Jump to content

Jahurazzu'

Üyeler
  • İçerik sayısı

2
  • Son ziyareti

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    Jahurazzu' got a reaction from dr_darkangel in Anime Paper Child (Kağıt Bebek) Yarışması - SONUÇLANDI -   
    2. çalışmam. Bunu evde çizmeme rağmen yapım aşamasını çekmeyi unuttum. Umarım beğenirsiniz...
    Sigarasını yakmaya çalışan adamım...

2. Beğen
    Jahurazzu' reacted to dr_darkangel in Anime Paper Child (Kağıt Bebek) Yarışması - SONUÇLANDI -   
    Jahurazzu: fikrini beğendim... orjinal olmuş.. eline sağlık..
    Bassist: o ne güzel düşünce... kabloyu da çok başarılı yapıp, kesmişsin... çizim de çok iyi... bravo..
    Gusuyang: çok emek harcamışsın belli... fikir de hoş.. görüntü de kalabalık... üşenmemiş çizmişsin... tebrik ederim..
    Kajenlue: katil!!!! :) ama amacına ulaşmış... çizimin çok başarılı... fikir canice ama güzel.. ne diyim kanlı ellerine sağlık ;)
    kusura bakmayın.. tek tek yanıtlayınca resimlerle falan çok yer kaplıyor o yüzden bir seferde yazayım dedim...
    herkese şimdiden başarılar...
  3. Beğen
    Jahurazzu' got a reaction from dr_darkangel in Anime Paper Child (Kağıt Bebek) Yarışması - SONUÇLANDI -   
    Okulda çizdiğim için her dakika fotograf çekemedim. Bu da benim çalışmam.

4. Beğen
    Jahurazzu' reacted to aysegul in Anime Paper Child (Kağıt Bebek) Yarışması - SONUÇLANDI -   
    fikri beğendim :)
  5. Beğen
    Jahurazzu' got a reaction from bassist in Anime Paper Child (Kağıt Bebek) Yarışması - SONUÇLANDI -   

6. Beğen
    Jahurazzu' got a reaction from mavipati in Anime Paper Child (Kağıt Bebek) Yarışması - SONUÇLANDI -   

7. Beğen
    Jahurazzu' reacted to yanki_99 in Anime Paper Child (Kağıt Bebek) Yarışması - SONUÇLANDI -   
    bassit çok güzel yapmışsın eline sağlık sen de jahurrruzu (yanlış yazdım tamam :mellow: ) çok güzel
    EDİT: Remstan harika olmuş yeni baktım ne cevherler varmış ^_^
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.