana kuralı gidiyor anlatabildim mi raid ile zindanı ayıran çizgi gidiyor. Daha bunun gibi bir sürü olay var raidi açıklayayım birlikçe girdiğin büyük haritalar tek başına iş yapamazsın bu maplerde 50-100 kişi gibi bir sınır vardı bossu kesince kazanırsın zevklidir world of warcraft gibi yine de birlik liderinden habersiz başka biri giremez. Bu kuraları elbet yıkabilirsin ama böyle yıkarsan saçma olur anlatabilmişimdir umarım lore kısmı önemlidir birşeyin unutmayın :D narutoyu izlemeyi düşünüyorum ama yazın ancak şu aralar çizim işlerim sınavlarım yoğun

Hmmm anladım ne demek istediğini. Ama dediğim gibi hayal gücü sınırsızdır bir de "RPG kural kitapçığı" diye bir şey olmadığı için, manga biraz daha akıcı ve heyecanlı geçsin diye genişletmiş veya daraltmış olmaları kabul edilebilir.
  11. Kartal haklı olabilirsin ama sonuçta bu bir kurgu, hayal dünyasının sınırı yoktur. İsterse RPG adıyla bütün kuralları silip baştan yazabilirdi, hem kural dediğin şey de insanların koyduğu bir şey değil mi? Bir insanın koyduğu kuralı bir mangaka niye kaldıramasın?

Hem animelerde binlerce fizik kuralına karşı geliniyor, uyduruk birkaç oyun kuralına karşı gelinmiş çok mu? Naruto ağaçtan ters sallanır, yanılıyorsam düzelt Luffy de uzuvlarını uzatabiliyordu değil mi? :D/> Bunun gibi fizik kurallarına, yaradılıştan gelen kurallara karşı geliniyor da RPG kurallarına -ki yazılı böyle bir şey yok- niye karşı gelinmesin? :D

Kendinizi sınırlandırmayın millet. Hayal gücü sınırsızdır. :) ;)

He bir de, Kartal Şevval OP'e geri döndü ben de yazın izleyeceğim sen de filler'ları atlayarak Naruto izleyebilirsin! ^_^

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.