Jump to content

quincy

Üyeler
  • İçerik sayısı

1515
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

19

quincy kullanıcısının paylaşımları

1. quincy

Bleach FC

Haber için teşekkürler ancak Japonya dışında satışa çıkmayacak :/ Apk'sını indirip yükleme ile olabilir belki. http://forum.turkanime.tv/topic/12908-yeni-bleach-oyunu-bleach-brave-souls-geliyor/
  2. quincy

Bleach Manga Tartışma

Kubo,Bleach'e iki Grimmjow fazla dedi birini öldürdü :/ Manga tartışma yapmayacağım(gerçi manganın tartışılacak yeri yokta),bu sefer Kubo'yu taşlicam.Seriden soğuttu artık.Eskiden perşembe gelsinde Bleach okuyalım derdim.Şimdi Bleach'in olduğunu unutur haldeyim.Bu saatte Bleach okuyorum.
  3. quincy

Bleach FC

Bleach'in nintendoya çıkardığı oyununun tema şarkısı ve oyundan bölümler :P Bu oyunun açılışı; Bu da piano versiyonu; Oyununun açılışına baktığımızda ilginç bir konusu var gibi.Animesinden ayrı olarak oyunda ayrı bir konu işlenmiş.Keşke ayrı bir fiiler tarzında animede görseydik :/ Edit:Şarkının ismini yazmayı unutmuşum :P İkimono Gakari-Nokori Kaze. Edit2: Lenny 3. takım kaptanı olarak göreve başlamıştır.
  4. Forum harika olmuş.Türkiye'de ki standart forum ortalamasının baya üstünde bi forum(en azından gördüğüm forumlara göre).İnşaallah forum olarak hakettiği yeri bulur ve çizim alanında ilk sıraya oturur :)
  5. quincy

İyi ki Doğdun Kubo-sensei!

Doğum günün kutlu olsun Kubo Reis! Nice trollemelere...
  6. quincy

İtiraf Köşesi

Napalım işte dediler.Bende sevmiyorum diyemedim ya la.Gerçi 1 kişiye dedim.O artık demiyor(arada diyor gerçi) :D O dediklerimin yanında "usta" kelimeside var yalnız :ph34r: Ve benzeri kelimeler...
  7. quincy

İtiraf Köşesi

Evet uzun zaman sonra bi itiraf yapayımda rahatlayayım (önce ki itirafı unuttum acaba ne yazmışım). Bana "başkan,müdür,usta" tarzı seslenişlerden nefret ediyorum.
  8. Doğum günün kutlu olsun Ahmet(DHspark)! Nice senelere bro :) Bak bunu da atmayı unutmuşuz :D
  9. quincy

Bleach FC

Arkamda bıraktığım Bleach&Yurici tayfaya güveniyordum da,güvendiğim dağlara kar yağmış kar.. Sadece senin değil Soul Society'nin baş kumandanıyım B) Söylemiştinde bu kadarını tahmin etmiyordum.Cezana biraz daha itiraz edersen sahurla beraber açarsın orucu. SAVAŞ İSTİYORUM.KAMONNNN.Ama şimdi olmaz.Bi ara yaparız.Orihime yurinin vazgeçilmezidir.En güçlü silah onda çünkü. ;)
  10. quincy

Bleach FC

SEN BAŞ KUMANIN TEĞMENİ OLDUĞUN HALDE NASIL TEMBEL OLABİLİYORSUN? SANA CEZA YARIN ORUCUNU 2 SAAT GEÇ AÇACAKSIN. AYRICA BU FC'NİN ERKEKLERİ NEREDE? YAOİ PAYLAŞIMI YAPILMIŞ BUNA KARŞI YURİ PAYLAŞAN YOK!
  11. Bleach’te Tite Kubo’nun Şifrelerini Çözmeye Çalışırken Kafayı Bozdu Bleach’in mangakası Tite Kubo‘nun mangada bazen gizli ipuçları verdiği doğrudur ancak internette seriyle ilgili öyle teorilere rastlayabilirsiniz ki okuduğunuz şeyden şüphe bile duyabilirsiniz. Birkaç sene önce Kubo-sensei konuyla ilgili olarak okurların hayal güçlerini kullanabilecek şekilde olmasının güzel bir şey olduğunu ifade etmişti. Tabii o hayal gücünün sınırı yok ve bazıları mantıklı olsa da bazıları fazla uçuk kaçık pek çok teori yıllardır ortaya ortaya atılıyor ve seri bitene kadar da böyle devam edecek gibi. Bu durum Youtube’da “tekking101″ kullanıcı adıyla dikkat çeken Matthew Crawford adlı gence ilham vermiş olacak ki konuyla ilgili oldukça ilginç ve esprili bir videoya imza atmış. Bütün seriyi baştan sona en az 3 kere okuyup Tite Kubo’nun şifrelerini çözmeye çalışan genç, bazı basit şeylerden oldukça komik çıkarımlarda bulunuyor; insan ırkının geleceğini değiştirebilecek sırları keşfettiğini söylüyor ve sonra da iyice kafayı bozuyor. Görünüşe göre insan ırkı henüz Tite Kubo’nun şifrelerinin çözülmesine hazır değil gibi. AnimeFantastica
  12. Yorumun için teşekkür ederim ve beğenmenede sevindim ^_^ Mangaların nasıl renklendirildiğiyle ilgili konu açmıştım.İstersen bir göz at :) http://forum.turkanime.tv/topic/10886-manga-renklendirme-nas%C4%B1l-yap%C4%B1l%C4%B1r/?p=198235
  13. Doğum günün kutlu olsun Eren nice senelere :)
  14. 25.04.2015 güncellenmiştir.2 yeni renklendirmeleri eklenmiştir.
  15. I'm at Soul Society w/ 5 others 4sq.com/mr.jag

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. mustafalrsm

mustafalrsm

Öyle olacak artık heralde :D

3. quincy

quincy

sırf senin için bu durum ömür boyu burada kalacak :D

4. mustafalrsm

mustafalrsm

Saolasın :D

16. quincy

Bleach Manga Tartışma

Grimmjow böyle giriş yapsaydı daha iyi olurdu.Sonuçta o kadar bekledik :D
  17. quincy

Bıyık FC

Seni bu hale getirenler utansın :( (Sanki bi yandan da yakışmış gibi :D )
  18. quincy

Bleach FC

Azcık caps paylaşayım bari :P
  19. quincy

Bleach Manga Tartışma

Yok abi sakinim sadece gülücük işareti koymayınca asabileşmişim gibi görünmüş olabilir :P 1-Byakuya'nın o dediği bankaide ustalaşmak içindi.Yani bankai açtıktan sonra bankaide ustalaşmanın 10 yıl kadar sürdüğünü söylemişti. 2. söylediğin büyük ihtimal doğru seçenek.Aizen hougyoku ile birleştiğinde shinigamileri aşan bi varlık oldu.O yüzden shinigamilerin kullandığı zanpaktou'yu kullanmasınada artık gerek kalmadığını düşündü.Ve bana göre yenilmesinin en büyük nedeni de bu oldu.Kibrine ve hougyouku'ya yenik düştü,yenildi... İchigo'yu her türlü mutlak hipnoz ile alırdı da işte baş karakter napıcansın,her zaman kazanmak zorunda :P
  20. quincy

Bleach Manga Tartışma

Yapmayın yav.Sizin gibi teorisyenlere bunlar yakışmıyor.Aizen gibi adamın bankai açamadığına inanıyor musunuz? Bankaisini bilerek kullanmıyordur.Çünkü shikaisi ile 4 kaptan ve vizardların hepsini hakladı.Bankaisine gerek kalmadı bile.Onları hallettikten sonra devreye hougyoku girdi ve artık zanpaktou'nun güçlerini kullanmayı tamamen bıraktı,hougyokuyu kullanmaya başladı ki bunları biliyorsunuz zaten.Tabi Aizen'in bankasinin dehşet bişey olacağı aşikâr.Ama asıl olay Kyoraku,Urahara gibi karakterlerin bankailerini göremediğimiz.Son savaşta Aizen'in bankaisine ihtiyaç yoktu kullanmadı.Burası gayet doğal.Ama kaptanların vardı,kullanmadılar.Bence bankaisi gösterilmeyen kaptanlar daha ilginç. (Tabi Aizen'nin bankaisini de merak etmiyor değilim.Shikaisi mutlak hipnoz olanın,bankaisi nasıl olur!?)
  21. quincy

Shingeki no Kyojin Live Action "Dizisi" Geliyor!

Animede ki tadı vereceğini sanmıyorum ama bekleyip göreceğiz.Bu arada Hanji'yi oynacak oyuncuyu baya benzetmişler :P
  22. quincy

Bleach FC

Geçmiş olsun Ayhan.Gördüm bile :P Bunu yapmam lazımdı içim rahatladı resmen :D O zaman biraz rahatını bozayım :D
  23. quincy

Bleach FC

Zaraki Tai Taicho da denilebilir sana :P Olsun hacı geç olsun güç olmasın.Zaraki Kenpachi FC'ın başkanına başka takım yakışmazdı zaten :D Eline sağlık.Valla çizim süper.Devamını bekliyoruz! :P
  24. Kızlardan; Shihouin Yoruichi Yamanaka İno Erkeklerden; Saitou Hajime-Okita Souji Ve tabi olmazsa olmaz Aizen Sousuke :P Edit: Munakata Reisi
  25. quincy

Bleach FC

Ekledim.Orayı sana ayırmıştım kapılmadan aldın :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.