Jump to content

weirdone

Üyeler
  • İçerik sayısı

285
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

4

weirdone kullanıcısının paylaşımları

1. weirdone

Karışık Çizimlerim :)

Karakterlerin tasarımlarından bazılarını buraya koyarsan güzel olur, merak ettim. :)
  2. weirdone

Karışık anime çizimlerim..

Güzel olmuş başlangıç için. Bilgisayardan çizmek istiyorsan çizim tableti şart. İlk önce taslak çizimi yapmalısın sonra çizersen daha düzgün çizgiler olur. Ayrıca anatomi de çalışmalısın. ( Programlı bir anatomi çalışmasıyla çok iyi şeyler yapabilirsin. Ben de bugün başladım, her gün çizime başlamadan anatomi çizimi yapacağım.) Şimdiki aklım olsa bende senin bölümüne giderdim,ahh ah.
  3. weirdone

KaburaManga 1. aşama

Herhangi bir ödülü var mı? Yarışma için fazlaca emek ve zaman gerekiyor, bunun için ufak ödül olursa katılımın olacağını düşünüyorum.
  4. weirdone

Meast - Manga Dışı Çalışmalar

Edit
  5. weirdone

E-Dergi Fan Art

Konuyu yeni gördüm umarım geç kalmamışımdır. :) Çizimlerimin e-dergi de bulunması hoşuma gider doğrusu. :) Fan art konumda daha çizim var ama rastgele bunları seçtim. :)
  6. weirdone

Solitary - FanArt'larım

Var zaten.
  7. weirdone

Solitary - FanArt'larım

Senin çizdiğin Zaraki ve İtachi yi bende çizmiştim. :)
  8. weirdone

Adobe Photoshop

Cs6 yeni indirdim ve yavaş yavaş kullanmaya başladım. Çözmesi benim için zor gelse de manga çalışmaları için çok yararı oldu memnunum şuan. :)
  9. weirdone

Naruto Çizimlerim :))

Bakarak yapılan çizimler de oranları kullanmaya ihtiyaç duymaman gayet doğal. Ama kendi düşünceni çizmeye çalışırsan oran olmadan yapamazsın zaten ki öyle bir amacın yok sanırım. Çizimlerin güzel ama tonlamayı ve gölgeyi baştan savma yapıyorsun. :)
  10. weirdone

Teşekkürler.
  11. weirdone

Birkaç adet çizim

İnsan anatomisini ne kadar iyi bilsen de ayrı bir çalışmayla pratik yapmadan geliştiremezsin sadece bilgi olarak kalır. Ulq diğerlerine göre daha iyi olmuş.
  12. weirdone

Birkaç adet çizim

İnsan anatomisi çalışırsan kendi karakterlerini daha rahat yansıtabilirsin.
  13. weirdone

Solitary - FanArt'larım

Çizimlerin de gelişme var. Tonlama yaparken dikkatli ve özenli olursan iyi bir çizim ortaya koyabilirsin. Tonlamaları baştan sağma yapmaya kalkışırsan çizim mahvolur. Tonlamayı geliştirmek için ayrı bir çalışma yaparsan daha yararlı olur tabi.
  14. weirdone

Masashi Kishimoto'nun Yeni Mangası "Mario"

Kısa bir manga olacağa benziyor. Bundan sonrada kısa mangalar yapmaya başlar diye düşünüyorum.
  15. weirdone

Teşekkürler. :)
  16. Güzel bir şeye benziyor,takip edeceğim. Ama anlatımın da ve cümlelerinde hatalar var. Örneğin 3.bölümde 3.şahıs kullanmana rağmen "... fakat kalbimin " diye yazmışsın. Veya bir paragrafta da " kafasını koşarken. " yazmışsın. Bunları düzenlesen daha iyi olur.
  17. weirdone

Neden Romantik Anime İzlemeyi Seversiniz?

Tam benim kafadansın sende. :) Animeler de film veya dizilerde olmayan şey de verilmek istenen duyguyu hissettirmesi. (Film ve diziler de en sevmediğim tür ise romantizmdir çünkü çok yapmacık oluyor.)
  18. weirdone

Öyle bir şey yok. :) Geçen yaz İnternet gidince bir şeyler yapmam gerekiyordu ve çizim yapmaya başladım. Teşekkürler. :)
  19. weirdone

Okuldan bahsediyorsan Düz lise,eşit ağırlık.
  20. weirdone

Tinypic sitesindeki resimler açılmıyor sende o zaman dur düzelteyim.
  21. weirdone

Teşekkürler, beğendiğine sevindim Teşekkürler. Benim hiç öyle bir resim öğretmenim olmadı kıymetini bil hocanın. :) (Olsa da takmazdım açıkçası. Resimim 0 dı hep. :) ) Herkes de açılıp sen de açılması da ilginç doğrusu. Spoiler'ı açtıktan sonra resim gözükmüyor mu yoksa hata falan mı veriyor?
  22. Buraya açmam doğru mudur bilemeyeceğim ama buraya manga dışında yaptığım çizim çalışmalarımı koymak istiyorum. Diğer konum karman çorman oldu çünkü. :)/> 2013 2015
  23. weirdone

Benim garipler... Coming Soon :D

Kurşun kalemle çizdikten sonra üstünden geçebilirsin. :) Çizim güzel olmuş,eline sağlık.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.