Jump to content

carmel

Üyeler
  • İçerik sayısı

49
  • Son ziyareti

İletiler bölümüne carmel kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Efenim cahilliyetimi mazur görün, açıklamayı okudum ama şunu merak ediyorum, ben vocaloid ile ilgisini tam olarak anlayamadım. (Vocaloid denince -fazla araştırmadığımdan- aklıma ilk olarak hatsune miku geliyorda) 

Aslında vocaloid'le bağlantısı söyle:

Bu seri ilk olarak bir şarkı serisi olarak yayınlandı.Bu şarkıları söyleyen programlar önce hatsune miku sonrasında ise başka bir vocaloid olan IA söyledi. :D

Vocaloidle olan bağlantısı bu yani daha sonra bu müzik serisinin light novel ve mangası da çıktı şimdi de animesi geliyor  :24:

2. tumblr_n2ht84X2MQ1shyunbo1_500.png

espriyi anlamayanlar için seto'nun ingilizce altyazılı versiyonu :D

Myanimelist'te baktım az önce ve seri için 11 bölümcük diyor :( Dünyam başıma yıkıldı  :crying3-onion-head-emoticon: 

Umarım sezon sezon yapacaklardır da ondan 11 bölümdür :( Mesela ilk sezon outer science gibi biter ikinci sezon ise summer time record  :admire-onion-head-emoticon: 

Eğer iki hikayeyi bir sezonda yaparlarsa olmaz olamazzz  :desperate2-onion-head-emoticon: 

3. Ohanness.Kano gelmiş  :bled1-onion-head-emoticon: .

Haruka kadar sevmesemde bayılırım kendisine :D

Seiyusu da tam uymuşş  :7:

Shintaro son gelmese keşke diyeceğim ama muhtemelen en son gelir  :depressed1-onion-head-emoticon:

Shintaro için tahmin hangi seiyu olsun istersinizz ?

Ono Daisuke'yi seiyu olarak severim ama uyar mı bilemem, keşke o olsa  :hell-yes-onion-head-emoticon: 

Yada free'den haruka'nın seiyusu Megumi matsumoto olabilir.Kafam da deli sorular çok merak ediyorum yahu :D

4. son dakika : bu seferde No:9 Konoha açıklandı cheer2-onion-head-emoticon.gif?129286249

http://www.youtube.com/watch?v=Mtoen8p_Jzg

seiyuu : Mamoru Miyano 

namı-diğer :

death note : yagami light 

free! : matsuoka rin

karneval : yogi

durarara : kida masaomi 

vampire knight : kiryuu zero

Ben genelde siteyi kontrol ettiğimden yeni izledim yahu -.-'

Bundan sonra mekakucity'nin sitesini takip etmeyi bırakıyorum  :depressed1-onion-head-emoticon:

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.