Jump to content

DeathBook

Üyeler
  • İçerik sayısı

349
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

4

DeathBook kullanıcısının paylaşımları

1. DeathBook

TürkAnime Yeni Yıl Çalışması

Logolar biraz kötü oldu evet, beğenmenize sevindim ^_^ Teşekkürler, beğenmene sevindim :P
  2. DeathBook

Bu gün aklıma bu geldi, aslında başka bir şey yapıcaktım ama buna zaman yetti :P Teşekkürler.
  3. DeathBook

Yorumlar için teşekkürler :D Beğenmenize sevindim, :D
  4. DeathBook

İnşallah :P Yarım saat kadar sürdü :ph34r:
  5. Konuyu nereye açsam bilemedim. Bende buraya açtım :P Logolar :
  6. http-~~-//www.youtube.com/watch?v=HAxgYg7yvnA Luffy'i kadın seslendiriyormuş, görünce biraz şaşırdım :ph34r: Konu açıldıysa üzgünüm, arama yaparak açtım konuyu çıkmadı..
  7. Dünya'nın en güzel cümlesi "Seni seviyorum." falan değildir. Annenin sabah, "Bugün yorgunsan yat uyu, okula gitme." cümlesidir.

1. Hokage_Minato
    2. Tzu-kun
    3. LeornKayn

LeornKayn

Bilimsel olarak kanıtlanmıştır :D doğrudur!

8. http-~~-//www.youtube.com/watch?v=5ZzZpUBUgtU Yukarıdaki videoyu izleyerek yapabilirsiniz. İşinize inşallah yarar. Eğer ''Photoshop bende yok, ne yapıcam'' diyorsanız. İndirmek İçin TIKLA. İyi Seyirler :P
  9. Link tamamen güvenli. Ben bayadır bu sürümü kullanıyorum ve bu siteden indirdim. Virüssüz, yani güvenebilirsiniz :D İndirmek için resme tıkla. Biliyorum böyle bir konu var fakat link bana kırık gibi geldi, bende o download sitesi açmıyor. Eğer sizde sorun yoksa bende hata var sanırım, o zaman konuyu kilitleyebilirsiniz...
  10. DeathBook

Üye Albümü

Anlamıştım ama kırmak istemedim, önemli değil alışkınım :P
  11. DeathBook

Üye Albümü

@AksaM0V sorun değil, sıkça yaşarım forumlarda :P
  12. DeathBook

Üye Albümü

Bired Pit erkek diye biliyordum :mellow:
  13. DeathBook

Üye Albümü

Burada da yeni kamera aldım süper flaşa sahip, burada çok güzel çıkmışım -_-
  14. DeathBook

Üye Albümü

Teşekkür ederim, hep öyle çıkarım -_-
  15. DeathBook

Üye Albümü

Kameramın flaşı bozulmuştu, karanlıkta çekilmek zorunda kaldım. Ama olsun yüzüm daha belirgin çıktı. :ph34r:
  16. DeathBook

Birkaç adet çizim

Ha , anladım. Süreyi kısaltmışsın tam olarak kaç saat sürüyor ? :D
  17. DeathBook

''Real'' Death Note

Life Note çok yaratıcı olmuş :D
  18. DeathBook

Birkaç adet çizim

Güzel çiziyorsun , boyama falan ama şu resmin üstüne kağıt koyarak boyama işini anlayamadım :D
  19. DeathBook

One Piece İmza

Photoshopla ilgili yardım mı ?
  20. DeathBook

One Piece İmza

Keşke daha sade yapsaydın. Resmin arkasına yapmışsın ama tam olarak belli olmuyor :/ Birde sol alttaki yazı için daha okunur bir styles kullanabilirdin.. Eline sağlık :D
  21. DeathBook

Hobbit Beklenmedik Yolculuk

3 film olacakmış. Daha dün gittim, grafikleri falan gerçekten güzel film olmuş öneririm :D
  22. DeathBook

Karaoke Nedir ?

Rica ederim , işine yaradıysa ne mutlu bana :D
  23. DeathBook

Karaoke Nedir ?

Belki reklama girer diye küçük yazıyorum :D
  24. Hamburg'daki bir İrlandalı pub'da karaoke Karaoke (カラオケ?, Japonca birleşik ad: kara 空 "boş, yok", ve ōkesutora オーケストラ "orkestra", orkestranın yokluğu, solistsiz orkestra) Japon kökenli bir eğlence anlayışıdır. Türk Dil Kurumu'nun sözlüğünde bulunmayan bir sözcüktür. Türkçedeki sesletiminden ötürü bazen "kareoke" de denir. Orijinal şarkıdan sözler çıkarılır. Kişinin önündeki ekrandan (karaoke makinesinden) veya kâğıttan sözlerini takip ederek mikrofonla topluluğa şarkıyı söylemeye çalışmasına verilen isimdir. Şarkı sözleri genelde şarkıcıya yol göstermek amacıyla video ekranında değişen bir simge ya da renkle veya müzikli/videolu gösterilir. Karaoke makinesini 1971'de Inoue Daisuke bir otomobil teybi ile bir madeni para kutusu ve küçük bir amfiyi birleştirerek icat etti. Alıntıdır | Kaynak Vikipedi
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.